Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Belckt Rami: Osud a Já

Knihy

Belckt Rami: Osud a Já

Hodnocení: 1x
  • 4

Tato kniha vznikla na základě poradenské praxe autora. Čtenář si jistě najde odpovědi na vlastní trápení v případech, které se rozebírají na stránkách této knihy. Jsou uspořádány podle témat: jak být šťastný v osobním životě a jak vytvářet harmonické vztahy; rodina a děti; osud a duchovní vývoj; peníze a kariéra. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83794
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Belckt Rami: Osud a Já

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 26 Kč

Publikace: Osud a Já - Rami Belckt. Tato kniha vznikla na základě poradenské praxe autora. Většina lidí řeší velmi podobné, ne-li stejné problémy, takže každý čtenář si jistě najde odpovědi na vlastní trápení v případech, jež jsou na stránkách této knihy rozebírány. Jsou uspořádané podle témat: jak být šťastný v osobním životě a jak vytvářet harmonické vztahy; rodina a děti; osud a duchovní vývoj; rozvoj osobnosti; peníze a kariéra; jak se zbavit strachu. Autor vysvětluje zákonitosti osudu a učí, jak na sobě » ... a dál?

Produkt Belckt Rami: Osud a Já

Belckt Rami: Osud a Já - parametry

Název produktu: Belckt Rami: Osud a Já
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 26 Kč
Maximální cena: 272 Kč
Ušetríte až: 246 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tato kniha vznikla na základě poradenské praxe autora. Čtenář si jistě najde odpovědi na vlastní trápení v případech, které se rozebírají na stránkách této knihy. Jsou uspořádány podle témat: jak být šťastný v osobním životě a jak vytvářet harmonické vztahy; rodina a děti; osud a duchovní vývoj; peníze a kariéra. Autor vysvětluje zákonitosti života a učí, jak na sobě pracovat. Úryvek: Máte na výběr. Muzete Přijmout situaci s dcerou, video v ní projev karmy i Boží milosti, začít se zbavovat komplexem a strachu a posilovat vnitřní nebojácnost, ježek je založena na duchovním pohledu na život (ve všem je láska Boží; nic neprobíhá náhodně; vše, co se děje , je k lepšímu ...). Muzete být takové připraveni Přijmout jakoukoli zkoušku Božské lásky a rozvíjela Sebedůvěra, která je založena na lásce k sobě a sebeúcty a útvary se díky častému opakování afirmace (tvrzená typu ""jsem rozhodná"") ... Jestliže budete takto postupovat, pocítíte vnitřní uspokojeni, které nebude závisela na vnějších okolnostech. Tehdy zažijete velké změně k lepšímu. V osobním životě i ve finanční oblasti přijímejte vše klidně as láskou a pokračujte v práci na sobě v duchovní oblasti. Pak prožijete zbyly část života v blaženosti a Váš další život bude na velmi vysoké úrovni. Muzete se však takové rozhodnout jinak. Kvuli problémům s dcerou se můžete cítit ukřivděný; POkud si budete myslet, že život skončil, muzete trpěla depresemi, Zůstat ochromena pochybnosti o zítřky. Výsledek je v tomto případě jasný: rozvíjející se deprese a nechuť k životu, dokonce i tehdy, jestliže bude probíha něco dobrého ... Publikace: Osud a Já - Rami Belckt. Tato kniha vznikla na základě poradenské praxe autora. Většina lidí

řeší velmi podobné, ne-li stejné problémy, takže každý čtenář si

jistě najde odpovědi na vlastní trápení v případech, jež jsou na

stránkách této knihy rozebírány. Jsou uspořádané podle témat: jak

být šťastný v osobním životě a jak vytvářet harmonické vztahy;

rodina a děti; osud a duchovní vývoj; rozvoj osobnosti; peníze a

kariéra; jak se zbavit strachu. Autor vysvětluje zákonitosti osudu

a učí, jak na sobě pracovat, aby člověk získal vnitřní mír, pocit

štěstí a smíření se svým životem. Moudrá teorie se snoubí s

konkrétními praktickými návody pro běžný život. Publikace: Osud a Já - Rami Belckt. Táto kniha vznikla na základe poradenskej praxe autora. Väčšina ľudí rieši veľmi podobné, ak nie rovnaké problémy, takže každý čitateľ si iste nájde odpovede na vlastné trápenie v prípadoch, ktoré sa rozoberajú na stránkach tejto knihy. Sú usporiadané podľa tém: ako byť šťastný v osobnom živote a ako vytvárať harmonické vzťahy; rodina a deti; osud a duchovný vývoj; peniaze a kariéra. Autor vysvetľuje zákonitosti života a učí, ako na sebe pracovať. Osud a Já - Rami Bleckt od authora Rami Bleckt a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.