Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Ben Goldacre: Zkorumpovaná farmacie

Knihy naučná literatura

Ben Goldacre: Zkorumpovaná farmacie

Hodnocení: 1x
  • 4

Jak farmaceutické společnosti klamou lékaře a škodí pacientům. Zkorumpovaná farmacie Jak farmaceutické společnosti klamou lékaře a škodí pacientům Věříte lékařům, že vám předepisují ty nejúčinnější léky? „Podřízení zájmů farmaceutických firem výdělku a zisku brzdí nové způsoby léčby – a riskuje zdraví těch, kdo ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Zkorumpovaná farmacie
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ben Goldacre: Zkorumpovaná farmacie koupíte i tady

Čerstvá hodnocení Ben Goldacre: Zkorumpovaná farmacie

  • 5

Páťa79, 27. listopadu 2015

Knížka je velmi poučná, člověk ma hned iný pohlad na liečenie "liekmi" a je potom už velmi opatrný na to, čo do seba "láduje" . povinná četba pro pacienty


Specifikace Ben Goldacre: Zkorumpovaná farmacie

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 208 Kč

Tato šokující kniha ukazuje, jak lidé trpí a umírají, protože lékařská profese připustila, aby zájmy farmaceutického průmyslu předčily zájmy pacientů. Farmaceutické firmy provádějí zkreslené výzkumy s ... a dál?

Produkt Ben Goldacre: Zkorumpovaná farmacie

Ben Goldacre: Zkorumpovaná farmacie - parametry

Název produktu: Ben Goldacre: Zkorumpovaná farmacie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 208 Kč
Maximální cena: 2 054 Kč
Ušetríte až: 1 846 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jak farmaceutické společnosti klamou lékaře a škodí pacientům. Zkorumpovaná farmacie Jak farmaceutické společnosti klamou lékaře a škodí pacientům Věříte lékařům, že vám předepisují ty nejúčinnější léky? „Podřízení zájmů farmaceutických firem výdělku a zisku brzdí nové způsoby léčby – a riskuje zdraví těch, kdo kupují jejich výrobky. “The Independent „Kniha Zkorumpovaná farmacie ukazuje, jak lidé trpí a umírají, protože lékařská profese připustila, aby zájmy farmaceutického průmyslu dostaly přednost před zájmy pacientů.“Sir Iain Chalmers, zakladatel Cochrane Library Medicína je v rozkladu. Pacienti věří, že jejich léky jsou bezpečné a že se lékaři snaží předepisovat jim ty nej­účinnější medikamenty, jenže celosvětový farmaceutický průmysl představuje velký byznys, prošpikovaný korupcí a nenasytností. Lékaři i pacienti potřebují kvalitní vědecké důkazy, aby se mohli správně a informovaně rozhodovat – jde přece o zdraví. Farmaceutické firmy však provádějí zkreslené výzkumy svých vlastních léků, překrucují a zveličují výsledky, používají vyselektované vzorky pacientů – to vše k obrazu svému. Nelichotivá data z výzkumu se ztrácejí. Svět farmaceutického průmyslu je tak prohnilý, že v něm výrobci léků poskytují vzdělávání pro lékaře a zdravotnický personál. Nevyhnutelným výsledkem je pak neustálé poškozování zájmů pacientů – zbytečně a v ohromném rozsahu. Tato kniha nejen demonstruje, jak dochází ke zkreslování vědy a k úpadku zdravotnických služeb, ale také jak snadné by bylo tyto škody napravit. Lékař a publicista Ben Goldacre ve svých knihách a článcích odhaluje podvody a skandály ve vědě, farmaceutickém průmyslu a zdravotnictví, rozplétá klamavé výroky žurnalistů a usvědčuje ze lži šarlatány skrývající se za medicínou. Více naleznete na www.badscience.net.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.