Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen BEN - technická literatura Číslicové systémy a jazyk VHDL - Jiří Pinker, Martin Poupa

Učebnice/Odborná literatura

BEN - technická literatura Číslicové systémy a jazyk VHDL - Jiří Pinker, Martin Poupa

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha je zaměřena na návrh číslicových systémů s využitím jazyka VHDL. Po zvládnutí této moderní metody může čtenář pracovat s programovatelnými logickými obvody. Informace o jednotlivých typických číslicových obvodech a systémech se prolínají s jejich popisem v jazyce VHDL, takže čtenář může porovnávat běžný popis ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85616

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace BEN - technická literatura Číslicové systémy a jazyk VHDL - Jiří Pinker, Martin Poupa

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 391 Kč

Kniha je zaměřena na návrh číslicových systémů s využitím jazyka VHDL. Po zvládnutí této moderní metody může čtenář pracovat s programovatelnými logickými obvody. Informace o jednotlivých typických číslicových obvodech a systémech se prolínají s jejich popisem v jazyce VHDL, takže čtenář může porovnávat běžný popis schématem s popisem speciálním jazykem. V prvých dvou kapitolách jsou probrány vlastnosti signálů specifické pro číslicové systémy. Třetí kapitola podává poměrně podrobný popis jazyka VHDL, ze kterého » ... a dál?

Produkt BEN - technická literatura Číslicové systémy a jazyk VHDL - Jiří Pinker, Martin Poupa

BEN - technická literatura Číslicové systémy a jazyk VHDL - Jiří Pinker, Martin Poupa - parametry

Název produktu: BEN - technická literatura Číslicové systémy a jazyk VHDL - Jiří Pinker, Martin Poupa
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 391 Kč
Maximální cena: 470 Kč
Ušetríte až: 79 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha je zaměřena na návrh číslicových systémů s využitím jazyka VHDL. Po zvládnutí této moderní metody může čtenář pracovat s programovatelnými logickými obvody. Informace o jednotlivých typických číslicových obvodech a systémech se prolínají s jejich popisem v jazyce VHDL, takže čtenář může porovnávat běžný popis schématem s popisem speciálním jazykem. V prvých dvou kapitolách jsou probrány vlastnosti signálů specifické pro číslicové systémy. Třetí kapitola podává poměrně podrobný popis jazyka VHDL, ze kterého se pak vychází v dalších kapitolách. Čtvrtá a pátá kapitola se týká součástek v číslicových systémech. V šesté a sedmé kapitole jsou probrány kombinační obvody a jejich dynamické vlastnosti. Základní stavební bloky používané v návrhu systémů jsou popsány v osmé a deváté kapitole. Desátá kapitola pojednává o sekvenčních systémech a o některých problémech časování signálů. Časovací obvody jsou probrány v následující jedenácté kapitole. Velmi rozsáhlá problematika číslicových paměťových obvodů je shrnuta ve dvanácté kapitole. Ve třinácté kapitole jsou popsány programovatelné logické obvody, což jsou velmi perspektivní a stále častěji používané součástky v číslicových systémech. Problematice rozsáhlých systémů je věnována čtrnáctá a zvláště pak patnáctá kapitola. V příloze je shrnuta syntaxe jazyka VHDL. Kniha je dále doplněna seznamem zkratek a anglických termínů, seznamem literatury s příbuznou tématikou, a rejstříkem. Kniha je určena především studentům magisterských oborů zabývajících se elektronikou. Vybrané partie mohou sloužit i pro studenty bakalářských oborů. Řada zákazníků, kteří chtěli začít s VHDL, knihu oprávněně kritizovala. Naše nakladatelství proto vydalo knihu"Řešené příklady ve VHDL",kde jsou příklady od jednodušších po složitější. Tato kniha je vhodná pro ty, kteří chtějí začít. Praktickým aspektům návrhu číslicových systémů se věnuje nová kniha"FPGA prakticky",která se zabývá skutečnou obvodovou realizací, správným použitím návrhového software, upozorňuje na možné pasti a potenciální problémy atd. Historie vydání 1. vydání - 2006 - ISBN 80-7300-198-5 Stručný obsah Úvod Signály v číslicových systémech Jazyk VHDL Číslicové součástky a technologie Třístavové výstupy a otevřené kolektory Kombinační obvody Přechodné děje v kombinačních obvodech Základní funkční bloky Registry a čítače Sekvenční obvody Tvarovací a časovací obvody Paměti Programovatelné logické obvody Mikroprogramový automat Návrh rozsáhlých systémů Témata Signály v číslicových systémech, Dvojstavové signály, Třístavové signály, Dynamické parametry číslicových signálů, Jazyk VHDL, Historie, současnost, budoucnost a vlastnosti jazyka VHDL, Použité formátování pro výpisy kódu a syntaxi jazyka VHDL, Komentáře a identifikátory, Zápis čísel, znaků a řetězců, Zápis čísel v dekadické soustavě, Zápis čísel v dalších soustavách, Zápis znaku, Zápis textových řetězců, Zápis bitových řetězců, Entita, architektura a další návrhové jednotky, Základní datové typy, Výčtový typ,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.