Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen BEN-Technická literatura Krize - šance pro vás? A proč ne!

Knihy

BEN-Technická literatura Krize - šance pro vás? A proč ne!

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha je osobním reálným příběhem autorky, která prošla životní krizí, jež odstartovala její duchovní probuzení. Prostřednictvím mnohdy humorně laděných rozhovorů s jejím "vnitřním hlasem" jsou jí poskytovány rady a návody - jak přijímat a zvládat těžké životní situace, jak z nich vytěžit maximum užitku, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace BEN-Technická literatura Krize - šance pro vás? A proč ne!

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 118 Kč

Kniha je osobním reálným příběhem autorky, která prošla životní krizí, jež odstartovala její duchovní probuzení. Prostřednictvím mnohdy humorně laděných rozhovorů s jejím "vnitřním hlasem" jsou jí poskytovány rady a návody - jak přijímat a zvládat těžké životní situace, jak z nich vytěžit maximum užitku, jak změnit svůj přístup k sobě a k lidem kolem sebe, ale také jak změnit sebe samu. Protože návody a rady z této knihy pomohly nejen autorce, ale i spoustě dalších, je pravděpodobné, že pomohou také » ... a dál?

Produkt BEN-Technická literatura Krize - šance pro vás? A proč ne!

BEN-Technická literatura Krize - šance pro vás? A proč ne! - parametry

Název produktu: BEN-Technická literatura Krize - šance pro vás? A proč ne!
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 118 Kč
Maximální cena: 137 Kč
Ušetríte až: 19 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha je osobním reálným příběhem autorky, která prošla životní krizí, jež odstartovala její duchovní probuzení. Prostřednictvím mnohdy humorně laděných rozhovorů s jejím "vnitřním hlasem" jsou jí poskytovány rady a návody - jak přijímat a zvládat těžké životní situace, jak z nich vytěžit maximum užitku, jak změnit svůj přístup k sobě a k lidem kolem sebe, ale také jak změnit sebe samu. Protože návody a rady z této knihy pomohly nejen autorce, ale i spoustě dalších, je pravděpodobné, že pomohou také komukoliv jinému, kdo si knihu přečte. Rukopis je totiž již několik let prezentován na autorčiných webových stránkách a za ta léta si k němu našly cestu stovky čtenářů. Ti všichni oceňují především neobvyklou autorčinu otevřenost a také autentičnost jejích osobních prožitků, která z jejího díla přímo dýchá. A také to, že kniha vyplňuje jistou mezeru na knižním trhu. Spojuje totiž naučnou duchovní literaturu s beletrií v jedno, a tak esoterické vědění zpřístupňuje široké čtenářské veřejnosti. Vzhledem k tomu, že se jedná o skutečný příběh dnešní moderní ženy, která ač o věcech "mezi nebem a zemí" dosud nic nevěděla, a tudíž se jim vzpírala a odmítala je, stejně jako odmítala jakoukoli změnu ve svém životě, a přesto ji životní okolnosti právě k tomuto "donutily", proto se čtenáři s jejími prožitky ztotožňují. Kniha dává nejen jí, ale každému člověku naději, že zvládnout se dá vše, včetně těch nejhorších životních krizí. Jedinou podmínkou je otevřenost a ochota pro změnu. Slovo "crisis" totiž znamená rozhodnutí, volbu, zkoušku. Krize nám tímto dává jedinečnou možnost "proměny", záleží jen na každém z nás, jak této příležitosti využijeme. Knižní podoba rukopisu vychází na základě ohlasů velkého množství čtenářů. Historie vydání 1. vydání - 2005 - ISBN 80-7300-171-3 Stručný obsah Jak to všechno začalo Vnitřní hlas Vodopád Internet Můj problém Bardó Vedení bohem Chudinka - oběť Poprvé Nemoc Rozbor dovolených Pohoda Rozvod Přátelství Odblokování Vánoce Kniha Témata kniha se zabývá následujícími tématy krize jako šance, řešení životní krize, rozvod, manželství, rozchod s partnerem, ztráta partnera, stereotypy chování, programy, životní postoje, změna, oběť, křivda, nespravedlnost, netrpělivost, klid v duši, zodpovědnost, výzva, převýchova v dospělosti, pochybnosti, skeptik, nadhled, pravda, přehodnocení, pochopení, odpuštění, víra, přátelství, pokora, náhody, podvědomí, vědomý život, vesmír, vesmírný plán, pokrok, pozitivní programování, afirmace, energie, inspirace, zlomový okamžik esoterika, regrese, audit, bardó, meditace, alfa, hladina alfa, duchovní srdce, reinkarnace, duše, karma, numerologie, kineziologie, odblokování Bůh, hovory s Bohem, komunikace s Bohem, moje soukromé hovory s Bohem, vnitřní hlas, hovory s vnitřním hlasem, moje soukromé hovory s vnitřním hlasem, vnitřní Já, hovory s vnitřním Já, moje soukromé hovory s vnitřním Já, channeling, komunikace, vesmírné principy, duchovní vývoj, duchovní probuzení, duchovní cesta, nevážné pojednání, autom


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.