Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen BB ART Malované dámy

Próza - beletrie

BB ART Malované dámy

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Autor : Robert B. Parker, Kniha Malované dámy je román mistra detektivního žánru Roberta B. Parekera . Autor ho dokončil rok před svou smrtí. Z Hammondova muzea je odcizen obraz. Vysokoškolský profesor umění si najme Spensera, aby byl u předávání výkupného za tento ukradený obraz. Akce se ovšem nepodaří a Spenser ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace BB ART Malované dámy

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 228 Kč

Zločin v muzeu Tento román Parker dokončil pouhý rok před smrtí. Soukromý detektiv Spenser, jeho osobní život i jeho nový případ nezklamou čtenáře ani tentokrát – všechno běží ve starých, nicméně strhujících kolejích. Spensera si najme Ashton Prince, vysokoškolský profesor umění, aby asistoval při předání výkupného za vzácný obraz ukradený z muzea. Akce se zvrtne a pro Spensera se stane otázkou osobní cti zjistit, kdo za vydíráním stojí a z jakého důvodu on sám měl při něm fungovat jako loutkový bodyguard. » ... a dál?

Produkt BB ART Malované dámy

BB ART Malované dámy - parametry

Název produktu: BB ART Malované dámy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 228 Kč
Maximální cena: 248 Kč
Ušetríte až: 20 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Autor : Robert B. Parker, Kniha Malované dámy je román mistra detektivního žánru Roberta B. Parekera . Autor ho dokončil rok před svou smrtí. Z Hammondova muzea je odcizen obraz. Vysokoškolský profesor umění si najme Spensera, aby byl u předávání výkupného za tento ukradený obraz. Akce se ovšem nepodaří a Spenser považuje za svou povinnost zjistit, kdo stojí za vydíráním a proč on sám měl fungovat jako loutkový bodyguard. Vstupuje tak se zloději do odvážné hry na kočku a na myš. Je to hra, ze které však nemusí vyváznout živý. Robert B. Parker je americký romanopisec, jeden z nejúspěšnějších autorů detektivního žánru. Na svém kontě má přes šedesát knih, z nichž nejslavnější je série s bostonským detektivem Spenserem. Robert Brown Parker se narodil 17. září ve Springfieldu a zemřel 18.1 2010. Druh sortimentu : Kniha, Malované dámy, Jazyk : Čeština, Počet stran : 240 Zločin v muzeu Tento román Parker dokončil pouhý rok před smrtí. Soukromý detektiv Spenser, jeho osobní život i jeho nový případ nezklamou čtenáře ani tentokrát – všechno běží ve starých, nicméně strhujících kolejích. Spensera si najme Ashton Prince, vysokoškolský profesor umění, aby asistoval při předání výkupného za vzácný obraz ukradený z muzea. Akce se zvrtne a pro Spensera se stane otázkou osobní cti zjistit, kdo za vydíráním stojí a z jakého důvodu on sám měl při něm fungovat jako loutkový bodyguard. Rozehrává tedy nebezpečnou hru na kočku a myš se zloději… a možná i vrahy… Autorův úsporný vypravěčský styl čtenáře po několika stranách uchvátí a nedovolí mu román odložit, dokud opět nezavládne pořádek.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.