Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Barbara Pořízková: Přehled judikatury ve věcech daně z přidané hodnoty

Učebnice/Odborná literatura

Barbara Pořízková: Přehled judikatury ve věcech daně z přidané hodnoty

Hodnocení: 1x
  • 4

Přehled judikatury ve věcech daně z přidané hodnoty - Barbara Pořízková, Zuzana Hortová . Po vstupu České republiky do Evropské unie, která se snaží daň z přidané hodnoty postupně harmonizovat tak, aby nebyla součástí konkurenčního boje mezi jednotlivými členskými státy, nabyla na významu role judikatury Evropského ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83847

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Barbara Pořízková: Přehled judikatury ve věcech daně z přidané hodnoty

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 502 Kč

Publikace: Přehled judikatury ve věcech daně z přidané hodnoty - Hortová Zuzana. Po vstupu České republiky do Evropské unie, která se snaží daň z přidané hodnoty postupně harmonizovat tak, aby nebyla součástí konkurenčního boje mezi jednotlivými členskými státy, nabyla na významu role judikatury Evropského soudního dvora. V souladu s touto judikaturou musí členské státy při výkonu své posuzovací pravomoci dodržovat cíle a zásady společného systému této daně. Postupné prozařování evropského práva do judikatury » ... a dál?

Produkt Barbara Pořízková: Přehled judikatury ve věcech daně z přidané hodnoty

Barbara Pořízková: Přehled judikatury ve věcech daně z přidané hodnoty - parametry

Název produktu: Barbara Pořízková: Přehled judikatury ve věcech daně z přidané hodnoty
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 502 Kč
Maximální cena: 617 Kč
Ušetríte až: 115 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přehled judikatury ve věcech daně z přidané hodnoty - Barbara Pořízková, Zuzana Hortová . Po vstupu České republiky do Evropské unie, která se snaží daň z přidané hodnoty postupně harmonizovat tak, aby nebyla součástí konkurenčního boje mezi jednotlivými členskými státy, nabyla na významu role judikatury Evropského soudního dvora. V souladu s touto judikaturou musí členské státy při výkonu své posuzovací pravomoci dodržovat cíle a zásady společného systému této daně. Postupné prozařování evropského práva do judikatury tuzemských správních soudů, a to i v případech, kdy se posuzují skutkové okolnosti, k nimž došlo před vstupem České republiky do Evropské unie, a rozhodným právem je právo tehdy účinné, koneckonců dokumentují i některé novější judikáty zařazené v této publikaci. Přehled judikatury ve věcech daně z přidané hodnoty - Barbara Pořízková, Zuzana Hortová od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor : Barbara Pořízková, Zuzana Hortová, Druh sortimentu : Kniha, Přehled judikatury ve věcech daně z přidané hodnoty, Jazyk : Čeština, Počet stran : 424


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.