Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Barbara Temelie: Výživa podle pěti elementů pro matku a dítě

Knihy

Barbara Temelie: Výživa podle pěti elementů pro matku a dítě

Hodnocení: 1x
  • 4

Rozsáhla stravovací doporučení pro děti, budoucí matky a rodiče s novými podněty z psychologie Dálného východu. Jak se dozvíte v této knize, jsou potraviny více než jen množství mikroskopicky doložitelných živin. Zatímco se lidem, zodpovědným za svůj život, navulíkuje, že budou ochráněni před nemocí, když se budou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Barbara Temelie: Výživa podle pěti elementů pro matku a dítě

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 234 Kč

Rozsáhla stravovací doporučení pro děti, budoucí matky a rodiče s novými podněty z psychologie Dálného východu. Jak se dozvíte v této knize, jsou potraviny více než jen množství mikroskopicky doložitelných živin. Zatímco se lidem, zodpovědným za svůj život, navulíkuje, že budou ochráněni před nemocí, když se budou stravovat podle doporučení servírovaných především reklamou, je jejich zdraví naopak neustále ničeno, a to především zdraví jejich dětí, které špatnou výživou trpí daleko více než dospělí. Kniha vám » ... a dál?

Produkt Barbara Temelie: Výživa podle pěti elementů pro matku a dítě

Barbara Temelie: Výživa podle pěti elementů pro matku a dítě - parametry

Název produktu: Barbara Temelie: Výživa podle pěti elementů pro matku a dítě
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 234 Kč
Maximální cena: 281 Kč
Ušetríte až: 47 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Rozsáhla stravovací doporučení pro děti, budoucí matky a rodiče s novými podněty z psychologie Dálného východu. Jak se dozvíte v této knize, jsou potraviny více než jen množství mikroskopicky doložitelných živin. Zatímco se lidem, zodpovědným za svůj život, navulíkuje, že budou ochráněni před nemocí, když se budou stravovat podle doporučení servírovaných především reklamou, je jejich zdraví naopak neustále ničeno, a to především zdraví jejich dětí, které špatnou výživou trpí daleko více než dospělí. Kniha vám pomůže vylepšit vaše zdraví pomocí zdravé výživy podle pěti elementů. Přílohou této knihy je plakát (30x60): Rozdělení potravin podle elementů. Tato kniha pojednává o výživě z pohledu východního myšlení a východní medicíny. Význam potravin zkoumá z hlediska jejich tepelných účinků. Důraz klade na propojení tělesné a psychické stránky člověka. Zaměřuje se na výživu související s přípravou na rodičovství, kojením a vařením pro děti v různých fázích růstu. Najdete zde množství velmi důležitých informací, dat, doporučení i receptů plakát s rozdělením potravin. (rozsáhlá stravovací doporučení pro děti, budoucí matky a rodiče s novými podněty z psychologie Dálného východu)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.