Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen BEN - technická literatura Televizní technika DVB-T - Martin Legíň

Učebnice/Odborná literatura

BEN - technická literatura Televizní technika DVB-T - Martin Legíň

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace"Televizní technika DVB-T"je koncipována jako souhrn všech dostupných poznatků o digitální televizi, je určena spíše profesionálům a zvídavým amatérům. Autor se snažil, aby bylo vše podstatné po ruce v jedné knize, přičemž je celá problematika probírána do rozumné hloubky. V úvodních kapitolách ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85931

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? BEN - technická literatura Televizní technika DVB-T - Martin Legíň koupíte i tady

Specifikace BEN - technická literatura Televizní technika DVB-T - Martin Legíň

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 304 Kč

Publikace je koncipována jako souhrn všech dostupných poznatků o digitální televizi, je určena spíše profesionálům a zvídavým amatérům. Autor se snažil, aby bylo vše podstatné po ruce v jedné knize, přičemž je celá problematika probírána do rozumné hloubky. V úvodních kapitolách najdete základní porovnání mezi analogovou a digitální zemskou (pozemskou) televizí – výhody a nevýhody obou systémů. Zajímavá je část charakterizující mobilní příjem a jeho výpočty (Dopplerův kmitočtový posuv), tabulky minimálních » ... a dál?

Produkt BEN - technická literatura Televizní technika DVB-T - Martin Legíň

BEN - technická literatura Televizní technika DVB-T - Martin Legíň - parametry

Název produktu: BEN - technická literatura Televizní technika DVB-T - Martin Legíň
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 304 Kč
Maximální cena: 417 Kč
Ušetríte až: 113 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace"Televizní technika DVB-T"je koncipována jako souhrn všech dostupných poznatků o digitální televizi, je určena spíše profesionálům a zvídavým amatérům. Autor se snažil, aby bylo vše podstatné po ruce v jedné knize, přičemž je celá problematika probírána do rozumné hloubky. V úvodních kapitolách najdete základní porovnání mezi analogovou a digitální zemskou (pozemskou) televizí - výhody a nevýhody obou systémů. Zajímavá je část charakterizující mobilní příjem a jeho výpočty (Dopplerův kmitočtový posuv), tabulky minimálních intenzit pokrytí a další užitečné informace. V následující teoretické části jsou postupně rozebrány způsoby komprimování obrazu a zvuku, protichybová ochrana, princip nově vyvinutého systému DVB-H (Hanheld) a také nové platformy interaktivní televize MHP (Multimedia Home Platform), popis fungování platformy MHP a její interaktivity v systému DVB. Zřejmě nejzajímavější je v knize část o měření DVB-T, která vysvětluje význam parametrů a popisuje principy jejich měření (vf parametry a parametry týkající se kanálového kódování). Pro úplnost kniha obsahuje informace o vysílačích DVB-T a problematice sítě SFN. Velmi prakticky je pojata část, která je zaměřena na problematiku televizních rozvodů signálu DVB-T, často také nazývanými jako domovní rozvody STA. Téma rovněž úzce souvisí s kabelovými rozvody. Kapitola je orientována zejména na zkušenosti s volbou moderních kvalitních prvků a pojednává také o tom, jaké důsledky nesprávná volba přínáší. Závěrečné části popisují kategorie přijímačů (set-top boxy, PCI karty, externí USB přijímače, iDTV a další) a zájemci zde najdou také recenze vybraných typů přijímačů.Zajímavá je příloha, kterou tvoří barevné mapky pokrytí různých oblastí České a Slovenské republiky. Publikace"Televizní technika DVB-T"je určena těm, kteří se systémem zabývají vážněji, tj. instalatérům televizních rozvodů a anténářům, kontrolním a servisním technikům, projektantům, obsluze televizních vysílačů, správcům televizních rozvodů, vyučujícím a přednášejícím, a také těm, kteří rozhodují nebo přijdou do styku na jakékoliv řídicí úrovni s digitální televizí. Historie vydání 1. vydání - září 2006 - ISBN 978-80-7300-204-3 Stručný obsah Úvod Výhody, nevýhody analogové a digitální pozemské televize Popis systému DVB-T Systém DVB-H Platforma domácích multimediálních zařízení MHP (MULTIMEDIA HOME PLATFORM) Parametry měřené v DVB-T DVB-T vysílače a sítě SFN Rozvody televizního signálu Recenze vybraných přijímačů Literatura, zkratky, rejstřík, glosář Témata rejstřík knihy internet, digitalizace, digitální televize, pozemská, satelitní, kabelová, DVB-S, DVB-C, DVB-T, DVB-H, LDTV, SDTV, HDTV, LCD, historie televize, začátky televize, SECAM, PAL, NTSC, pilotní projekt, zkušební provoz, IDTV, ETSI, DVB-T vysílače, vysílací kmitočty, mobilní příjem, nevýhody vysílání , standardní kvalita, platforma MHP, analogová televize, příjem televize, analogový přijímač, rušivý efekt, impulsní rušení,, GSM mobil, pokrytí signálem DVB-T,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.