MENU

Srovnání cen » Jídlo a nápoje » Destiláty » Ostatní z kategorie destiláty » Srovnání cen Baron Hildprandt višňovice 0,7 l

Ostatní z kategorie destiláty

Baron Hildprandt višňovice 0,7 l

Hodnocení: 29x
  • 4
EAN: 8594024921424

Typ: ovocný destilát, Země: ČR, Obsah alkoholu: 42,5 % %, Objem: 0,7 l, Další informace: Tato slivovice je výsledkem kombinace stařeného destilátu, vody a extraktu ze sušeného ovoce. Pro přípravu destilátu se používá ovoce od ověřených dodavatelů z ovocných sadů v Chelčicích a Lhenicích a dvoustupňová kotlíková ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 1
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Baron Hildprandt višňovice 0,7 l

Specifikace Baron Hildprandt višňovice 0,7 l

Kategorie Ostatní z kategorie destiláty
Nejnižší cena 519 Kč

Typ: ovocný destilát, Země: ČR, Obsah alkoholu: 42,5 % %, Objem: 0,7 l, Další informace: Tato slivovice je výsledkem kombinace stařeného destilátu, vody a extraktu ze sušeného ovoce. Pro přípravu destilátu se používá ovoce od ověřených dodavatelů z ovocných sadů v Chelčicích a Lhenicích a dvoustupňová kotlíková destilace. Pro staření se vybírá jen ten nejkvalitnější destilát, který dále leží jeden rok v sudech z českého dubu. Voda, která se používá, pochází z vlastních, 35 metrů hlubokých blatenských studní. » ... a dál?

Produkt Baron Hildprandt višňovice 0,7 l

Baron Hildprandt višňovice 0,7 l - parametry

Název produktu: Baron Hildprandt višňovice 0,7 l
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 519 Kč
Maximální cena: 555 Kč
Ušetríte až: 36 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 29 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Typ: ovocný destilát, Země: ČR, Obsah alkoholu: 42,5 % %, Objem: 0,7 l, Další informace: Tato slivovice je výsledkem kombinace stařeného destilátu, vody a extraktu ze sušeného ovoce. Pro přípravu destilátu se používá ovoce od ověřených dodavatelů z ovocných sadů v Chelčicích a Lhenicích a dvoustupňová kotlíková destilace. Pro staření se vybírá jen ten nejkvalitnější destilát, který dále leží jeden rok v sudech z českého dubu. Voda, která se používá, pochází z vlastních, 35 metrů hlubokých blatenských studní. Prochází demineralizací, proto se hotový nápoj nemusí vymražovat. Přírodní aroma vzniká macerací zralého sušeného ovoce, které se nakládá do 62 procentního destilátu. Výsledný nápoj, po smíchání destilátu, vody a macerátu, se pak ještě dva až tři měsíce dostařuje. Čtyřnásobná destilace, je při výrobně pravých ovocných specialit neobvyklá. Její zásluhou vynikne výrazně jemná a ovocná chuť destilátu. Základní filozofie Barona Hildprandta ale zůstává stejná. Destiláty se vyrábí prvotřídního ovoce z jihočeských sadů a z jemné blatenské vody z vlastních studní. Jde tedy o čistě přírodní a ryze český ovocný destilát. Pálenka - višnovice, země původu Česká republika. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. . Dobrá pálenka dovede prohřát tělo a skvěle doplní slavnostní příležitosti nebo čas strávený v dobré společnosti. Plněna je do lahve o objemu 0,7 l. Obsah alkoholu je u višnovice Baron Hildprandt celých 42,5 %, i přes vysoký obsah alkoholu si zachovává patřičnou jemnost. Pokud by vás zajímala země původu, v tomto případě je to Česká republika. Lahev, která se připravovala se zvláštní pečlivostí, si vychutnáte doma nebo při různých oslavách. Zajímavé přednosti višnovice Baron Hildprandt Višňovice 0,7l 42,5% Silný alkohol s výraznou vůní i chutí Pálenka Baron Hildprandt má obsah alkoholu ve výši 42,5 % V lahvi je 0,7 l višnovice Zemí původu pálenky Baron Hildprandt Višňovice 0,7l 42,5% je Česká republika Prvotřídní višňovice z ovoce z jižních Čech. Díky unikátní 4-násobné destilaci je získán ultra jemný a čistý destilát, který zraje 1 rok ve smaltovaných tancích. Vychutnejte si jemnou a delikátní višňovici od zámecké palírny Blatná.


Přidat recenzi pro Baron Hildprandt višňovice 0,7 l

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.