Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen BEN - technická literatura Vozidla s pohonem všech kol 4x4 - Gabriela Achtenová, Vlastislav Tůma

Učebnice/Odborná literatura

BEN - technická literatura Vozidla s pohonem všech kol 4x4 - Gabriela Achtenová, Vlastislav Tůma

Hodnocení: 1x
  • 4

Stoupající poptávka po vozidlech s pohonem všech kol vyvolává u zvídavých automobilových příznivců hlubší zájem o uspořádání pohonných systémů těchto vozidel. Vysvětlit jak tyto systémy fungují, je cílem této publikace, určené nejen pro studenty středních a vysokých škol, ale i pro techniky akreditovaných dovozců, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85627
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace BEN - technická literatura Vozidla s pohonem všech kol 4x4 - Gabriela Achtenová, Vlastislav Tůma

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 531 Kč

Stoupající poptávka po vozidlech s pohonem všech kol vyvolává u zvídavých automobilových příznivců hlubší zájem o uspořádání pohonných systémů těchto vozidel. Vysvětlit jak tyto systémy fungují, je cílem této publikace, určené nejen pro studenty středních a vysokých škol, ale i pro techniky akreditovaných dovozců, pracovníky značkových servisů a všechny příznivce motorismu, kteří se zajímají o konstrukci automobilů. Uspořádání a funkci převodného ústrojí přibližuje kniha čtenářům na základě schémat, technických » ... a dál?

Produkt BEN - technická literatura Vozidla s pohonem všech kol 4x4 - Gabriela Achtenová, Vlastislav Tůma

BEN - technická literatura Vozidla s pohonem všech kol 4x4 - Gabriela Achtenová, Vlastislav Tůma - parametry

Název produktu: BEN - technická literatura Vozidla s pohonem všech kol 4x4 - Gabriela Achtenová, Vlastislav Tůma
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 531 Kč
Maximální cena: 638 Kč
Ušetríte až: 107 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Stoupající poptávka po vozidlech s pohonem všech kol vyvolává u zvídavých automobilových příznivců hlubší zájem o uspořádání pohonných systémů těchto vozidel. Vysvětlit jak tyto systémy fungují, je cílem této publikace, určené nejen pro studenty středních a vysokých škol, ale i pro techniky akreditovaných dovozců, pracovníky značkových servisů a všechny příznivce motorismu, kteří se zajímají o konstrukci automobilů. Uspořádání a funkci převodného ústrojí přibližuje kniha čtenářům na základě schémat, technických kreseb včetně řezů rozdělovacími (redukčními) převodovkami, diferenciály, volnoběžkami a dalšími konstrukčními skupinami typickými pro vozidla s pohonem všech kol. Publikace zahrnuje popisy nejen zajímavých konstrukcí soudobých i nedávno vyrobených vozidel, ale i těch které upadly v zapomnění, často jen z nedostatku prostředků na jejich zavedení do hromadné výroby. Historie vydání 1. vydání - 2009 - ISBN 978-80-7300-236-7 Stručný obsah ÚVOD DO TERÉNU I NA SILNICI ÚVOD DO KONSTRUKCE POHONNÝCH ÚSTROJÍ OKÉNKO DO HISTORIE TEORIE JÍZDY (MEZI)NÁPRAVOVÉ PASIVNÍ A SAMOČINNĚ OVLÁDANÉ SPOJKY SILNIČNÍ A TERÉNNÍ VOZY S MOTOREM NAPŘÍČ OSOBNÍ A TERÉNNÍ VOZY S MOTOREM PODÉL NÁKLADNÍ TERÉNNÍ VOZY DIFERENCIÁLY NÁPRAVY A KOLA ÚPRAVY DO TERÉNU Témata obecná charakteristika pohon 4x4, 4 x 4, SUV, diferenciály, nápravy, volnoběžka, spojka, pohon všech kol Úvod, Do terénu i na silnici, Definice terénního vozidla, Základní technické předpisy, Od tvrdých "tereňáků" k vozidlům pro volný čas, Vývoj trhu, Vše pro náročného zákazníka, Úvod do konstrukce pohonných ústrojí, Motory, Spojky, Převodovky, Planetové soukolí, Hřídele a klouby, Rozvodovky a diferenciály, Stálý převod, Volnoběžky, Rozdělení pohonných systémů 4 × 4, Okénko do historie, Fenomén dvacátého století, Jeep válkou zrozený, Amerika - návrat k tradici, Evropa - zrození nové legendy, Japonské hvězdy, České originály, Škoda Octavia 4 × 4 a její předchůdci, Terénní vozidla kategorie M1/N1 až N3 z třicátých až osmdesátých let, 48, Teorie jízdy, Dynamika jízdy v přímém směru, Síly působící na vozidlo ve směru pohybu, Vliv druhu pohonu na podélnou dynamiku jízdy, Směrová dynamika jízdy, Pneumatika při působení boční síly, Řiditelnost vozidla - přetáčivost a nedotáčivost, Vliv změny smyslu podélné síly na chování vozidla, Vliv svorného diferenciálu na směrovou dynamiku vozidla, Vliv výběru hnací nápravy na směrovou dynamiku jízdy, Brzdění vozidla s pohonem všech kol, Rozdělení brzdných sil na nápravy, Stabilita vozidla během brzdění, Vliv správného rozdělení brzdných sil na konstrukci vozidel s pohonem všech kol, 76, (Mezi)nápravové pasivní, a samočinně ovládané spojky, Stálý nebo řaditelný pohon všech kol?, Viskózní spojka, Viscomatic, Visco-Lok, Haldex, Vícelamelová spojka ovládaná pilotní spojkou přes vačkový mechanismus s kuličkou, Pilotní spojka ovládaná elektromagneticky, Vačkový mechanismus s kuličkou ovládaný elektromechanicky, Obousměrná volnoběžka, Geromatic, Twin Geromatic, TTBC Timken Torque Bias C


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.