Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Barbara Cartland: Hlavolam lásky

Próza - beletrie

Barbara Cartland: Hlavolam lásky

Hodnocení: 1x
  • 4

Hlavolam lásky je první, nejslavnější a nejlepší román Barbary Cartland. Klasika mnohokrát napodobovaná a obdivovaná miliony čtenářů na celém světě vychází poprvé česky. Londýn dvacátých let 20. století: nejvyšší společnost je plná skandálů, drog a sexu. Osmnáctiletá Mona, která právě opustila klášterní školu, je tím ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.80952
skladem

Jaké má kniha
Hlavolam lásky
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Barbara Cartland: Hlavolam lásky

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 79 Kč

Hlavolam lásky je první, nejslavnější a nejlepší román Barbary Cartland. Klasika mnohokrát napodobovaná a obdivovaná miliony čtenářů na celém světě vychází poprvé česky. Londýn dvacátých let 20. století: nejvyšší společnost je plná skandálů, drog a sexu. Osmnáctiletá Mona, která právě opustila klášterní školu, je tím šokovaná a vyděšená. V touze po pravém citu a po bezpečí se během krátké známosti provdá za Petera, mladého dědice vévodského titulu, a odjede s ním na klidný venkovský zámeček. Rozruch způsobí » ... a dál?

Produkt Barbara Cartland: Hlavolam lásky

Barbara Cartland: Hlavolam lásky - parametry

Název produktu: Barbara Cartland: Hlavolam lásky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 79 Kč
Maximální cena: 79 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Hlavolam lásky je první, nejslavnější a nejlepší román Barbary Cartland. Klasika mnohokrát napodobovaná a obdivovaná miliony čtenářů na celém světě vychází poprvé česky. Londýn dvacátých let 20. století: nejvyšší společnost je plná skandálů, drog a sexu. Osmnáctiletá Mona, která právě opustila klášterní školu, je tím šokovaná a vyděšená. V touze po pravém citu a po bezpečí se během krátké známosti provdá za Petera, mladého dědice vévodského titulu, a odjede s ním na klidný venkovský zámeček. Rozruch způsobí návštěva Aleka, s nímž ještě před svatbou Mona prožila něžně romantickou noc. Ke svému úžasu zjistí, že se jedná o Peterova nevlastního bratra a že ji dokonce ještě stále přitahuje! Ocitne se mezi dvěma muži. Jeden, její manžel, je klidný, spolehlivý a poněkud nudný, ten druhý je naopak výmluvný, zkušený a prostě sexy. Koho si má vybrat, když ji milují oba? Znovu zatouží po víru velkoměsta. V Londýně se opět setká s Alekem a podléhá jeho svodů. Rozhodne se s ním utéci, ale nečekaně zemře starý vévoda a odjezd je znemožněn. Peter však odhalí Moniny plány a bez váhání se s ní rozejde. Mona ve své hrdosti nehodlá nic vysvětlovat a zůstává sama. Teprve pak odhalí prázdnotu a faleš svého okouzlení Alekem a hloubku pravého citu k Peterovi. Bude ji ale ještě chtít? Podaří se Moně rozluštit hlavolam lásky a znovu ho získat?počet stran: 240 Hlavolam lásky - Cartland Barbara Hlavolam lásky Prvotina Barbary Cartland Pařížské jaro, plné příslibů, uvítá osmnáctiletou Monu na prahu života. Přímo z kláštera, kde byla vychována, odjíždí do Londýna, kde se ocitne přímo ve víru nejbohatší a nejzábavnější společnosti. Její falešné pozlátko ji však brzy unaví, a tak se provdá za spolehlivého, hodného Petera. Jaké je však její zděšení, když zjistí, že Alec, jeho protřelý bratr, je právě tím mužem, s nímž prožila neuvěřitelnou noc. Toto krátké dobrodružství jí však stále nedává spát. A síla bouřlivých emocí překvapí i ji samotnou. Dokáže mladá dívka odolat obtížím a pokušení zkušeného svůdce i vlastní nově nabyté svobody? Zdá se, že Monu její krása a vtip vedou pouze do neštěstí. Ve sporu mezi rozumem a citem, mezi hříchem a nevinností, dojde ke dramatickému konfliktu plnému překvapivých zvratů, během nichž Mona postupně rozluští tajemství svého srdce. Ale autorka Barbara Cartland je mistryní happyendů, takže se na šťastný konec můžete těšit i tentokrát. Ale pozor: Svatba to tentokrát není! z kategorie Knihy | Beletrie | Knihy pro ženy | Romány pro ženy od Baronet naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.