Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Kontaktní čočky » Srovnání cen Bausch & Lomb SofLens 59 (6 čoček)

Kontaktní čočky

Bausch & Lomb SofLens 59 (6 čoček)

Hodnocení: 1x
  • 5

Vlastnosti SofLens 59 vysoký obsah vody nejnižší cena z měsíčních kontaktních čoček zastaralé technologie nízká propustnost kyslíku Nejlevnější kontaktní čočky s vysokým obsahem vody pro pohodlí nošení. Pohodlí díky vysokému obsahu vody Oko ke svému pohodlí potřebuje dostatek vlhkosti, o to více to platí při nošení ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Bausch & Lomb SofLens 59 (6 čoček) koupíte i tady

Specifikace Bausch & Lomb SofLens 59 (6 čoček)

Kategorie Kontaktní čočky
Výrobce BAUSCH&LOMB
Nejnižší cena 209 Kč

Kontaktní čočky SofLens 59 (občas se také prodávají pod názvem SofLens Comfort) jsou měkké měsíční čočky z nabídky firmy Bausch Lomb. Charakteristika kontaktních čoček SofLens 59: Tyto kontaktní čočky jsou jak pro osoby krátkozraké, tak i dalekozraké. Materiál, ze kterého jsou kontaktní čočky vyrobeny se jmenuje Hilafilcon B, který ve spojení s vysokým stupněm hydratace čočky (na úrovni 59%) dovoluje dosáhnout nejvyšší komfort nošení kontaktních čoček. Speciální stavba čočky SofLens 59 zaručuje dokonalou » ... a dál?

Produkt Bausch & Lomb SofLens 59 (6 čoček)

Bausch & Lomb SofLens 59 (6 čoček) - parametry

Název produktu: Bausch & Lomb SofLens 59 (6 čoček)
Výrobce: BAUSCH&LOMB
Minimální cena: 209 Kč
Maximální cena: 360 Kč
Ušetríte až: 151 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Vlastnosti SofLens 59 vysoký obsah vody nejnižší cena z měsíčních kontaktních čoček zastaralé technologie nízká propustnost kyslíku Nejlevnější kontaktní čočky s vysokým obsahem vody pro pohodlí nošení.

Pohodlí díky vysokému obsahu vody

Oko ke svému pohodlí potřebuje dostatek vlhkosti, o to více to platí při nošení kontaktních čoček. Čočky musí být bezproblémově obtékány vodní vrstvou, aby byly pohodlné. SofLens 59 se skládají z téměř 60% právě z vody a vlhkost se z nich postupně uvolňuje po celý den. Proto jsou kontaktní čočky SofLens 59 komfortní celou dobu nošení. Odolnost proti usazeninám

Díky vlhkosti také kontaktní čočky SofLens 59 odolávají nečistotám. Povrch je neustále omýván jemnou vodní vrstvou, proto se usazeniny na povrchu čoček SofLens 59 nedrží. Vlastnosti kontaktních čoček SofLens 59 Jasné vidění

- dobrá ostrost ve všech úhlech

Hladký povrch

- jemný přechod mezi zakřivením a okrajem zpříjemňuje styk čočky s víčkem Jemný dotek

- asymetrický profil okraje čočky zjemňuje styk oka s okraji Soflens 59 Měsíční čočky určené pro denní výměnu. Čočky provedené z neiontového materiálu z vysokým obsahem vody Hilafilcon B, díky čemuž jsou odolné vůči hromadění na nich bílkovinných nebo může být i proteinových bílkových usazenin. Skvěle se přizpůsobují tvaru oka.

Snadno se přizpůsobují zakřivení oka, díky inovační technologii. Soflens Comfort to je vysoký komfort nošení dokonce i na konci dne; jasné a zdravé oči.

Speciální stavba čočky zajišťuje dokonalou ostrost zraku a snižuje interakci mezi čočkou a víčkem v průběhu mrkání. Byla zde použita inovační technologie UniFit. Ta umožňuje mj. rovnoměrné rozmístění masy čočky a jemné a komfortní posouvání se čočky po rohovce a pod víčky.

Zaslání během 24 hodin se týká pouze záporných čoček Oblíbené kontaktní čočky SofLens 59 zejména pro pohodlné nošení a jednoduchou manipulaci. Komfort čoček SofLens 59 je zajištěn především asymetrickým profilem zakončení jejího okraje. Čočky SofLens 59 jsou vhodné pro prvonositele i zkušené uživatele.

Roztok ReNu je vhodný pro všechny druhy měkkých hydrogelových i silikonhydrogelových kontaktních čoček. Přestože je roztok ReNu označen jako NO RUB, doporučujeme při ošetření roztokem promnout čočky mezi prsty nebo prstem v dlani, čištění pomocí ReNu je tak efektivnější. Čočky SofLens 59 tvoří spolu s roztokem ReNu výhodný balíček. SofLens 59 je v balení po 6ks čoček a roztok ReNu je v objemu 360 ml. Kontaktní čočky SofLens 59 (dříve nesoucí název SofLens Comfort) jsou

vyráběné společností Bausch & Lomb. Čočky SofLens 59 jsou určeny

pro denní nošení s měsíčním cyklem výměny. Čočky SofLens 59 jsou

oblíbené zejména pro jejich pohodlné nošení a snadnou manipulaci. Vysoký

komfort kontaktních čoček SofLens 59 je zajištěn především

asymetrickým profilem zakončení jejího okraje. Čočky SofLens 59 jsou

vhodné jak pro prvonositele, tak pro zkušené uživatele. Riziko diskomfortu

nošení čoček je minimalizováno vysokou rezistencí vůči ukládání

bílkovinných depozit. Čočky jsou pro


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.