Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen BEN - technická literatura Elektronika - Robert Láníček

Učebnice/Odborná literatura

BEN - technická literatura Elektronika - Robert Láníček

Hodnocení: 1x
  • 4

Přestože se tato kniha zabývá pouze klasickou analogovou technikou, není a asi ani nemůže být tato omezená část elektroniky zpracována vyčerpávajícím způsobem. Nicméně základní elektrické obvody a jejich principy jsou v publikaci vysvětleny a dále procvičeny v řadě řešených příkladů. Předpokládá znalost středoškolské ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? BEN - technická literatura Elektronika - Robert Láníček koupíte i tady

Specifikace BEN - technická literatura Elektronika - Robert Láníček

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 408 Kč

Přestože se tato kniha zabývá pouze klasickou analogovou technikou, není a asi ani nemůže být tato omezená část elektroniky zpracována vyčerpávajícím způsobem. Nicméně základní elektrické obvody a jej ... a dál?

Produkt BEN - technická literatura Elektronika - Robert Láníček

BEN - technická literatura Elektronika - Robert Láníček - parametry

Název produktu: BEN - technická literatura Elektronika - Robert Láníček
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 408 Kč
Maximální cena: 678 Kč
Ušetríte až: 270 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přestože se tato kniha zabývá pouze klasickou analogovou technikou, není a asi ani nemůže být tato omezená část elektroniky zpracována vyčerpávajícím způsobem. Nicméně základní elektrické obvody a jejich principy jsou v publikaci vysvětleny a dále procvičeny v řadě řešených příkladů. Předpokládá znalost středoškolské matematiky. Kniha může sloužit jako studijní pomůcka pro posluchače průmyslových i vysokých škol. Některé pasáže mohou být užitečné i vývojovým pracovníkům v oblasti elektroniky. Historie vydání 1. vydání - březen 2002 - ISBN 80-86056-25-2 Stručný obsah Základní obvody Elektronické součástky Kmitočtově závislé obvody Přechodné děje Analýza signálů Zesilovače Generátory Napájecí zdroje Témata Základní obvody, Elektronický obvod, Elektronické prvky, Statické a dynamické parametry, Určení průběhů statického a dynamického parametru, Určení dynamického odporu diody z VA charakteristiky, Konstrukce VA charakteristiky z katalogových údajů, Parametrické charakteristiky, Jednobrany a dvojbrany, Model tranzistoru, Řešení obvodu pomocí impedančních matic, Určení parametrů dvojbranu a sestrojení charakteristik, Náhradní schéma zdroje, Zjištění vnitřního odporu zdroje, Změna vnitřního odporu zdroje, Přizpůsobení zdroje a spotřebiče, Důkaz nastavení pracovního bodu pro výkonové přizpůsobení, Grafické určení polohy optimálního pracovního bodu, Optimální zatěžovací odpor fotoprvku, Optimální sestava baterie, Princip náhradního zdroje, Návrh děliče s požadovanou tvrdostí, Návrh napěťového děliče generátoru I, Návrh napěťového děliče generátoru II, Transfigurace hvězda-trojúhelník, Vliv nastavení potenciometru na parametry zdroje, Citlivostní analýza, Vliv odporu zátěže na linearitu potenciometru, Analytické metody řešení obvodů, Řešení obvodu se dvěma zdroji, Řešení obvodu smyčkovými proudy, na uzlová napětí, Grafické metody řešení obvodů, Připojení svítivé diody ke zdroji , Nezatížený stabilizátor napětí, Zatížený stabilizátor napětí, Nelineární grafické papíry, Určení funkční závislosti z grafu, Grafické znázornění Ohmova zákona, Nomogramy, nomogramů pro určení U, I, R a P součástky, Nomogram pro určení převrácené hodnoty komplexního čísla, Nomogram pro sériový součet odporů z řady E24, Nomogram pro paralelní součet odporů z řady E24, Znázornění všech kombinací hodnot řady E24, Příloha-tabulka kombinací hodnot řady E24, Elektronické součástky, Pasivní prvky a elektrotechnické řady, Toleranční pole prvků elektrotechnické řady, Spojování prvků, Nevhodné spojení prvků z řady E12, Výběr prvků z elektrotechnické řady, Návrh děliče voltmetru s konstantním vstupním odporem, Značení rezistorů a kondenzátorů, Rezistory, Nelineární rezistory, Omezení nárazového proudu při zapnutí obvodu, Řízené rezistory, Kondenzátory, Elektrolytické kondenzátory, Druhy kondenzátorů, Energie nabitého kondenzátoru, Náhrada akumulátoru kondenzátorem, Teplotní závislost pasivních prvků , Změna odporu vlákna žárovky, Kompenzace teplotní závislosti , Návrh teplotně nezávislého ko


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.