Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen BEN - technická literatura Telekomunikace a VoIP telefonie - David Bazala

Učebnice/Odborná literatura

BEN - technická literatura Telekomunikace a VoIP telefonie - David Bazala

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace obsahuje podrobný popis telefonních periférií používaných ve střední Evropě k připojení do veřejných, mezinárodních a mezioperátorských telefonních sítí. Obsah knihy by měl být plně dostačující pro zájemce o VoIP, kteří si chtějí doplnit obecné znalosti ze světa telekomunikací. Vzhledem k tomu, že klasická ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? BEN - technická literatura Telekomunikace a VoIP telefonie - David Bazala koupíte i tady

Specifikace BEN - technická literatura Telekomunikace a VoIP telefonie - David Bazala

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 275 Kč

Publikace obsahuje podrobný popis telefonních periférií používaných ve střední Evropě k připojení do veřejných, mezinárodních a mezioperátorských telefonních sítí. Obsah knihy by měl být plně dostačuj ... a dál?

Produkt BEN - technická literatura Telekomunikace a VoIP telefonie - David Bazala

BEN - technická literatura Telekomunikace a VoIP telefonie - David Bazala - parametry

Název produktu: BEN - technická literatura Telekomunikace a VoIP telefonie - David Bazala
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 275 Kč
Maximální cena: 392 Kč
Ušetríte až: 117 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace obsahuje podrobný popis telefonních periférií používaných ve střední Evropě k připojení do veřejných, mezinárodních a mezioperátorských telefonních sítí. Obsah knihy by měl být plně dostačující pro zájemce o VoIP, kteří si chtějí doplnit obecné znalosti ze světa telekomunikací. Vzhledem k tomu, že klasická telekomunikační technika se bude používat i nadále, jsou podrobně popsány ty části, které navazují na technologie internetu. Sloučení obou zdrojů je prezentováno jako úvod do VoIP, přičemž tato technologie se bude bezesporu vyvíjet s obdobnou akcelerací jako dříve internet. Ačkoliv se dnes mnoho lidí staví k alternativnímu telefonování poněkud skeptičtěji, je jen otázka času, kdy se VoIP stane běžnou součástí kancelářského a domácího prostředí. Postupná technologická konvergence dala podnět i ke vzniku této publikace, která má účelově sloučit počítačové a telekomunikační techniky. Kniha je určena pro správce počítačových sítí, analytiky, programátory, ale svým chronologickým řazením témat může posloužit i jako učebnice či průvodce telefonie konce minulého století. Publikace by neměla chybět nikde tam, kde se protíná hlasová a datová komunikace. Historie vydání 1. vydání - červen 2006 - ISBN 80-7300-201-9 Stručný obsah Generace ústředen Přenosové systémy Hovorové spínací prvky HSP Prostorové prvky Prostorová pole Prostorový článek Prostorová spojovací pole Časové prvky, pole a články Kombinované spojovací pole Interface U Interface V Interface PCM Multifrekvenční vázaný kód R2 Interface BRA Interface PRI Interface SS7 Konvergence a úvod do VoIP Interface SIP Témata Generace ústředen, Obecný popis dělení ústředen na generace, Nultá generace, První generace, Druhá generace, Dva a půltá generace, Třetí generace, Tří a půltá generace, Čtvrtá generace, Pátá generace, Přenosové systémy, Obecný popis dělení přenosových systémů, Nultá generace, První generace, Druhé generace, Dva a půltá generace, Třetí generace, Čtvrtá generace, Čtvrtá a půltá generace, Hovorové spínací prvky HSP , Obecné dělení a konstrukce HSP, Forma řízení HSP, Vlastnosti řízení HSP, Vlastnosti spojení vstupu a výstupu u HSP, Časové vazby a dispozice HSP, Mechanické a provozní vlastnosti HSP, Hovorový spínací prvek s jazýčkovým kontaktem, Princip HSP s jazýčkovým relé a proudovým přidržením, Princip HSP s jazýčkovým relé a magnetickým přidržením, Konstrukce HSP s doutnavkou, Princip spojovacího pole s doutnavkou, Princip spojovacího pole s tyratronem, Princip spojovacího pole s diodou, Princip spojovacího pole s tranzistorem, Ovládání HSP s tranzistorem pomocí klopného obvodu, Bistabilní polovodičové prvky, Princip spojovacího pole s čtyřvrstvou diodou, Princip spojovacího pole s čtyřvrstvou triodou, Princip spínacího bodu s tyristorem, Hovorové spínací prvky s tranzistory FET, Princip spínacího bodu s tranzistory FET, Hovorové spínací body s optoeletrickými prvky, Prostorové prvky, Základní prostorový prvek, Vnitřní struktura základního PP, Rovina v prostorovém prvku, Red


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.