BEMETA OMEGA věšáček válcový 104106062
BEMETA OMEGA věšáček válcový 104106062

TOP 34
BEMETA OMEGA věšáček válcový 104106062

od 212 Kč
Háček, rovný Materiál: mosaz Povrchová úprava: chrom   Série X-ROUND je jedna z nejprodávanějších sérií. Svým kulatým tvarem úchytu se jedná o zajímavý doplněk, který se hodí do většiny koupelnových interiérů. Série nabízí širokou nabídku doplňků včetně poliček a kosmetických zrcátek. Série zahrnuje i variantu doplňků s s matným černým povrchem, které doporučujeme v kombinaci s vodovodní baterií SPY v provedení černá mat. Nechte se okouzlit…
Eshop.besta.cz
Doprava zdarma 10 dní
212 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: BEMETA OMEGA věšáček válcový 104106062
Výrobce: BEMETA
Minimální cena: 212 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetříte až: 87 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Háček, rovný

  • Materiál: mosaz
  • Povrchová úprava: chrom

 

Série X-ROUND je jedna z nejprodávanějších sérií. Svým kulatým tvarem úchytu se jedná o zajímavý doplněk, který se hodí do většiny koupelnových interiérů. Série nabízí širokou nabídku doplňků včetně poliček a kosmetických zrcátek. Série zahrnuje i variantu doplňků s s matným černým povrchem, které doporučujeme v kombinaci s vodovodní baterií SPY v provedení černá mat. Nechte se okouzlit čistými liniemi a podtrhněte vzezření své koupelny doplňky z této řady.

Doporučená údržba:Pro zachování estetické kvality výrobku se doporučuje čistit povrch černých výrobků (koupelnových doplňků, stojanů a dalších), pouze měkkým hadříkem a vodou. Zároveň se doporučuje vždy po použití otřít povrch do sucha, aby na povrchu nezůstávaly kapky vody, které by se následně mohly začít usazovat ve formě vodního kamene.Pro čištění se nesmí používat abrazivní prostředky ani agresivní čisticí prostředky.

   Prodloužená záruka na povrchovou úpravu

Dokumenty - Návod 595_NAVOD-NA-NALEPENI-KOUPELNOVYCH-DOPLNKU

595_NAVOD-NA-NALEPENI-KOUPELNOVYCH-DOPLNKU

Jedna z nejprodávanějších sérií Doplňky od českého výrobce

Materiál: mosazPovrchová úprava: chromRozměry55x55x55mm

Série X-Round je jedna z nejprodávánějších sérií od českého výrobce koupelnových doplňků. Svým kulatým tvarem úchytu dostaneme velmi zajímavý doplněk, který se hodí do většiny koupelnových interiérů. Tato série nabízí volbu tradičního vrtaného spoje nebo snadné a rychlé lepení.

Prodloužená záruka na povrchovou úpravu

Tato série nabízí volbu tradičního spoje nebo snadné a rychlé lepení. Už žádné praské obklady. Nalepte si své doplňky...Doporučené lepidlo Mamut 35003TU - viz "související produkty"

Rovný háček

  • povrchová úprava chrom
  • materiál mosaz
  • rozměr 55 x 55 x 55 mm
  • instalace přivrtáním na zeď nebo lepením

Výrobek byl dříve nabízen pod značkou Bemeta.

Jednoduchá elegance je evergreen. U řady koupelnových doplňků OMEGA jsme navíc vsadili na jejich jednoduchou údržbu. Takže jestli se vám nechce koupelna permanentně drhnout, právě jste zjistili, kam sáhnout.

Zakupte produkt BEMETA OMEGA věšáček válcový 104106062 z kategorie Dům a zahrada | Bydlení a dop

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.