Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Barbara Temelie: Výživa podle pěti elementů pro matku a dítě

Knihy

Barbara Temelie: Výživa podle pěti elementů pro matku a dítě

Hodnocení: 1x
  • 4

Tato kniha pojednává o výživě z pohledu východního myšlení a východní medicíny. Význam potravin zkoumá z hlediska jejich tepelných účinků. Důraz klade na propojení tělesné a psychické stránky člověka. Zaměřuje se na výživu související s přípravou na rodičovství, kojením a vařením pro děti v různých fázích růstu. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Barbara Temelie: Výživa podle pěti elementů pro matku a dítě koupíte i tady

Specifikace Barbara Temelie: Výživa podle pěti elementů pro matku a dítě

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 229 Kč

Tato kniha pojednává o výživě z pohledu východního myšlení a východní medicíny. Význam potravin zkoumá z hlediska jejich tepelných účinků. Důraz klade na propojení tělesné a psychické stránky člověka. Zaměřuje se na výživu související s přípravou na rodičovství, kojením a vařením pro děti v různých fázích růstu. Najdete zde množství velmi důležitých informací, dat, doporučení i receptů plakát s rozdělením potravin. (rozsáhlá stravovací doporučení pro děti, budoucí matky a rodiče s novými podněty z psychologie » ... a dál?

Produkt Barbara Temelie: Výživa podle pěti elementů pro matku a dítě

Barbara Temelie: Výživa podle pěti elementů pro matku a dítě - parametry

Název produktu: Barbara Temelie: Výživa podle pěti elementů pro matku a dítě
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 229 Kč
Maximální cena: 281 Kč
Ušetríte až: 52 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tato kniha pojednává o výživě z pohledu východního myšlení a východní medicíny. Význam potravin zkoumá z hlediska jejich tepelných účinků. Důraz klade na propojení tělesné a psychické stránky člověka. Zaměřuje se na výživu související s přípravou na rodičovství, kojením a vařením pro děti v různých fázích růstu. Najdete zde množství velmi důležitých informací, dat, doporučení i receptů plakát s rozdělením potravin. (rozsáhlá stravovací doporučení pro děti, budoucí matky a rodiče s novými podněty z psychologie Dálného východu) Publikace: Výživa podle pěti elementů pro matku a dítě - Barbara Temelie;Beatrice Trebuth. Kniha pojednává o výživě z hlediska východního myšlení.

Potraviny zkoumá

vzhledem k jejich tepelným účinkům. Důraz klade na propojení

tělesné a

psychické stránky člověka. Zaměřuje se na výživu související s

přípravou na

rodičovství, kojením a vařením pro děti. Najdete zde množství

důležitých

informací, údajů, doporučení a receptů. Publikace: Výživa podle pěti elementů pro matku a dítě - Barbara Temelie;Beatrice Trebuth.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.