Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Ben Furman: Nikdy není pozdě na šťastné dětství

Knihy naučná literatura

Ben Furman: Nikdy není pozdě na šťastné dětství

Hodnocení: 1x
  • 5

Nikdy není pozdě na šťastné dětství - Ben Furman Jednou kolem finského psychoterapeuta Bena Furmana projel motocyklista, který měl na předním skle anglický nápis „Nikdy není pozdě na šťastné dětství“. Snaha této větě porozumět se Furmanovi stala impulzem k napsání knihy. Ve dvou rodinných časopisech uveřejnil malý ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.62906
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Nikdy není pozdě na šťa..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ben Furman: Nikdy není pozdě na šťastné dětství koupíte i tady

Specifikace Ben Furman: Nikdy není pozdě na šťastné dětství

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 169 Kč

Kniha – autor Ben Furman, 144 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá. Jednou kolem finského psychoterapeuta Bena Furmana projel motocyklista, který měl na předním skle anglický nápis „Nikdy není pozdě na šťastné dětství“. Snaha této větě porozumět se Furmanovi stala impulzem k napsání knihy. Ve dvou rodinných časopisech uveřejnil malý dotazník zahrnující tři otázky: „Co vám osobně pomohlo zvládnout obtížné dětské zážitky?“, „Co jste se naučili ze svého těžkého dětství?“, „Jak jste později v životě získali » ... a dál?

Produkt Ben Furman: Nikdy není pozdě na šťastné dětství

Ben Furman: Nikdy není pozdě na šťastné dětství - parametry

Název produktu: Ben Furman: Nikdy není pozdě na šťastné dětství
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 169 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 30 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Nikdy není pozdě na šťastné dětství - Ben Furman Jednou kolem finského psychoterapeuta Bena Furmana projel motocyklista, který měl na předním skle anglický nápis „Nikdy není pozdě na šťastné dětství“. Snaha této větě porozumět se Furmanovi stala impulzem k napsání knihy. Ve dvou rodinných časopisech uveřejnil malý dotazník zahrnující tři otázky: „Co vám osobně pomohlo zvládnout obtížné dětské zážitky?“, „Co jste se naučili ze svého těžkého dětství?“, „Jak jste později v životě získali zážitky, které vám v dětství chyběly?“ Následně obdržel na 300 dopisů. Na základě jejich četby a zkušeností se svými klienty i z různých literárních zdrojů Furman došel k následujícím zjištěním: Važte si toho, jakým způsobem jste překonali těžkosti svého života. Vnímejte své problémy jako zkoušky, které vás mohou dostat dále. Všímejte si zdrojů, které jsou ve vás a kolem vás. Zaměřujte pozornost na znamení, která ukazují, že jste na správné cestě. Uvědomte si, co od života očekáváte. Důvěřujte, že si zasloužíte dobrou budoucnost. Kniha byla zahrnuta mezi 100 mistrovských děl psychoterapie, dočkala se překladů do mnoha jazyků a stala se bestsellerem. Ben Furman, M. D., je finský psychiatr, terapeut a firemní kouč, jeden z průkopníků přístupu zaměřeného na řešení, autor a spoluautor četných knih a článků. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Psychologie od PORTÁL naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Jak překonat minulost


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.