MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen BELLADONNA CH9 granule 4 g

Léky

BELLADONNA CH9 granule 4 g

Hodnocení: 1x
  • 3.5
EAN: 3352710108109

Vyzbrojte svůj imunitní systém proti chřipkové armádě – ryze přírodní cestou a bez předpisu. Jednosložkové homeopatikum BELLADONNA CH9 granule 4 g pomůže překonat nástrahy chřipkové sezony. Má velmi silný preventivní účinek, takže epidemie tiše proběhne kolem vás. Nebo snad u vás viróza již propukla? Přípravek mírní všechny typické chřipkové příznaky: zimnici, bolení v krku i nachlazení. Než se vůbec stačíte pořádně zapotit, budete zpátky v nejlepší formě. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.52299
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen BELLADONNA CH9 granule 4 g

Specifikace BELLADONNA CH9 granule 4 g

Kategorie Léky
Výrobce BOIRON
Nejnižší cena 78 Kč

Belladonna 9CH je homeopatický přípravek bez schválených léčebných indikací. Vyzvedněte ve 150+ lékárnách Benu, skvělá cena, . ... a dál?

Produkt BELLADONNA CH9 granule 4 g

BELLADONNA CH9 granule 4 g - parametry

Název produktu: BELLADONNA CH9 granule 4 g
Výrobce: BOIRON
Minimální cena: 78 Kč
Maximální cena: 99 Kč
Ušetríte až: 21 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

BELLADONNA CH9 GRA.4G BELLADONNA 3 CH - 200 CH, 3 K -10 MKHomeopatický přípravek 4 g granulí Registrační číslo: 93/285/92-A/CObsahuje sacharózu a monohydrát laktózy. Výdej pouze v lékárnách. K perorálnímu podání! U přípravku nebyl požadován důkaz účinnosti. Ukládejte mimo dosah a dohled dětí! Používejte podle rady odborníka na homeopatii. Uchovávejte při teplotě do 25°C, v původním obalu. Jestliže příznaky při používání přípravku přetrvávají, poraďte se s lékařem. Lot: EXP: Datum revize textu: 28. 4. 2010Držitel registračního rozhodnutí a výrobce: BOIRON, Sainte Foy-ls-Lyon, FrancieBELLADONNA 3 CH - 200 CH, 3 K -10 MKHomeopatický přípravek 1 g perorálních globulí Registrační číslo: 93/285/92-B/CObsahuje sacharózu a monohydrát laktózy. Výdej pouze v lékárnách. K perorálnímu podání! U přípravku nebyl požadován důkaz účinnosti. Ukládejte mimo dosah a dohled dětí! Používejte podle rady odborníka na homeopatii. Uchovávejte při teplotě do 25°C, v původním obalu. Jestliže příznaky při používání přípravku přetrvávají, poraďte se s lékařem. Lot: EXP: Datum revize textu: 28. 4. 2010Držitel registračního rozhodnutí a výrobce: BOIRON, Sainte Foy-ls-Lyon, Francie

Jednosložkový homeopatický přípravek. HOMEOPATICKÝ PŘÍPRAVEK Obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.

Výdej pouze v lékárnách. K perorálnímu podání. U přípravku nebyl požadován důkaz účinnosti. Ukládejte mimo dosah a dohled dětí. Používejte podle rady odborníka na homeopatii. Uchovávejte při teplotě do 25 ° C, v původním obalu. Jestliže příznaky při používání přípravku přetrvávají, poraďte se s lékařem. Ředění: Tento přípravek je volně prodejný v ředěních 5 CH, 9 CH, 15 CH a 30 CH. Ředění 200 CH je pouze na lékařský předpis. Balení: 4g granulí Držitel rozhodnutí o registraci a výrobce:

BOIRON, 20 rue de la Libération, 69110 Sainte-Foy-lès-Lyon, Francie. Většina monokomponentních homeopatik může být předepsána při několika odlišných onemocněních, v dávkování lišícím se podle charakteru nemoci, ale také podle konkrétního zdravotního stavu pacienta. Proto není možné uvést jednu přesnou indikaci a konkrétní dávkování u každého léku. S výběrem vhodného léku a volbou správného dávkování vám poradí odborník, lékař homeopat nebo lékárník.

Jednosložkový homeopatický přípravek stimulující obranné mechanismy organismu specificky podle konkrétních příznaků onemocnění. Vhodný pro homeopatickou léčbu širokého spektra akutních i chronických onemocnění. Volně prodejný bez lékařského předpisu. Čtěte pozorně příbalový leták.

Jednosložkový homeopatický přípravek. Farmakoterapeutická skupina: Homeopatika (česká ATC skupina). Pozorně čtěte příbalovou informaci!

Belladonna CH9 gra.4g od Boiron na www.GigaLekarna.cz za 78 Kč .

Léky/homeopatika/Boiron/monokompozitní


Přidat recenzi pro BELLADONNA CH9 granule 4 g

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.