Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen BEN - technická literatura Bezpečnost elektrických zařízení - Jiří Vlček

Učebnice/Odborná literatura

BEN - technická literatura Bezpečnost elektrických zařízení - Jiří Vlček

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace je určena především návrhářům, konstruktérům, vývojovým pracovníkům a výrobcům elektrických zařízení obecně, ale také dovozcům elektrických zařízení nebo prodejcům tohoto zboží. Jedná se o shrnutí požadavků kladených evropskými normami na bezpečnost elektrických zařízení a popisuje zkoušky elektrické ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85533

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace BEN - technická literatura Bezpečnost elektrických zařízení - Jiří Vlček

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 195 Kč

Publikace je určena především návrhářům, konstruktérům, vývojovým pracovníkům a výrobcům elektrických zařízení obecně, ale také dovozcům elektrických zařízení nebo prodejcům tohoto zboží. Jedná se o shrnutí požadavků kladených evropskými normami na bezpečnost elektrických zařízení a popisuje zkoušky elektrické bezpečnosti, kterými zařízení musí před uvedením na trh projít. Publikace obsahuje obecné požadavky na bezpečnost elektrických zařízení, tedy na ochranu před úrazem elektrickým proudem, fyzikální požadavky a » ... a dál?

Produkt BEN - technická literatura Bezpečnost elektrických zařízení - Jiří Vlček

BEN - technická literatura Bezpečnost elektrických zařízení - Jiří Vlček - parametry

Název produktu: BEN - technická literatura Bezpečnost elektrických zařízení - Jiří Vlček
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 195 Kč
Maximální cena: 235 Kč
Ušetríte až: 40 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace je určena především návrhářům, konstruktérům, vývojovým pracovníkům a výrobcům elektrických zařízení obecně, ale také dovozcům elektrických zařízení nebo prodejcům tohoto zboží. Jedná se o shrnutí požadavků kladených evropskými normami na bezpečnost elektrických zařízení a popisuje zkoušky elektrické bezpečnosti, kterými zařízení musí před uvedením na trh projít. Publikace obsahuje obecné požadavky na bezpečnost elektrických zařízení, tedy na ochranu před úrazem elektrickým proudem, fyzikální požadavky a požadavky na mechanickou bezpečnost, na elektrickou a tepelnou odolnost, odolnost proti teplu a hoření a na chemická nebezpečí, Zároveň popisuje zkušební postupy a uvádí limity, kterým zařízení musí vyhovět. Pozornost je věnována také požadavkům na značení na spotřebiči, návod k použití a instalaci. V mnoha přílohách jsou uvedeny podrobné požadavky a informace, které ocení zejména konstruktéři elektrických zařízení. Zároveň publikace obsahuje některé postřehy a doporučení autora,

pracovníka akreditované zkušebny bezpečnosti elektrických zařízení. Publikace uvádí podrobněji požadavky na ty skupiny výrobků, jejichž výrobou se zabývají především malí a střední výrobci v ČR, tedy na elektrická zařízení informační techniky a na elektrická měřící, řídící a laboratorní zařízení. Stručný obsah 1 Úvod 2 Elektrická bezpečnost 2.1 Obecně 2.2 Úraz elektrickým proudem 2.3 Energetické nebezpečí 2.4 Požár 2.5 Nadměrná teplota 2.6 Mechanické nebezpečí 2.7 Ohrožení ze záření 2.8 Chemické nebezpečí 3 Zkoušky 3.1 Všeobecně 3.1.1 Podmínky zkoušek 3.1.2 Součástky a připojení k napájení 3.2 Označení a údaje 3.2.1 Označení na zařízení 3.2.2 Bezpečnostní údaje 3.2.3 Co v normách nenajdete 3.3 Základní požadavky na návrh zařízení Bezpečnost elektrických zařízení - Jiří Vlček od authora Jiří Vlček a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz (příručka pro konstruktéry)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.