Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Ben MONTÁŽNÍ A KONTROLNÍ POMŮCKY PRO OSOBNÍ AUTOMOBILY ŠKODA

Knihy

Ben MONTÁŽNÍ A KONTROLNÍ POMŮCKY PRO OSOBNÍ AUTOMOBILY ŠKODA

Hodnocení: 1x
  • 4

Účelem vydání této knihy je umožnit jednotlivým motoristům nebo malým soukromým autoopravnám vyrobení si potřebných přípravků, pomůcek a měřidel svépomocí pro opravy a údržbu automobilů Škoda. Ke kvalitním opravám je ovšem třeba kvalitních nástrojů a mnohdy i speciálních přípravků, pomůcek a měřidel, jejichž použití ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8046

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Ben MONTÁŽNÍ A KONTROLNÍ POMŮCKY PRO OSOBNÍ AUTOMOBILY ŠKODA

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 79 Kč

Účelem vydání této knihy je umožnit jednotlivým motoristům nebo malým soukromým autoopravnám vyrobení si potřebných přípravků, pomůcek a měřidel svépomocí pro opravy a údržbu automobilů Škoda. Ke kvalitním opravám je ovšem třeba kvalitních nástrojů a mnohdy i speciálních přípravků, pomůcek a měřidel, jejichž použití buď různé demontáže a montáže vůbec umožní, nebo alespoň usnadní a zjednoduší. Výrobce automobilů Škoda dodával ke všem typům svým značkovým opravnám sady speciálního nářadí s vysokou mírou úrovně » ... a dál?

Produkt Ben MONTÁŽNÍ A KONTROLNÍ POMŮCKY PRO OSOBNÍ AUTOMOBILY ŠKODA

Ben MONTÁŽNÍ A KONTROLNÍ POMŮCKY PRO OSOBNÍ AUTOMOBILY ŠKODA - parametry

Název produktu: Ben MONTÁŽNÍ A KONTROLNÍ POMŮCKY PRO OSOBNÍ AUTOMOBILY ŠKODA
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 79 Kč
Maximální cena: 103 Kč
Ušetríte až: 24 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Účelem vydání této knihy je umožnit jednotlivým motoristům nebo malým soukromým autoopravnám vyrobení si potřebných přípravků, pomůcek a měřidel svépomocí pro opravy a údržbu automobilů Škoda. Ke kvalitním opravám je ovšem třeba kvalitních nástrojů a mnohdy i speciálních přípravků, pomůcek a měřidel, jejichž použití buď různé demontáže a montáže vůbec umožní, nebo alespoň usnadní a zjednoduší. Výrobce automobilů Škoda dodával ke všem typům svým značkovým opravnám sady speciálního nářadí s vysokou mírou úrovně konstrukčního i dílenského zpracování. Tyto přípravky jsou však pro většinu soukromníků nebo malých autoopraven nedostupné. Soubor dokumentace, která je obsažena v této knize umožňuje zhotovit buď zručným jedincům nebo menším autoopravnám zhotovení některých nejčastěji používaných přípravků , pomůcek a kontrolních měřidel. V dokumentaci je kromě technického výkresu i rozpis použitého materiálu a polotovarů (rozměry a minimální jakost), seznam výrobních prostředků potřebných k vyrobení pomůcky a stručný návod technologický postup k jejímu vyrobení. Také je připojen seznam typů, pro které je přípravek použitelný. Doplněn je i návod k použití pomůcky. Pomůcky jsou konstrukčně řešeny tak, aby plně vyhovovaly potřebám menší auto opravny a aby byly současně co nejjednodušší výrobně a málo náročné na sortiment matriálů a výrobního zařízení. Výroba přípravků podle této dokumentace byla ověřena. Pro automobily Škoda typové řady Favorit jsou uvedeny pouze přípravky použitelné na vozy vyrobené do konce roku 1992. Další modely vozů vyrobené již v současné firmě ŠKODA AUTO a.s. patřící ke koncernu VW, nedoporučuje automobilka opravovat jinde než ve značkových servisech ŠKODA. Nepovolila tedy uveřejnit žádné hodnoty, které by umožnili zkonstruování obdobných přípravků. Tato publikace vhodně doplňuje příručky o údržbě starších osobních automobilů ŠKODA a umožňuje tak vysoce kvalitní opravy, což dále přispívá ke zvýšení bezpečnosti jízdy a provozu. Historie vydání 1. vydání - 2000 - ISBN 80-7300-001-6 Stručný obsah Pomůcky víceúčelové Montážní a kontrolní pomůcky (jednoúčelové) ~ Motor ~ Převodovka a řazení ~ Zadní náprava ~ Přední náprava a řízení ~ Brzdy ~ Kola a pneumatiky ~ Karosérie Témata MOTOR, PŘÍLOŽKA K PŘIDRŽENÍ VLOŽENÝCH VÁLCŮ BLOKU, POJISTKA SETRVAČNÍKU PROTI POOTOČENÍ, PŘÍPRAVEK K NASOUVÁNÍ PÍSTU S KROUŽKY DO VÁLCE, TRN K NATLAČENÍ NEBO VYRAŽENÍ PÍSTNÍHO ČEPU, PÁKOVÝ KLÍČ K PROTÁČENÍ MOTORU, DESKA K PODEPŘENÍ VENTILŮ, PÁKA K MONTÁŽI MISKY VENTILOVÝCH PRUŽIN A VENTILŮ, NÁSTAVEC TLAKOMĚRU K MĚŘENÍ KOMPRESNÍCH TLAKŮ, POMŮCKA K MĚŘENÍ VÝŠKY HLADINY PALIVA V KARBURÁTORU, POMŮCKA K ROVNÁNÍ PROHNUTÉHO VÍKA KARBURÁTORU, PŘÍPRAVEK K NASTAVENÍ ZÁKLADNÍ POLOHY ŠKRTICÍCH KLAPEK KARBURÁTORŮ JIKOV EDSR A SEDR, SOUPRAVA POMŮCEK K DEMONTÁŽI A MONTÁŽI VĚTRÁKU CHLAZENÍ, NÁSTAVEC MAZNICE LOŽISEK VĚTRÁKU CHLAZENÍ, SOUPRAVA POMŮCEK K DEMONTÁŽI A MONTÁŽI ČERPADLA CHLADICÍ KAPALINY, PŘÍPRAVEK KE KONTROLE TĚSNOSTI CHLADICÍ SOUSTAVY, VYRÁŽEČ VLOŽEK VÁLCŮ Z BLOKU MOTORU


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.