Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen BEN - technická literatura Eagle prakticky (2. vydání) - Zdeněk Plíva

Učebnice/Odborná literatura

BEN - technická literatura Eagle prakticky (2. vydání) - Zdeněk Plíva

Hodnocení: 1x
  • 4

Návrhový systém pro plošné spoje - 2. vydání. Tuto knihu by měl mít každý, kdo pracuje s Eagle.. Stručný popis knihy Eagle prakticky 2.v.: Autor se snažil do textu shromáždit své vlastní zkušenosti z práce s Eagle a zkušenosti získané při řešení nejrůznějších problémů, kterými jej \"obšťastňovali\" jiní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78889
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace BEN - technická literatura Eagle prakticky (2. vydání) - Zdeněk Plíva

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 239 Kč

Návrhový systém pro plošné spoje - 2. vydání. Tuto knihu by měl mít každý, kdo pracuje s Eagle.. Stručný popis knihy Eagle prakticky 2.v.: Autor se snažil do textu shromáždit své vlastní zkušenosti z práce s Eagle a zkušenosti získané při řešení nejrůznějších problémů, kterými jej "obšťastňovali" jiní uživatelé tohoto návrhového systému. Ukázalo se totiž, že ani dodávané anglické texty, ani předtím vydaná publikace "Eagle pro začátečníky" nejsou schopny na všechny otázky odpovědět. » ... a dál?

Produkt BEN - technická literatura Eagle prakticky (2. vydání) - Zdeněk Plíva

BEN - technická literatura Eagle prakticky (2. vydání) - Zdeněk Plíva - parametry

Název produktu: BEN - technická literatura Eagle prakticky (2. vydání) - Zdeněk Plíva
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 239 Kč
Maximální cena: 239 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Návrhový systém pro plošné spoje - 2. vydání. Tuto knihu by měl mít každý, kdo pracuje s Eagle.. Stručný popis knihy Eagle prakticky 2.v.: Autor se snažil do textu shromáždit své vlastní zkušenosti z práce s Eagle a zkušenosti získané při řešení nejrůznějších problémů, kterými jej \"obšťastňovali\" jiní uživatelé tohoto návrhového systému. Ukázalo se totiž, že ani dodávané anglické texty, ani předtím vydaná publikace \"Eagle pro začátečníky\" nejsou schopny na všechny otázky odpovědět. Dostatečné množství materiálu pro tuto příručku vzniklo také pročítáním diskusních fór, čilou komunikací s autory systému Eagle, či metodou pokus-omyl při odhalování nejasností v nápovědě. Kniha je zaměřena na běžnou práci při navrhování desek plošných spojů s využitím co největšího možného potenciálu programu. Publikace neobsahuje informace o programování v ULP. Členění knihy vychází ze struktury vlastního návrhového systému. Po úvodním popisu vlastností Eagle a možností Control Panelu jsou probrány vlastnosti a příkazy společné všem editorům. Po této zahřívací části následují hlavní kapitoly - zaměřené na editory schématu a desky plošného spoje. Je v nich popsáno prostředí editorů, význam jednotlivých příkazů a možnosti jejich použití, varianty nastavení jednotlivých parametrů a jejich vliv na výsledek práce. Kromě toho je uveden i postup návrhu, jsou naznačeny doporučené postupy, vhodné využití myši a klávesnice pro návrh s minimálním úsilím, s maximálním využitím všech možností systému. V neposlední řadě jsou komentovány jednotlivé parametry nastavení autorouteru (jeho funkce a možnosti použití) a nastavení parametrů pro návrh desky (Design Rules). Protože návrh obvykle nekončí navržením všech vodičů, je v další kapitole věnována pozornost přípravě výrobních dat; je popsáno vhodné nastavení CAM procesoru, význam jednotlivých parametrů, i když je uvedena \"pouze\" tvorba nejpoužívanějšího formátu Gerber-274X pro motiv a Excellon pro vrtací data. Snad se tímto podaří snížit neopodstatněný ostych nemalé části uživatelů. Poslední část knížky je věnována údržbě mozku návrhového systému - knihoven. Autor si uvědomil, že část uživatelů je od tohoto produktu odrazována právě obavami z přípravy vlastních součástek, vlastních knihoven. Na příkladech je uveden postup tvorby nové součástky od symbolu přes pouzdro až po vlastní definici vazeb mezi těmito částmi. U jednotlivých částí jsou uvedeny možnosti příslušných parametrů a jejich vliv na výsledný prvek knihovny. Eagle je ucelený systém programů pro návrh desek plošných spojů, jde o jeden z nástrojů, kde se hlásí k takzvaným eCAD programům. S tímto programem se potkávám (tuším) již od verze 2 a musím uznat, že, z poměrně výkonné hračky pro amatéry, se vyvinul ucelený systém, který postačí potřebám zručného konstruktéra v oblasti elektroniky. V době psaní tohoto textu byla k dispozici verze 5.6.0; tuto verzi jsem tedy používal při psaní, k ní se vztahují obrázky a popis jednotlivých funkcí, příkazů a jejich parametrů. C


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.