Srovnání cen » Koníčky a outdoor » Kemping » Kempingové svítilny » Podobné produkty BENEX ET-0286W LAMPA

Kempingové svítilny

BENEX ET-0286W LAMPA

Hodnocení: 1x
  • 4

Stylová a praktická LED dekorační a kempingová lampa s 0,5W výkonnými LED diodami pro dostatečné osvětlení. Model disponuje funkcí RGB, kdy v časovém intervalu střídá barevné odstíny ve spektru duhy. Technický popis: Baterie: 3xAAA Dioda: 6x LED 4,8mm, 1xLED RGB Módy: svícení Rozměry: 110 x 110 x 238 ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem
Petzl Tikka

Petzl Tikka

Technologie Reactive Lighting nyní posunuje čelové svítilny řady Tikka na výrazně vyšší úroveň. Světelný výstup a tvar kužele se automaticky upravují dle podmínek a prostředí. Senzor vyhodnocuje množství okolního světla, překážky a směr, kam se díváte »

od 706 Kč

v 5 obchodech

Led Lenser H7R.2

Led Lenser H7R.2

Kvalitní a efektivní reflektor umožňuje zaostřovat a stmívat světelný kužel. Kombinace reflektoru a čočky umožňuje volbu širokého kruhového světla i zaostřeného dálkového světla. Díky elektronicky řízené čočce je vyzařován rovnoměrný světelný kužel. »

od 1 790 Kč

v 13 obchodech

Led Lenser H6R

Led Lenser H6R

Dobíjecí čelová svítilna LED LENSER H6R je zbrusu nová čelovka, která konstrukčně vychází »

od 1 282 Kč

v 9 obchodech

Yate Puma čelovka

Yate Puma čelovka

Čelovka Yate Puma s nabíječkou 6x4 cm černá Supersvítivá čelová svítilna Puma s výkonem diody 6W. Parametry: Technická data: Výkonná dioda High power 6W LED - 570 lm Napájení: Li-Ion 2600 mAh akumulátorové baterie »

od 988 Kč

v 5 obchodech

Led Lenser XEO 19R

Led Lenser XEO 19R

Jestli některá z čelovek může doslova ohromit svým výkonem, pak je to LEDLENSER  XEO 19R . Expediční svítilna o dvou reflektorech dosahuje výkonu až 2000 lumenů (pro srovnání: dálková světla průměrného automobilu svítí výkonem do 1500 lumenů). Oba »

od 5 986 Kč

v 9 obchodech

CNR Lenser H7.2

CNR Lenser H7.2

Kvalitní a efektivní reflektor umožňuje zaostřovat a stmívat světelný kužel. Kombinace reflektoru a čočky umožňuje volbu širokého kruhového světla i zaostřeného dálkového světla. Díky elektronicky řízené čočce je vyzařován »

od 1 549 Kč

v 7 obchodech

PETZL Tikkina Hybrid Concept

PETZL Tikkina Hybrid Concept

PETZL čelovka TIKKINA 2017 Lehká kompaktní  svítilna  vhodná pro outdoorové aktivity, kempování, cestování, dětské tábory, festivaly apod. Čelovku PETZL TIKKINA 2017 můžete použít také při drobných domácích prací kolem domu, nebo na zahradě. Disponuje »

od 469 Kč

v 21 obchodech

Therm-a-rest Petzl Actik

Therm-a-rest Petzl Actik

Čelovka vysoce výkonná s kombinovaným světelným kuželem, kompaktní, červené světlo, 300lm, 92g, IPX4. Vysoce výkonná čelovka s kombinovaným světlem. Určena pro outdoor, horolezectví, běh, trekking a turistiku. Vysoce výkonná a univerzální čelovka s »

od 745 Kč

v 18 obchodech

PETZL Core Akumulátor

PETZL Core Akumulátor

Nabíjecí akumulátor pro čelovky Petzl Tikkina, Tikka, Zipka, Actik, Actik Core, Tactikka, Tactikka+, Tactikka+ RGB, 1250mAh, 23g. Používáte čelovky Petzl intenzivně a i mimo oblasti možného dobíjení? Pak je tato moderní baterie vaší jistotou, že budete »

od 599 Kč

v 13 obchodech

PETZL Tikka Hybrid Concept

PETZL Tikka Hybrid Concept

PETZL čelovka TIKKA 2017 Jednoduchá univerzální čelová svítilna vhodná nejen pro outdoorové aktivity , ale je ji možno využít také v domácnosti pro drobné aktivity a práce kolem domu a na zahradě.  Čelovka PETZL TIKKA 2017 nabízí široký kužel se světelným »

od 619 Kč

v 17 obchodech

Pouzdro lampa PETZL Noctilight

Pouzdro lampa PETZL Noctilight

Pouzdro pro čelovky Petzl řady Tikkina, Tikka, Zipka, Actik, Tactikka, Reactik, sloužící zároveň jako lucerna. Petzl Noctilight je ochranné pouzdro pro přenášení i pro svícení. S vloženou čelovkou Petzl totiž zároveň slouží jako lucerna, kterou lze »

od 419 Kč

v 11 obchodech

Led Lenser H7.2

Led Lenser H7.2

Nástupce velmi oblíbené čelovky H7 přináší řadu inovací a ponechává všechny důkežité osvědčené prvky: Např. zaostřování světelného kužele a plynulou regulaci výkonu. Nový model je jasnější a odolnější proti první verzi. Led Lenser »

od 1 550 Kč

v 9 obchodech

Petzl Poche Tikka

Petzl Poche Tikka

Přenosné pouzdro na čelové svítilny Tikka Poche 2 od firmy Petzl vaši čelovku spolehlivě ochrání, když ji právě nepoužíváte.  Přenosné pouzdro na kompaktní čelové svítilny Petzl Tikka Poche 2 je vhodný doplněk pro každou čelovku firmy Petzl z modelových »

od 289 Kč

v 14 obchodech

Ben electronic P4507

Ben electronic P4507

Nabíjecí LED svítilna Zdroj světla: 18 LED průměr 5 mm (až 66 lm) Napájecí článek: bezúdržbový olověný článek 4V / 1,4Ah »

od 369 Kč

v 17 obchodech

Coleman Magnetic Tent Light

Coleman Magnetic Tent Light

Typ lampy/svítilny: prostorová Voděodolnost: ANO Zdroj energie: baterie AAA Provedení výrobku: černá barva Svítilna Coleman Magnetic Tent Light - černá Svítilna s naklopitelnou hlavou Coleman Magnetic Tent Light je připojitelná pomocí magnetu ke kovovým »

od 601 Kč

v 8 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.