Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Beclomet Nasal Aqua 50 mcg 9 ml

Léky

Beclomet Nasal Aqua 50 mcg 9 ml

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje.Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Beclomet Nasal Aqua 50 g musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl.Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Beclomet Nasal Aqua 50 mcg 9 ml koupíte i tady

Specifikace Beclomet Nasal Aqua 50 mcg 9 ml

Kategorie Léky
Výrobce ORION PHARMA
Nejnižší cena 111 Kč

Používá se na prevenci a léčbu sezónní a celoroční alergické rýmy, včetně senné rýmy a vazomotorické rinitidy (rýma způsobená roztažením cévek v nosní sliznici). ... a dál?

Produkt Beclomet Nasal Aqua 50 mcg 9 ml

Beclomet Nasal Aqua 50 mcg 9 ml - parametry

Název produktu: Beclomet Nasal Aqua 50 mcg 9 ml
Výrobce: ORION PHARMA
Minimální cena: 111 Kč
Maximální cena: 135 Kč
Ušetríte až: 24 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje.Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Beclomet Nasal Aqua 50 g musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl.Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu.Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do tří týdnů, musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi.V příbalové informaci naleznete: 1.Co je Beclomet Nasal Aqua 50 g a k čemu se používá2.Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Beclomet Nasal Aqua 50 g používat3.Jak se Beclomet Nasal Aqua 50 g používá4.Možné nežádoucí účinky5Jak Beclomet Nasal Aqua 50 g uchovávat 6.Další informace1.CO JE BECLOMET NASAL AQUA 50 g A K ČEMU SE POUŽÍVÁBeklometason-dipropionát patří do skupiny léků nazývaných kortikosteroidy. Při lokální aplikaci na nosní sliznici snižují její zánět a otok.Tento nosní sprej se používá na prevenci a léčbu sezónní a celoročné alergické rýmy, včetně senné rýmy a vazomotorické rinitidy (rýma způsobená roztažením cévek v nosní sliznici). Alergická rýma může být zapříčiněna stykem s alergeny, jako jsou např. roztoči, zvířecí chlupy, některé druhy plísní, vybrané potraviny, léky, včelí a vosí jed, kovy, složky kosmetiky nebo chemikálie z pracovního prostředí. Příčinou vzniku vazomotorické rýmy je abnormální, zvýšená reakce cév nosní sliznice na rozličné vnitřní i zevní faktory. Spouštěčem může být cigaretový kouř, přechod z chladu do tepla či naopak, změna vlhkosti prostředí, rozkolísaná hladina hormonů a další.2.ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE BECLOMET NASAL AQUA 50 g POUŽÍVATNeužívejte Beclomet Nasal Aqua 50 g -jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na beklometason-dipropionát nebo na kteroukoli další složku Beclomet Nasal Aqua 50 gZvláštní opatrnosti při použití Beclomet Nasal Aqua 50 g je zapotřebí-jestliže máte zánět nebo ulceraci (vznik vředů) nosních cest-jestliže máte sklony k opakovanému krvácení z nosu-jestliže jste měli poraněný nos nebo jste po operaci nosu-jestliže máte neléčenou mykotickou, bakteriální nebo systémovou virovou infekci (zánět způsobený houbami, bakteriemi nebo viry)-jestliže máte astma léčené steroidy-jestliže máte tuberkulózuU těchto stavů lze přípravek užívat pouze po poradě s lékařem.Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravkyProsím, informujte svého lékaře o všech jiných lécích a přírodních produktech, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu.Bez konzultace s lékařem neužívejte žádné další léky obsahující kortikosteroidy.Těhotenství a kojeníO používání tohoto léku během těhotenství a kojení rozhodne lékař. Poraďte se se svým lé


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.