Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen BEN - technická literatura DC/DC měniče - Alexandr Krejčiřík

Učebnice/Odborná literatura

BEN - technická literatura DC/DC měniče - Alexandr Krejčiřík cena od 0 Kč

BEN - technická literatura DC/DC měniče - Alexandr Krejčiřík

Hodnocení: 1x
  • 4

V současné době existuje množství informací o všech oborech lidské činnosti včetně elektroniky a popisu jednotlivých typů součástek. Oblast DC/DC měničů je však v české literatuře poměrně opomíjená přesto, že tyto měniče (zejména ve výkonové formě) vyrábí nejen celá řada zahraničních, ale i tuzemských výrobců. Měniče ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

BEN - technická literatura DC/DC měniče - Alexandr Krejčiřík - parametry

Název produktu: BEN - technická literatura DC/DC měniče - Alexandr Krejčiřík
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

V současné době existuje množství informací o všech oborech lidské činnosti včetně elektroniky a popisu jednotlivých typů součástek. Oblast DC/DC měničů je však v české literatuře poměrně opomíjená přesto, že tyto měniče (zejména ve výkonové formě) vyrábí nejen celá řada zahraničních, ale i tuzemských výrobců. Měniče s malým výkonem do cca 10 W přitom dnes představují součástky, jejichž vnitřní zapojení se ani nejeví jako zajímavé. S tím ale ubývá mnoho informací o chování DC/DC měničů v aplikacích. Tato publikace si neklade za cíl popsat všechny typy DC/DC měničů a to ani ty, které se v současnosti prodávají na našem trhu. Soustřeďuje se do dvou základních oblastí, z nichž první je věnována teorii měničů, jejich názvosloví a základním zapojením s vysvětlením jejich činnosti. Druhá část se věnuje podrobně konkrétním typům DC/DC měničů z našeho trhu. První z nich byl delaborován, zjištěno jeho schéma zapojení a proměřeny jeho elektrické parametry, u ostatních dvou byla provedena pouze elektrická měření. Čtenář si sám porovná jednotlivé typy v souvislosti s jejich cenou a určí ty, které bude chtít používat, případně mu tato publikace poskytne návod, jak se dobrat dalších podstatných vlastností DC/DC měničů, které ani výrobci ani prodejci neuvádějí. Historie vydání 1. vydání - 2001 - ISBN 80-7300-045-8 Stručný obsah Teorie DC/DC měničů Praktická zapojení DC/DC měničů Měnič CDD2WL0905D Měniče HN Témata Měniče s lineárními prvky, Porovnání lineárních a spínaných měničů, Měniče se spínanými kondenzátory, Měniče s cívkami, Snižující minič (buck), Zvyšující měnič (boost), Zvyšující a snižující minič (cuk), Invertující měnič, Jednočinné měniče s transformátory, Akumulující měnič - flyback, Propustný měnič - forward, Rezonanční měnič, Dvojčinné měniče s transformátory, Měnič v zapojení push-pull, Měnič v zapojení polomost, Měnič v zapojení plný most, Praktická zapojení DC/DC měničů, Dvojčinný měnič s lineárními stabilizátory, Měnič s bezšumovým impulzem, Externě řízený měnič, Sinusový měnič, Měnič s malým výkonem, Měnič CDD2WL0905D, Obecné vlastnosti typové řady, Vlastnosti řady měničů s příkonem (údaje výrobce CHINFA), Rozložení součástek na plošném spoji, Schéma zapojení, Naměřené vlastnosti, Závislost zvlnění na zatěžovacím proudu, Zatěžovací charakteristiky, Převodní charakteristiky, Účinnost převodu při , Překmity při dynamickém zatěžování, Potlačení zvlnění vstupního napětí, Možnosti kombinace vývodů měniče, Měniče HN, HN MODUL SIM1-1205, Zatěžovací charakteristiky, Převodní charakteristiky, Zvlnění a šum výstupního napětí, Překmity při dynamickém zatěžování, Rozměry pouzdra a vývody, HN MODUL SIM3-1205S, Zatěžovací charakteristiky, Převodní charakteristiky, Překmity při dynamickém zatěžování.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.