Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen BEN - technická literatura NF zesilovače 2 - Zdeněk Kotisa

Učebnice/Odborná literatura

BEN - technická literatura NF zesilovače 2 - Zdeněk Kotisa

Hodnocení: 1x
  • 4

Historie integrovaných zesilovačů začíná v době asi před třiceti lety, kdy se první z této nyní početné rodiny objevil na trhu. Do této doby byly používány výhradně konstrukce s diskrétními součástkami. Výhody integrovaných zesilovačů, jako např. vysoká hustota součástek a tím i minimální rozměry, vysoká spolehlivost ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace BEN - technická literatura NF zesilovače 2 - Zdeněk Kotisa

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 146 Kč

Historie integrovaných zesilovačů začíná v době asi před třiceti lety, kdy se první z této nyní početné rodiny objevil na trhu. Do této doby byly používány výhradně konstrukce s diskrétními součástkam ... a dál?

Produkt BEN - technická literatura NF zesilovače 2 - Zdeněk Kotisa

BEN - technická literatura NF zesilovače 2 - Zdeněk Kotisa - parametry

Název produktu: BEN - technická literatura NF zesilovače 2 - Zdeněk Kotisa
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 146 Kč
Maximální cena: 174 Kč
Ušetríte až: 28 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Historie integrovaných zesilovačů začíná v době asi před třiceti lety, kdy se první z této nyní početné rodiny objevil na trhu. Do této doby byly používány výhradně konstrukce s diskrétními součástkami. Výhody integrovaných zesilovačů, jako např. vysoká hustota součástek a tím i minimální rozměry, vysoká spolehlivost a jednoduchá montáž přispěly k jejich rychlému rozšíření. K tomu dále přispěla jejich masová produkce a tím i stále se snižující ceny. Používání integrovaných zesilovačů vedlo dále ke zlepšování technických parametrů přístrojů spotřební elektroniky, k jejich vyšší spolehlivosti, zmenšování jejich rozměrů a poměru výkonu k ceně. Pro konstruktéry představuje použití integrovaných výkonových zesilovačů také minimalizaci celkového počtu elektronických součástek. Všechny tyto výhody však končí na výstupních výkonech, kterých je možno s použitím integrovaných zesilovačů dosáhnout. I zde se hranice možností posouvá k vyšším výkonům, které dnes dosahují hodnot 60–100 W v můstkovém zapojení. Pokud se však zajímáme o nejmenší možné zkreslení nízkofrekvenčního zpracovávaného signálu, případně frekvenčního rozsahu zesilovače, budeme parametry integrovaných zesilovačů v tomto ohledu poněkud zklamáni. Nejvyšších kvalitativních parametrů lze dosáhnout pouze v zapojení s diskrétními součástkami. Tuto třídu zesilovačů pak označujeme jako High-End. Přesto tvoří zařízení s integrovanými zesilovači nejpočetnější skupinu konstrukcí a to i amatérských právě z důvodu jednoduchosti a přijatelné ceny. Stručný obsah 1. Zesilovač 0,5 W s obvodem LM386 2. Monofonní zesilovač 2 W (nejen) pro sluchátka 3. Monofonní zesilovač 6 W (10 W) 4. Stereofonní zesilovač 2 x 12 W 5. Monofonní integrovaný zesilovač 20 W 6. Integrovaný stereofonní zesilovač 2 x 20 W 7. Integrovaný zesilovač 2 x 30 W 8. Zesilovač 35 W 9. Zesilovač 40 W 10. Zesilovač 60 W 11. Zesilovač 100 W 12. Autozesilovač 2 x 13 W 13. Autozesilovač 30 W ve třídě H 14. Autozesilovač 50 W ve třídě H 15. Zesilovače aktivních reprosoustav 16. Napájecí zdroje integrovaných zesilovačů 17. Použité prameny 18. Dodatek


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.