Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Bärbel Mohr: Vesmírný objednávkový servis

Knihy

Bärbel Mohr: Vesmírný objednávkový servis

Hodnocení: 1x
  • 4

"Slunce ti leží u nohou a hvězdy ti padají do klína..."Podle autorky světového bestselleru Objednáváme si z vesmíru Bärbel Mohr, přesně takový život můžeme mít. A nemějte obavy, objednat si život svých snů, žádná dřina to není. Hlavní zásada autorky zní: "hlavně se přitom moc nenamáhat". Místo ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Bärbel Mohr: Vesmírný objednávkový servis koupíte i tady

Specifikace Bärbel Mohr: Vesmírný objednávkový servis

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 139 Kč

Co je třeba udělat, aby se náš život naplnil zázraky „Slunce ti leží u nohou a hvězdy padají do klína.“ Přesně takový život si člověk může objednat, tvrdí autorka. Kde a jak, to popisuje ve svém návod ... a dál?

Produkt Bärbel Mohr: Vesmírný objednávkový servis

Bärbel Mohr: Vesmírný objednávkový servis - parametry

Název produktu: Bärbel Mohr: Vesmírný objednávkový servis
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 139 Kč
Maximální cena: 209 Kč
Ušetríte až: 70 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

"Slunce ti leží u nohou a hvězdy ti padají do klína..."Podle autorky světového bestselleru Objednáváme si z vesmíru Bärbel Mohr, přesně takový život můžeme mít. A nemějte obavy, objednat si život svých snů, žádná dřina to není. Hlavní zásada autorky zní: "hlavně se přitom moc nenamáhat". Místo toho jde jen o to, jak udělat z této cesty k jednoduššímu, šťastnějšímu a uspokojivějšímu životu radostné a pestré dobrodružství s mnoha napínavými objevy. Kniha Vesmírný objednávkový servis volně navazuje na svého slavného předchůdce a podrobněji se zaměří na vědomé a trvalejší objednávky. Přesto i zde dostanete opět několik horkých tipů na objednávky ojedinělé. Bärbel Mohr nám také poradí, jak se vypořádat se všemi našimi "kdyby" a "ale", které nám mohou plnění přání nejen omezit, ale dokonce mu i zabránit. Vesmírný objednávkový servis je určen pro všechny, kteří si chtějí naplnit život radostí, láskou a prosperitou. Obsah: -Předmluva -Od Armaniho k opečenému buřtu a zase zpět -Aktuálně k objednávkám z

vesmíru -Poznej sama sebe -Pravda o monstrech a kočičkách -Jak funguje vesmírný objednávkový servis? -Žij to, co si myslím -Neříkej hop, dokud nepřeskočíš -Kde je problém,tam je i řešení -Osvícení,a je jedno ,jak je dosáhneš -Jak si mám vyrobit nějaký problém? -Docela normální objednávkový den -Předpoklady úspěšného objednávání -Vše dobré přichází zevnitř -Nebudu až příliš hodný,budu-li naslouchat "božskému hlasu v sobě? -Podstatný důkaz vesmírné síly -Meditace pro lenochy -Nenávist a láska jsou jedno -Náhoda nebo vedení? Tři neuvěřitelné příběhy -Triky na reaktivaci zázraků -Vesmírný objednávkový servis a karma -Nejsou objednávky z vesmíru vlastně neuctivé? -Zasloužím si vůbec tolik štěstí? -Zůstaň přirozený! -Nebe za mraky je vždy modré -Závěrečné myšlenky -O autorce Vesmírný objednávkový servis - Bärbel Mohr od authora Bärbel Mohr a nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Vesmírný objednávkový servis - Barbel Mohr, Co je třeba udělat, aby se náš život naplnil zázraky „Slunce ti leží u nohou a hvězdy padají do klína.“ Přesně takový život si člověk může objednat, tvrdí autorka. Kde a jak, to popisuje ve svém návodu co dělat, chceme-li, aby byl náš život plný zázraků. Nemějte obavy, žádná dřina to není. Hlavní zásada autorky totiž zní: „Hlavně se při tom moc nenamáhat“. Místo toho jde jen o to, jak udělat z této cesty ke stále jednoduššímu, šťastnějšímu a uspokojivějšímu životu radostné a pestré dobrodružství s mnoha napínavými objevy. Bärbel Mohr se v knize také nezapomí?á vypořádat se všemi námitkami a údajnými překážkami, které by mohly omezit možnosti vesmírného objednávkového servisu nebo je dokonce znemožnit. „Dosahujeme-li něčeho těžce a s velkou námahou, chce nám tak život sdělit, že jsme na špatné cestě a že existuje cesta lepší.“ B. Mohr Kniha pro ty, kteří si chtějí naplnit život radostí, láskou a prosperitou bez zbytečné námahy. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Rozvoj osobnosti od ANAG naleznete ne e-shopu KnihyD


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.