Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Ben PŘÍRUČKA PRO MOTORISTY A NEJEN PRO NĚ

Knihy

Ben PŘÍRUČKA PRO MOTORISTY A NEJEN PRO NĚ

Hodnocení: 1x
  • 4

Je mnoho informací, které by mohly řidičům a mnohdy i neřidičům "ulehčit život", kdyby byly po ruce vždy, když je toho zapotřebí. Bývají to drobnosti, zkušenosti, poznatky, novinky nebo výňatky z platných norem, Vyhlášek i Zákonů, významy slov a technických termínů, zkratek, měrových jednotek apod. Tato ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83914

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Ben PŘÍRUČKA PRO MOTORISTY A NEJEN PRO NĚ

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 146 Kč

Publikace: Příručka pro motoristy a nejen pro ně - Mario René Cedrych. Je mnoho informací, které by mohly řidičům a mnohdy i neřidičům "ulehčit život", kdyby byly po ruce vždy, když je toho zapotřebí. Bývají to drobnosti, zkušenosti, poznatky, novinky nebo výňatky z platných norem, Vyhlášek i Zákonů, významy slov a technických termínů, zkratek, měrových jednotek apod. Tato brožura, kterou právě otevíráte, rozhodně není vyčerpávající rukovětí nahrazující lidskou paměť, ale každý z motoristů a nejen » ... a dál?

Produkt Ben PŘÍRUČKA PRO MOTORISTY A NEJEN PRO NĚ

Ben PŘÍRUČKA PRO MOTORISTY A NEJEN PRO NĚ - parametry

Název produktu: Ben PŘÍRUČKA PRO MOTORISTY A NEJEN PRO NĚ
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 146 Kč
Maximální cena: 146 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Je mnoho informací, které by mohly řidičům a mnohdy i neřidičům "ulehčit život", kdyby byly po ruce vždy, když je toho zapotřebí. Bývají to drobnosti, zkušenosti, poznatky, novinky nebo výňatky z platných norem, Vyhlášek i Zákonů, významy slov a technických termínů, zkratek, měrových jednotek apod. Tato brožura, kterou právě otevíráte, rozhodně není vyčerpávající rukovětí nahrazující lidskou paměť, ale každý z motoristů a nejen motoristů v ní určitě nalezne něco, co se mu bude občas hodit. A obsah této útlé knížky je takovým "pamatovákem", za jehož použití se nikdo nemusí stydět. Dnes se totiž na každého z nás hrne denně taková spousta nových informací, že dá moc práce si jen utřídit nové informace z našeho oboru na velmi potřebné, občas potřebné, většinou zbytečné a úplně zbytečné (pro nás, pro naší profesi). Pamatovák má jen připomenout, ťuknout do našeho mozečku, osvěžit zapomenuté a někdy i přilít něco, co je nám skutečně neznámé. Historie vydání 1. vydání - 2001 - ISBN 80-7300-027-X Stručný obsah Rozjímání o vztahu člověka k automobilu Automobil jako droga Všeobecně platné informace související s motorismem Problematika jízdy, vybavení vozu a bezpečnosti provozu Technická tématika automobilů Drobné užitečné rady Informace pro majitele automobilů ŠKODA Témata Všeobecně platné informace související s motorismem, Měrové jednotky SI a jejich porovnání s jednotkami dříve používanými, Některé kategorie vozidel - podle vyhlášky č. 102/95 Sb., Odborné termíny, významy cizích slov a zkratky používané v motoristických publikacích, Převod minut na desetiny hodiny, Přepočet hodnoty v m.s-1 na km.h-1, Výpočet otáček motoru podle rychlosti vozu, Šroubové spoje všeobecně, Utahovací momenty šroubových spojů, Časová pásma, Mezinárodní poznávací značky motorových vozidel , O ekonomických hlediscích před koupí automobilu, INTERMEZZO PRVNÍ - O slepicích a lidech, Problematika jízdy, vybavení vozu a bezpečnosti provozu, Znát svůj celkový i momentální zdravotní stav, Znát technický stav svého automobilu, celkový i momentální, Brždění z hlediska bezpečnosti jízdy, Jízda zvaná defenzivní, Uvědomujeme si stále odpovědnost za posádku vozu i za okolní účastníky provozu, "Pozor! hoří", Desatero pro případ nehody - havárie, Výbava osobního automobilu předepsanou a mimořádnou výbavou - výzbrojí, Nebezpečí číhají za dveřmi , Koroze a bezpečnost automobilu, Lékařské prohlídky řidičů, Pozor na únavu při delší jízdě; doporučená cvičení, Pejsek a kočička v automobilu, Poškrábané čelní sklo a jeho vliv na bezpečnost jízdy, Dětské zádržné systémy, Bezpečnostní kód na sklech vozu, INTERMEZZO DRUHÉ - Lenost matka pokroku, Technická tématika automobilů , Typy ventilových rozvodů a jejich označení, Tempomat , Elektronický stabilizační program (ESP), Funkce zkoušení a úpravy elektricky poháněného větráku chladiče a tepelného spínače, Paralelní čerpadlo pro pomocné čerpání paliva , Jak funguje katalyzátor, Jak funguje imobilizér, Tažné zařízení pro vlečení přípojného vozidla, Jak nal


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.