Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen BEN - technická literatura Operační zesilovače v elektronice - Josef Punčochář

Učebnice/Odborná literatura

BEN - technická literatura Operační zesilovače v elektronice - Josef Punčochář

Hodnocení: 1x
  • 4

Efektivní využití operačních zesilovačů vyžaduje, aby byl konstruktér podrobně seznámen s jejich vlastnostmi a základními aplikačními principy. K tomu by měla přispět i tato kniha, zaměřená na použití operačních zesilovačů, "v základních obvodových situacích" - na popis základních obvodových principů. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace BEN - technická literatura Operační zesilovače v elektronice - Josef Punčochář

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 499 Kč

Efektivní využití operačních zesilovačů vyžaduje, aby byl konstruktér podrobně seznámen s jejich vlastnostmi a základními aplikačními principy. K tomu by měla přispět i tato kniha, zaměřená na použití operačních zesilovačů, "v základních obvodových situacích" - na popis základních obvodových principů. Problematika je rozdělena do deseti částí: co nesrozumitelnější formou jsou vysvětleny základní pojmy týkající se diferenčního operačního zesilovače čtenář se podrobněji seznámí se » ... a dál?

Produkt BEN - technická literatura Operační zesilovače v elektronice - Josef Punčochář

BEN - technická literatura Operační zesilovače v elektronice - Josef Punčochář - parametry

Název produktu: BEN - technická literatura Operační zesilovače v elektronice - Josef Punčochář
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 499 Kč
Maximální cena: 499 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Efektivní využití operačních zesilovačů vyžaduje, aby byl konstruktér podrobně seznámen s jejich vlastnostmi a základními aplikačními principy. K tomu by měla přispět i tato kniha, zaměřená na použití operačních zesilovačů, "v základních obvodových situacích" - na popis základních obvodových principů. Problematika je rozdělena do deseti částí: co nesrozumitelnější formou jsou vysvětleny základní pojmy týkající se diferenčního operačního zesilovače čtenář se podrobněji seznámí se základními vlastnostmi diferenčních operačních zesilovačů otázky zpětné vazby, stability a korekce souvislosti mezi činitelem nelineárního zkreslení a dynamickými vlastnostmi zesilovače problematika šumů zásady pro práci s operačními zesilovači analýza základních zapojení s operačními zesilovači analýza základních zapojení s operačními zesilovači, teoretické úvahy jsou doloženy četnými příklady a řešenými úkoly popis principiálně různých typů operačních zesilovačů a příklady jejich aplikací popis některých nejmodernějších operačních zesilovačů předních světových výrobcůOperační zesilovače dnes patří k nejpoužívanějším elektronickým prvkům. Jejich použití se rok od roku rozšiřuje, stále se "zlepšují", objevují se nové zajímavé aplikační možnosti. Kniha přináší vyčerpávající pohled na operační zesilovače a zapojení s nimi. Autor Josef Punčochář je známý elektrotechnický specialista v tomto oboru. Vlastní teorie operačních zesilovačů je uváděna pouze v nezbytně nutné míře. Hlavní pozornost je věnována aplikacím. Historie vydání 1. vydání - 1996 - ISBN 80-901984-3-0 2. vydání - 1996 - ISBN 80-901984-3-0 (více oprav) 3. vydání - 1996 - ISBN 80-901984-3-0 (opraveny další drobné chyby) 4. vydání - 1999 - ISBN 80-86056-37-6 (rozšířeno o Rail-to-Rail) 5. vydání - 2002 - ISBN 80-7300-059-8 (opraveny překlepy v jednotkách m-) Stručný obsah Úvod do problematiky Reálný operační zesilovač Zpětná vazba, stabilita a korekce Dynamické vlastnosti OZ a jejich souvislost s činitelem nelineárního zkreslení Šumy operačních zesilovačů Zásady pro práci s operačními zesilovači Základní zapojení s operačními zesilovači Operační zesilovače v technice nf Základní struktury zesilovačů Perspektivní operační zesilovače Závěrečné poznámky Témata Rozdílový operační zesilovač napěťový, Ideální operační zesilovač, Neinvertující zapojení s ideálním operačním zesilovačem, Neinvertující zapojení s neideálním operačním zesilovačem, Jak ovliňuje neinvertující zapojení operačního zesilovače předcházející obvody?, Invertující zapojení operačního zesilovače, Jak ovlivňuje invertující zapojení operačního zesilovače předcházející obvody?, Co se skrývá v symbolické značce?, Jak skutečně zesiluje?, Když nejsou tranzistory stejné, Za co může korekční kapacita?, Základní údaje v katalogu, Závěrečná poznámka,REÁLNÝ OPERAČNÍ ZESILOVAČ, Lineární parametry a model OZ, Nelineární a dynamické parametry, provozní vlastnosti, Kmitočtové vlastnosti zesilovače, Příklady konstrukce reálného operačního zesilovače, Bipolární operačn


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.