Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen BEN - technická literatura Elektronika III - Jan Kesl

Učebnice/Odborná literatura

BEN - technická literatura Elektronika III - Jan Kesl

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice "Elektronika 3"je věnována v zásadě logickým obvodům od nejjednodušších základních prvků až po složité obvody, ze kterých se skládá počítač. Vychází z definice informace, jejím přenosem pomocí signálu, číslicovým zpracováním signálu s využitím algebry číslicové logiky a její realizací logickými ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85916
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? BEN - technická literatura Elektronika III - Jan Kesl koupíte i tady

Specifikace BEN - technická literatura Elektronika III - Jan Kesl

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 155 Kč

Třídílná učebnice byla vydána pro potřeby středních škol neelektrického zaměření a pro SOU, kde se očekává probírání látky do menší hloubky, než je tomu u středních průmyslových škol elektrotechnických. Sám autor učí v SOU sklářském, kde napsáním těchto tří učebnic řešil nedostatek vhodné literatury. Učebnice umožňují snadněji pochopit základní pojmy elektroniky, neboť je kladen důraz na jednoduchost a přehlednost. Příklady výpočtů jsou uváděny jen výjimečně, a to v kontrolních otázkách u konce každé kapitoly. » ... a dál?

Produkt BEN - technická literatura Elektronika III - Jan Kesl

BEN - technická literatura Elektronika III - Jan Kesl - parametry

Název produktu: BEN - technická literatura Elektronika III - Jan Kesl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 155 Kč
Maximální cena: 209 Kč
Ušetríte až: 54 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice "Elektronika 3"je věnována v zásadě logickým obvodům od nejjednodušších základních prvků až po složité obvody, ze kterých se skládá počítač. Vychází z definice informace, jejím přenosem pomocí signálu, číslicovým zpracováním signálu s využitím algebry číslicové logiky a její realizací logickými prvky a obvody. Ve stručnosti knížka vysvětluje zásady minimalizace logických obvodů a dále se věnuje popisu jednotlivých kombinačních a sekvenčních obvodů. Závěrečná část se zabývá přístupnou formou základními částmi počítače právě z hlediska využití v předchozí části probíraných logických obvodů. Pomocí učebnice "Elektronika 3"student snadněji pochopí základní pojmy elektroniky, neboť je kladen důraz na jednoduchost a přehlednost. Příklady výpočtů jsou uváděny jen výjimečně, a to v kontrolních otázkách u konce každé kapitoly. Správné odpovědi jsou uvedeny na konci učebnice. Historie vydání 1. vydání - srpen 2003 - ISBN 80-7300-076-8 2. vydání - říjen 2005 - ISBN 80-7300-182-9 Třídílná učebnice byla vydána pro potřeby středních škol neelektrického zaměření a pro SOU, kde se očekává probírání látky do menší hloubky, než je tomu u středních průmyslových škol elektrotechnických. Sám autor učí v SOU sklářském, kde napsáním těchto tří učebnic řešil nedostatek vhodné literatury. Stručný obsah Zpracování informace Logické funkce a obvody Kombinační logické obvody Sekvenční logické obvody Mikropočítačová technika Literatura Témata ZPRACOVÁNÍ INFORMACE, Informace a signál, Číslicové signály, Číslicové zpracování analogových signálů, Zobrazení informací, Číselné soustavy a kódy, Dvouhodnotové zobrazení čísel a znaků, LOGICKÉ FUNKCE A OBVODY, Základní pojmy, význam logických obvodů, Booleova algebra, Základní logické funkce a logické členy, Pravidla Booleovy algebry, Minimalizace logických funkcí, Realizace logických obvodů, KOMBINAČNÍ LOGICKÉ OBVODY, Binární sčítačka, Generátor parity, Kodéry, Dekodéry, Multiplexery, Demultiplexery, Binární komparátor, SEKVENČNÍ LOGICKÉ OBVODY, Princip, klopné obvody RS, Klopný obvod typu D, Klopný obvod typu JK, Klopný obvod typu T, Klopný obvod JK dvoufázový, Paměťové registry, Čítače impulzů, MIKROPOČÍTAČOVÁ TECHNIKA, Struktura mikropočítače, Procesor, Operační paměť, Druhy a vlastnosti pamětí, Realizace pamětí RAM, Realizace pamětí ROM. (učebnice : základní studijní materiál pro střední školy.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.