Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Ben MIKROKONTROLÉRY ATMEL AVR - BASCOM

Knihy

Ben MIKROKONTROLÉRY ATMEL AVR - BASCOM

Hodnocení: 1x
  • 4

Bascom je moderní vývojové prostředí firmy MCS electronics pro práci s mikrokontroléry. Vzhledem k tomu, že ovládání programu Bascom je velmi intuitivní a nastavování vlastního prostředí odpovídá běžným konvencím programů běžících pod Windows, těší se ve světě stále větší oblibě. Integrované vývojové prostředí je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83701

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Ben MIKROKONTROLÉRY ATMEL AVR - BASCOM

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 244 Kč

Publikace: Mikrokontroléry Atmel AVR - Bascom - Vladimír Váňa. Bascom je moderní vývojové prostředí firmy MCS electronics pro práci s mikrokontroléry. Vzhledem k tomu, že ovládání programu Bascom je velmi intuitivní a nastavování vlastního prostředí odpovídá běžným konvencím programů běžících pod Windows, těší se ve světě stále větší oblibě. Integrované vývojové prostředí je programovým prostředím pro editaci zdrojových kódů, překlad, spojování, debugging atd., stejně jako pro spouštění simulátoru či programátoru. » ... a dál?

Produkt Ben MIKROKONTROLÉRY ATMEL AVR - BASCOM

Ben MIKROKONTROLÉRY ATMEL AVR - BASCOM - parametry

Název produktu: Ben MIKROKONTROLÉRY ATMEL AVR - BASCOM
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 244 Kč
Maximální cena: 294 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Bascom je moderní vývojové prostředí firmy MCS electronics pro práci s mikrokontroléry. Vzhledem k tomu, že ovládání programu Bascom je velmi intuitivní a nastavování vlastního prostředí odpovídá běžným konvencím programů běžících pod Windows, těší se ve světě stále větší oblibě. Integrované vývojové prostředí je programovým prostředím pro editaci zdrojových kódů, překlad, spojování, debugging atd., stejně jako pro spouštění simulátoru či programátoru.Syntaxe i vývojové prostředí jazyků BASCOM 51 a BASCOM AVR se liší jen v detailech daných rozdílnou architekturou obou řad mikrokontrolérů. Tato syntaxe je velice blízká jazyku Basic, takže je zvládnutelná i začátečníkem. Pro první kroky v programování mikrokontrolérů v jazyce Bascom je určena i demo verze, poskytovaná vývojářskou firmou. Proti profesionální verzi je demo verze omezena délkou výsledného kódu 2 kB. Demo verze Bascomu AVR byla také používána při odlaďování všech cca 20 příkladů uváděných v této knize, která je ostatně určena především začátečníkům. Na doprovodném CD jsou obsaženy veškeré zdrojové i přeložené formy příkladů, dokumentace vybraných integrovaných obvodů a mikrokontrolérů Atmel AVR, demo verze prostředí Bascom, další vývojová prostředí (AVR Studio, AVR Pascal, CodeVisionAVR, GNU C, ...) a stručný návod na programátor dle aplikační poznámky firmy Atmel (viz obsah CD). Historie vydání 1. vydání - 2004 - ISBN 80-7300-115-2 Stručný obsah O knize Prostředí IDE Základy jazyka Bascom, jeho příkazy Standardní funkce, knihovní funkce Další vlastnosti jazyka Bascom Příklady programování v jazyce Bascom Závěr obsah doprovodného CD DATASHEET - dokumentace vybraných integrovaných obvodů a mikrokontrolérů Atmel AVR PRIKLADY - zdrojové i přeložené formy všech příkladů realizovaných v knize PROGRAMATOR - programátor pro AT90S1200 (schéma, klišé pro plošný spoj, autorem upravený ovládací sw) SW BASCOM - integrované vývojové prostředí BASCOM SW JINY - vývojové prostředí určené pro procesory ATMEL AVR. Témata Základy jazyka Bascom, jeho příkazy, Základní prvky jazyka Bascom, Klíčová slova v jazyce Bascom, Elementární datové typy, Proměnné, Deklarace proměnných, Konstanty, Výrazy, operátory a operandy, Operátory, Aritmetické operátory, Logické (bitové) operátory, Relační operátory , Podprogramy, Procedury, Funkce, Parametry podprogramů, způsoby jejich volání, Příkazy, Deklarační příkazy, Přiřazovací příkazy, Příkazy cyklu, Příkazy pro řízení průběhu aplikace, Příkazy pro práci s RS-232, Přetypování, Pole a tabulky dat, Standardní funkce, knihovní funkce, Standardní funkce, Matematické funkce, Řetězcové funkce, Konverzní funkce, Zbývající funkce, Související procedury a funkce, Další vlastnosti jazyka Bascom, Funkce a procedury pro práci s LCD, Funkce a procedury pro práci s I2C, Použití assembleru a uživatelské knihovny, Příklady programování v jazyce Bascom: blikač, řetězce znaků, na displej, knihovna lcd4, vyslání řetězce znaků na LCD displej, lcdbusy, vyslání řetězce po RS-232, Pátý příkla


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.