Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Benoît France: Velký atlas francouzských vinohradů

Knihy

Benoît France: Velký atlas francouzských vinohradů

Hodnocení: 3x
  • 4

Velký atlas francouzských vinohradů - Benoît France . Velký atlas francouzských vinohradů představuje všech 18 francouzských vinařských oblastí, popisuje více než 450 appellations d´origine a uvádí přes 4000 obcí, jichž se to týká. Toto rozsáhlé dílo, sepsané kolem pojmu „terroir“, staví do popředí úzký vztah mezi ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83649

Jaké má kniha
Velký atlas francouzský..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Benoît France: Velký atlas francouzských vinohradů

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 1 443 Kč

Publikace: Velký atlas francouzských vinohradů - kol.. Publikace: Velký atlas francouzských vinohradů - kol.. ... a dál?

Produkt Benoît France: Velký atlas francouzských vinohradů

Benoît France: Velký atlas francouzských vinohradů - parametry

Název produktu: Benoît France: Velký atlas francouzských vinohradů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 443 Kč
Maximální cena: 1 690 Kč
Ušetríte až: 247 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 3 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Velký atlas francouzských vinohradů - Benoît France . Velký atlas francouzských vinohradů představuje všech 18 francouzských vinařských oblastí, popisuje více než 450 appellations d´origine a uvádí přes 4000 obcí, jichž se to týká. Toto rozsáhlé dílo, sepsané kolem pojmu „terroir“, staví do popředí úzký vztah mezi souborem přírodních faktorů, tvořících každý terroir, a povahou vína, které z něj pochází. Atlas tak umožňuje lépe pochopit osobnost a jedinečnost každého vína. Kniha do detailu představuje samotný důvod originality každého vína díky tomu, že definuje jeho terroir. Kapitoly Velkého atlasu francouzských vinohradů jsou organizovány podle jisté „hierarchie“ vinohradů, jejich podobnosti a zeměpisné logiky. Výklad atlasu postupuje od obecného k jedinečnému, každá vinařská oblast a pak každá apelace je představena s pomocí 184 map vytvořených z katastrálních listů z Národního ústavu pro původ a kvalitu (Institut national de l´origine et de la qualité INAO) a z kartografických fondů Národního zeměpisného ústavu (Institut géographique national, IGN) a pomocí geologických průřezů, diagramů a tabulek. Význační odborníci na francouzské vinohrady, pod vedením Benoita France, člena Francouzské akademie vín, v knize poskytují všem milovníkům vína ony vzácné znalosti, které se předávají v každé vinařské oblasti z generace na generaci. Velký atlas francouzských vinohradů - Benoît France od nakladatelství Anag v kategorii Cestopisy za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Dlouho očekávaná publikace „Velký atlas francouzských vinohradů“ právě přichází na český trh! Jedná se o naprosto ojedinělou publikaci, která byla oceněna řadou významných cen a je uznávaná odborníky po celém světě jako jedinečná učebnice pro sommeliéry a pomůcka pro všechny milovníky vína. Přehledný popis francouzských vinařských regionů Velký atlas francouzských vinohradů představuje a podrobně popisuje konkrétní regiony, apelace a vinice celé Francie. Francouzská vína jsou vzhledem k historii a prestiži vinařského umění, ale také vzhledem k množství a rozmanitosti regionů, druhů a typů vín považována za nejlepší na světě. Uvedený atlas se zaměřuje na velké francouzské vinařské oblasti (např. Bordeaux, Burgundsko, Rhonu či Champagne) a popisuje jejich „terroir“ – což je vlastně souhrn vlivu podnebí, nadmořské výšky, složení půdy a dalších faktorů na kvalitu vinné révy. Atlas tak umožňuje lépe pochopit osobnost a jedinečnost každého vína. Detailní charakteristika každé oblasti Každá vinařská oblast, ale také každá apelace je podrobně představena pomocí cca 200 map, geologických průřezů, diagramů a tabulek. Nejvýznamnější odborníci na francouzské vinohrady pod vedením B. France (člena Francouzské akademie vín) v knize poskytují všem zájemcům ony vzácné znalosti, které se předávají v každé vinařské oblasti z generace na generaci. Toto mimořádné dílo by se mělo stát nezbytnou součástí knihovny všech milovníků vína! 1. vydání. Benoît France ANAG 2011 Kniha, čeština, 328 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.