Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen BEN - technická literatura Operační zesilovače pro obyčejné smrtelníky - Jaroslav Belza

Učebnice/Odborná literatura

BEN - technická literatura Operační zesilovače pro obyčejné smrtelníky - Jaroslav Belza

Hodnocení: 1x
  • 4

Tato praktická příručka o operačních zesilovačích má sloužit nejen pro amatérskou, ale i pro poloprofesionální praxi, neboť shrnuje vše podstatné o operačních zesilovačích. Jsou zde vyzdviženy principy zapojení a konkrétní řešení jednotlivých problémů. Nenajdete tu však rozsáhlé vzorce a složitá matematická odvození, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace BEN - technická literatura Operační zesilovače pro obyčejné smrtelníky - Jaroslav Belza

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 299 Kč

Tato praktická příručka o operačních zesilovačích má sloužit nejen pro amatérskou, ale i pro poloprofesionální praxi, neboť shrnuje vše podstatné o operačních zesilovačích. Jsou zde vyzdviženy principy zapojení a konkrétní řešení jednotlivých problémů. Nenajdete tu však rozsáhlé vzorce a složitá matematická odvození, těmi se zabývá odbornější literatura. V knize jsou shrnuty pouze podstatné informace a především zapojení obvodů s OZ, které se skutečně dají v praxi použít. Vše s minimální teorií bez složitých » ... a dál?

Produkt BEN - technická literatura Operační zesilovače pro obyčejné smrtelníky - Jaroslav Belza

BEN - technická literatura Operační zesilovače pro obyčejné smrtelníky - Jaroslav Belza - parametry

Název produktu: BEN - technická literatura Operační zesilovače pro obyčejné smrtelníky - Jaroslav Belza
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 299 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tato praktická příručka o operačních zesilovačích má sloužit nejen pro amatérskou, ale i pro poloprofesionální praxi, neboť shrnuje vše podstatné o operačních zesilovačích. Jsou zde vyzdviženy principy zapojení a konkrétní řešení jednotlivých problémů. Nenajdete tu však rozsáhlé vzorce a složitá matematická odvození, těmi se zabývá odbornější literatura. V knize jsou shrnuty pouze podstatné informace a především zapojení obvodů s OZ, které se skutečně dajív praxi použít. Vše s minimální teorií bez složitých vzorců a rovnic. Velmi užitečné mohou být i přehledy operačních zesilovačů a komparátorů uvedené na konci knihy. Kniha vychází z přehledu základních zapojení s OZ, který byl otištěn před několika lety na stránkách dvou modrých konstrukčních příloh AR. Použitá zapojení byla tehdy vybrána z nejrůznějších časopisů a knih.Z tuzemských to byla hlavně Sdělovací technika a Amatérské radio od roku 1965. Nyní však byly informace systematičtěji uspořádány a jejich záběr rozšířen. Kniha je určena jako úvodní informace zvláště pro ty, kteří chtějí do problematiky operačních zesilovačů teprve postupně pronikat a které odrazují rozsáhlá díla. Zběhlým konstruktérům jistě kniha poslouží jako inspiracea přehledný zdroj informací o problematice operačních zesilovačů. Historie vydání 1. vydání - 2004 - ISBN 80-7300-060-1 Stručný obsah Úvod Co je operační zesilovač a trocha teorie Napájení OZ Zesilovače Syntetické indukčnosti a gyrátory Aktivní filtry Oscilátory harmonických signálů Multivibrátory a generátory tvarových kmitů Tvarovače signálu Usměrňovače a převodníky na absolutní hodnotu Logaritmické zesilovače Převodníky Rozšíření rozsahu výstupních napětí a proudů OZ v napájecích zdrojích OZ v nf technice OZ v měřicích přístrojích a zkoušečkách OZ v indikátorech, testerech a spínačích OZ v dalších zapojeních Optoizolační zesilovače OZ v datech Literatura Rejstřík Témata Potlačení součtového signálu, kmitočtová kompenzace,rychlost přeběhu, vstupní napěťová nesymetrie,vstupní proudová nesymetrie, Obvody s operačními zesilovači, Napájení OZ, Symetrické napájecí napětí, Zásady blokování napájecího napětí kondenzátory, Zesilovače, Invertující a neinvertující zesilovač, Sledovač, Rozdílový zesilovač, Nastavitelné zesílení, Přístrojový zesilovač, Izolující zesilovač, Oddělovací zesilovač, Syntetické indukčnosti a gyrátory, Prescottův syntetický induktor, Syntetický induktor s jedním OZ, Pásmové zádrže se syntetickým induktorem, Univerzální zapojení pro realizaci impedančních invertorů a konvertorů, Aktivní filtry, Porovnání Besselových, Butterworthových a Čebyševových filtrů, Dolní propusti, horní propusti, pásmové propusti a pásmové zádrže, Konstanty pro výpočet filtrů, Laditelné pásmové propusti a zádrže, Obvody pro posuv fáze, Pásmová propust a pásmová zádrž pro Hz, Oscilátory harmonických signálů, Oscilátory s Wienovým členem, Oscilátory se stabilizací amplitudy, Oscilátory s přemostěným článkem T, Oscilátory se širokým přeladěním, Nízkofrekvenční generátor RC, M


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.