MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Ostatní z kategorie knihy » Srovnání cen Bea Johnson: Domácnost bez odpadu

Ostatní z kategorie knihy

Bea Johnson: Domácnost bez odpadu cena od 0 Kč

Bea Johnson: Domácnost bez odpadu

Hodnocení: 0x
  • 4

Bee Johnson se podařilo svou knihou vyvolat v západním světě pěkné haló. Stále větší počet lidí si začíná všímat toho, že smysl života není v tom, co vlastníme. Dochází nám, že čím víc vlastníme, tím méně svobodní jsme - čím víc nakupujeme, tím více je třeba vydělávat a čím více věcí máme, tím více strachu zpravidla ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Bea Johnson: Domácnost bez odpadu - parametry

Název produktu: Bea Johnson: Domácnost bez odpadu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Bee Johnson se podařilo svou knihou vyvolat v západním světě pěkné haló. Stále větší počet lidí si začíná všímat toho, že smysl života není v tom, co vlastníme. Dochází nám, že čím víc vlastníme, tím méně svobodní jsme - čím víc nakupujeme, tím více je třeba vydělávat a čím více věcí máme, tím více strachu zpravidla pociťujem. Všímáme si, že moře odpadu, které je důsledkem našeho dnešního životního stylu ničí planetu a lidské zdraví. Beinou knihou jsme dostali návod, jak na to. O popularitě knihy svědčí nejenom vyprodané sály na Beiných přednáškách, ale i to že její vydání zařízují ve většině zemí sami fanoušci. Kniha je vlastně znovu-objevováním toho v čem mnozí z nás vyrůstali. Je ale hlavně dokonalým manuálem, příručkou, která vás provede všemi podstatnými oblastmi života tak, že nezůstane kámen na kameni. Čím víc se myšlenkám v knize otevřete, tím víc se může proměnit váš život - od vydělávání na život směrem k životu. Kniha tak výborně doplňuje Manifest disfrutalismu nebo Třináct tisíc dní.

V knize se dozvíte:Velmi praktický návod na to, jak nakupovat bez toho, že byste domů s nákupem přivezli i tunu odpadu. Ještě praktičtější návod na to, jak pře-uspořádat všechny základní oblasti lidského života tak, aby fungovaly, co nejjednodušeji.Nespočet receptů na domácí výrobu čehokoli.Kniha je i návodem na to, jak se vyhnout době jedové.Praktické tipy na uchovávání potravin.Návody na to, jak přistupovat k Vánocům, Valentýnovi a dalším svátkům.Kniha obsahuje i doplnění o české reálie.5 důvodů proč koupit: 1. Kniha vám pomůže odpovědět na otázku "Mít nebo být?" aneb co potřebujete vlastnit, abyste mohli žít šťastný život. 2. Získáte tu detailní návod, jak žít mnohem plnější a zdravější život. 3. Pochopíte, že "štětí se (v mnoha oblastech) dělá rukama". 4. Jedná se o jednu z nejpraktičtějších příruček na to, jak přestat nadávat na systém a jak si vytvořit systém vlastní. 5. Je to naše nej-ekologičtější kniha: "K výrobě této knihy byl použit kvalitní recyklovaný papír oceněný známkou EU Eco Label. Tisk se

dá doslova olíznout, barvy jsou nízkomigrační, tj. zdravotně nezávadné. Těmito barvami se tisknou například potahy na hračky pro děti. Aby byla kniha co nejšetrnější k okolí, bylo navíc místo lepení použito šití vazby." "Dobrý den. Ahoj. Držíte v rukou pravděpodobně nejekologičtější knihu v Čechách a na Slovensku. Vytiskli jsme ji na recyklovaný eco papír s EU certifikací. Použili jsme nízkomigrační barvy, které prý není problém olíznout. Šili jsme místo lepení a abychom se vyhnuli dalšímu lepení, obálku jsme nechali oddělenou od vnitřku knihy. Po dohodě s autorkou jsme se nechali inspirovat knihou My Plastic Free Life od Beth Terryové, která zvolila podobnou cestu. My jsme ale v několika aspektech zkusili jít ještě dál. S výsledkem jsme velmi spokojení. Snad budete též. Zcela paradoxně - berouc v potaz o čem kniha je - nás ve vazárně knih chtěli potěšit tím, že nám prvních 500 knih zabalili každou zvlášť do plastu. Za to se omlouváme. Sami jsme to opl


Přidat recenzi pro Bea Johnson: Domácnost bez odpadu

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.