Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen BEN - technická literatura Návrh a konstrukce desek plošných spojů - Vít Záhlava

Učebnice/Odborná literatura

BEN - technická literatura Návrh a konstrukce desek plošných spojů - Vít Záhlava

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha "Návrh a konstrukce desek plošných spojů" popisuje základní aspekty návrhu desek plošných spojů (DPS), tedy problematiku počítačového návrhu DPS, technologii výroby vícevrstvých DPS, osazování a pájení SMD, elektrické vlastnosti plošných spojů. Rozsáhlá část knihy je věnována elektromagnetické ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? BEN - technická literatura Návrh a konstrukce desek plošných spojů - Vít Záhlava koupíte i tady

Specifikace BEN - technická literatura Návrh a konstrukce desek plošných spojů - Vít Záhlava

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 174 Kč

Kniha 'Návrh a konstrukce desek plošných spojů' popisuje základní aspekty návrhu desek plošných spojů (DPS), tedy problematiku počítačového návrhu DPS, technologii výroby vícevrstvých DPS, osazování a ... a dál?

Produkt BEN - technická literatura Návrh a konstrukce desek plošných spojů - Vít Záhlava

BEN - technická literatura Návrh a konstrukce desek plošných spojů - Vít Záhlava - parametry

Název produktu: BEN - technická literatura Návrh a konstrukce desek plošných spojů - Vít Záhlava
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 174 Kč
Maximální cena: 246 Kč
Ušetríte až: 72 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Kniha "Návrh a konstrukce desek plošných spojů" popisuje základní aspekty návrhu desek plošných spojů (DPS), tedy problematiku počítačového návrhu DPS, technologii výroby vícevrstvých DPS, osazování a pájení SMD, elektrické vlastnosti plošných spojů. Rozsáhlá část knihy je věnována elektromagnetické kompatibilitě (EMC) a s ní souvisejícími návrhovými pravidly. I když se při návrhu desek plošných spojů velmi efektivně využívá počítačů, neznamená to, že navrhovat DPS na počítači je pouhé klikání myší. Počítačové návrhové systémy jsou jen účinné nástroje, usnadňující práci návrhářů. Návrh DPS vyžaduje především (ač to tak na první pohled nevypadá) komplexní znalosti v oblastech:
  • technologie výroby desek plošných spojů (DPS),
  • osazování a pájení,
  • obvodové funkce součástek,
  • teorie elektromagnetického pole a především jejich skloubení a využití v praxi. Cílem knihy je upozornit čtenáře na nejdůležitější problémy, které bude muset zdolat při návrhu elektronických schémat a desek plošného spoje. Návrhářem se člověk nestane pouze čtením publikací, ale aktivní mravenčí dlouhodobou prací, sbíráním zkušeností a zpětných vazeb z celého výrobního procesu navrhovaného zařízení, tedy od technologů z výroby DPS a osazování, odborníků ze zkušebních laboratoří EMC, servisních techniků a dalších. V praxi to znamená nejen "se učit, se učit, se učit", ale i "komunikovat, komunikovat, komunikovat", přijímat kritiku a poučit se nejen z vlastních chyb. Závěrem snad jen jedna poznámka: "Jak se má správně navrhovat deska plošného spoje?"

"S citem. Je to nejen umělecké dílo…" Stručný obsah 1. Základní aspekty návrhu desek plošných spojů (DPS) 2. Počítačový návrh desek plošných spojů (DPS) 3. Technologie výroby desek plošných spojů (DPS) 4. Povrchová montáž 5. Vlastnosti plošných spojů 6. Elektromagnetická kompatibilita (EMC) 7. Návrhová pravidla


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.