Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen BEN - technická literatura Detektory pro bezdotykové měření teplot 2 - Vladimír Lysenko

Učebnice/Odborná literatura

BEN - technická literatura Detektory pro bezdotykové měření teplot 2 - Vladimír Lysenko

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha pojednává o detektorech, principech jejich činnosti a aplikacích při bezdotykovém měření teplot. Více je věnováno kvantovým typům detektorů, jejich parametrům a nestabilitám. Závěr je věnován metodám bezdotykového měření teploty. Pro snadnější pochopení je text doplněn velkým množstvím tabulek a grafů. Použitý ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? BEN - technická literatura Detektory pro bezdotykové měření teplot 2 - Vladimír Lysenko koupíte i tady

Specifikace BEN - technická literatura Detektory pro bezdotykové měření teplot 2 - Vladimír Lysenko

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 186 Kč

Kniha pojednává o detektorech, principech jejich činnosti a aplikacích při bezdotykovém měření teplot. Více je věnováno kvantovým typům detektorů, jejich parametrům a nestabilitám. Závěr je věnován me ... a dál?

Produkt BEN - technická literatura Detektory pro bezdotykové měření teplot 2 - Vladimír Lysenko

BEN - technická literatura Detektory pro bezdotykové měření teplot 2 - Vladimír Lysenko - parametry

Název produktu: BEN - technická literatura Detektory pro bezdotykové měření teplot 2 - Vladimír Lysenko
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 186 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 13 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha pojednává o detektorech, principech jejich činnosti a aplikacích při bezdotykovém měření teplot. Více je věnováno kvantovým typům detektorů, jejich parametrům a nestabilitám. Závěr je věnován metodám bezdotykového měření teploty. Pro snadnější pochopení je text doplněn velkým množstvím tabulek a grafů. Použitý matematický aparát odpovídá rozsahu přednášeném na technic-kých vysokých školách. Kniha je určena studentům, technikům a inženýrům pracujícím v oblasti měřicí a řídicí techniky. Fyzikálně-technologické problémy zmiňovaných detektorů nejsou náplní této knihy. Historie vydání 1. vydání - 2005 - ISBN 80-7300-180-2 Stručný obsah Seznam použitých znaků a symbolů Detektory záření Fotodetektory Nestability fotodetektoru Tepelné detektory Teplota a její měření Příloha I - Pojmy a veličiny používané v pyrometrii Příloha II - Tabulky detektorů Příloha III - Mezinárodní teplotní stupnice ITS-90 Témata Detektory záření, Fotodetektory, Fotoelektrický jev a jeho fyzikální podstata, Typy fotodetektorů, Podmínky fotoelektrického jevu, Fotodetektory s podélným elektrickým polem, Vnitřní fotoelektrický jev [12], Ideální fotodetektor, Voltampérová (VA) charakteristika ideálního FD, Reálný fotodetektor, Parametry reálného FD, Neidealita a její měření, Výstupní napětí naprázdno, Výstupní proud nakrátko, Závěrný proud, Charakteristický odpor, Odpor za tmy, Napětí a proud maximálního výkonu, Činitel zaplnění (FF - Fill Factor), Citlivost proudová, napěťová, spektrální, Kvantová účinnost, Pohltivost, Šumové parametry, Parazitní parametry, Parametry dynamického režimu, Citlivost fotodetektoru, Mezní hodnota vlnové délky, Mezní hodnota citlivosti, Vliv vstupního ozáření na parametry FD, Nestability fotodetektoru, Vliv teploty na úroveň Fermiho hladiny, Vliv teploty na koncentraci nosičů, Pro vlastní polovodič, Pro nevlastní polovodič, Spektrální citlivost a vlivy na její velikost, Teplotní závislost pohltivosti, Teplotní závislost kvantové účinnosti, Změna spektrální citlivosti vlivem vnějšího napětí, Změna spektrální citlivosti vlivem teploty FD, Vliv zátěže na spektrální charakteristiku, Závěrný proud a jeho nestability, VA charakteristika a vlivy na ní, Absolutní citlivost výstupního proudu na teplotě, Absolutní citlivost výstupního napětí na teplotě, Absolutní citlivost výstupního napětí naprázdno na teplotě, Teplotní kompenzace pracovního režimu, Modely fotodetektoru, Elektrický model FD, Tepelný model FD, Tepelné detektory, Princip funkce tepelného detektoru, Zářivý tok tvaru jednotkového skoku, Zářivý tok tvaru harmonického signálu, Tepelná kapacita detektoru, Tepelná vodivost detektoru, Mezní kmitočet detektoru, Dynamické chování detektoru, Termoelektrické detektory, Emise elektronů, Kontaktní napětí, Rozdíl kontaktních potenciálů, Seebeckův jev, Bolometry, Princip bolometru, Spektrální citlivost, Integrální citlivost, Náhradní zapojení, Časová konstanta, Mezní kmitočet, Pyroelektrické detektory, Elektrická polarizace, Vektor polarizace, Princip pyrode


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.