Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen BEN - technická literatura Elektronika I - Jan Kesl

Učebnice/Odborná literatura

BEN - technická literatura Elektronika I - Jan Kesl

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice "Elektronika 1"seznamuje studenty s vlastnostmi elektronických součástek: rezistoru, kondenzátoru, cívky, diody, tranzistoru, tyristoru a integrovaného obvodu, a dále s jejich aplikacemi v jednoduchých obvodech, zejména v usměrňovačích, zesilovačích a oscilátorech. Pomocí učebnice "Elektronika ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85916

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace BEN - technická literatura Elektronika I - Jan Kesl

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 155 Kč

Třídílná učebnice určena pro studijní a učební obory se zaměřením na elektrotechniku. Učebnice je určena žákům středních odborných škol technických a žákům odborných učilišť, kde se předmět elektronika vyučuje a všem ostatním zájemcům o poznání principů a využití elektroniky. Učebnice umožňuje snadněji pochopit základní pojmy elektroniky, neboť je kladen důraz na jednoduchost a přehlednost. Příklady výpočtů jsou uváděny jen výjimečně, a to v kontrolních otázkách u konce každé kapitoly. Správné odpovědi jsou » ... a dál?

Produkt BEN - technická literatura Elektronika I - Jan Kesl

BEN - technická literatura Elektronika I - Jan Kesl - parametry

Název produktu: BEN - technická literatura Elektronika I - Jan Kesl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 155 Kč
Maximální cena: 178 Kč
Ušetríte až: 23 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice "Elektronika 1"seznamuje studenty s vlastnostmi elektronických součástek: rezistoru, kondenzátoru, cívky, diody, tranzistoru, tyristoru a integrovaného obvodu, a dále s jejich aplikacemi v jednoduchých obvodech, zejména v usměrňovačích, zesilovačích a oscilátorech. Pomocí učebnice "Elektronika 1"student snadněji pochopí základní pojmy elektroniky, neboť je kladen důraz na jednoduchost a přehlednost. Příklady výpočtů jsou uváděny jen výjimečně, a to v kontrolních otázkách u konce každé kapitoly. Správné odpovědi jsou uvedeny na konci učebnice. Historie vydání 1. vydání - duben 2003 - ISBN 80-7300-074-1 2. vydání - únor 2004 - ISBN 80-7300-143-8 Třídílná učebnice "Elektronika" byla vydána pro potřeby středních škol neelektrického zaměření a pro SOU, kde se očekává probírání látky do menší hloubky, než je tomu u středních průmyslových škol elektrotechnických. Sám autor učí v SOU sklářském, kde napsáním těchto tří učebnic řešil nedostatek vhodné literatury. Stručný obsah Úvod Lineární prvky elektronických obvodů Vakuové nelineární prvky (elektronky) Polovodičové nelineární prvky Elektronické obvody Usměrňovače a stabilizátory Zesilovače Oscilátory Témata Lineární prvky elektronických obvodů, Rezistory, Kondenzátory, Cívky, Vakuové nelineární prvky (elektronky), Princip elektronek, dioda, trioda, pentoda, Obrazovka, Polovodičové nelineární prvky, Princip polovodiče, přechod PN, rozdělení, Polovodiče bez přechodu PN, Diody, Tranzistory bipolární, Tranzistory unipolární, Tyristory, triaky, diaky, Integrované obvody, Elektronické obvody, Odporové děliče napětí, Kmitočtově závislé děliče, Derivační a integrační článek, Filtry, Rezonanční obvod, Usměrňovače a stabilizátory, Blokové zapojení síťového napájecího zdroje, Usměrňovače, Filtrace napětí, Stabilizátory napětí, Zesilovače, Rozdělení, základní pojmy a vlastnosti, Nízkofrekvenční zesilovač, Stabilizace pracovního bodu, Výkonové zesilovače, emitorový sledovač, Zpětná vazba, Vysokofrekvenční a širokopásmové zesilovače, Oscilátory, Princip, rozdělení, Oscilátory LC, Oscilátory RC, Krystalové oscilátory.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.