Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Barbara Berger: Cesta k vnitřní síle

Učebnice/Odborná literatura

Barbara Berger: Cesta k vnitřní síle

Hodnocení: 1x
  • 4

Cesta k vnitřní síle - 2. vydání - Barbara Bergerová. O tom, že ve své mysli skrýváme neuvěřitelnou, netušenou a nesmírně mocnou sílu, dnes už nepochybuje téměř nikdo. O podobných věcech běžně vycházejí tlusté knihy všemožných odborníků, ale jen málo takových, kterým by rozuměl úplně každý. A právě proto přichází se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.7809
skladem

Jaké má kniha
Cesta k vnitřní síle
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Barbara Berger: Cesta k vnitřní síle koupíte i tady

Specifikace Barbara Berger: Cesta k vnitřní síle

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 163 Kč

O tom, že ve své mysli skrýváme neuvěřitelnou, netušenou a nesmírně mocnou sílu, dnes už nepochybuje téměř nikdo. O podobných věcech běžně vycházejí tlusté knihy všemožných odborníků, ale jen málo tak ... a dál?

Produkt Barbara Berger: Cesta k vnitřní síle

Barbara Berger: Cesta k vnitřní síle - parametry

Název produktu: Barbara Berger: Cesta k vnitřní síle
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 163 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 86 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Cesta k vnitřní síle - 2. vydání - Barbara Bergerová. O tom, že ve své mysli skrýváme neuvěřitelnou, netušenou a nesmírně mocnou sílu, dnes už nepochybuje téměř nikdo. O podobných věcech běžně vycházejí tlusté knihy všemožných odborníků, ale jen málo takových, kterým by rozuměl úplně každý. A právě proto přichází se svou prací Barbara Bergerová. Její knížka se netváří ani dost málo ?vědecky?, nepoučuje sáhodlouze a suchopárně, přestože z poznatků nejmodernější vědy vychází. Místo toho předkládá čtenáři rychlé a skutečně účinné techniky, které je doslova hračka ověřit v praxi. Snadno pochopitelné, jednoduché postupy pomohou v řešení zdravotních problémů, tíživé finanční situace nebo životních krizí. Přestože se to zdá neuvěřitelné, ovládneme-li sílu vlastní mysli, můžeme si stvořit doslova jiný ?- samozřejmě že lepší ?- život. Naučíme se odmítat to, co si nepřejeme, a naopak přivolávat do života to, co chceme. O AUTORCE ?Jsme takoví, jaké jsou naše myšlenky,? tvrdí autorka téhle knihy Barbara Bergerová. ?Svůj život můžeme změnit tím, že začneme myslet jinak.? A protože se záležitostmi lidské psychiky a pozitivního myšlení zabývá poměrně dlouho a mnozí již na sobě účinky jejích postupů s úspěchem vyzkoušeli, nezbývá nám než připustit, že za pokus by to určitě stálo. 2. doplněné vydání Cesta k vnitřní síle - 2. vydání - Barbara Bergerová od nakladatelství METAFORA, s. r. o. v kategorii | Rozvoj osobnosti | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor : Barbara Bergerová, To všechno můžete mít. Cokoli si usmyslíte, můžete také USKUTEČNIT. Tu neuvěřitelnou, netušenou a nesmírně mocnou sílu schopnou doslova měnit svět má totiž každý z nás ve své vlastní hlavě. Nevěříte? Jmenuje se MYŠLENKA.

Stačí ji jenom začít používat.

Jak ale na to a jak to vlastně funguje? To vám srozumitelně vyloží a krok za krokem vás povede autorka téhle neobyčejné knížky, založené na nejnovějších poznatcích o kvantové fyzice a lidské mysli. Přesvědčovat vás nemusí. Přesvědčíte se sami. Všechny návody a techniky si snadno vyzkoušíte v praxi. "Jsme takoví, jaké jsou naše myšlenky," prohlašuje Barbara Berger. "Co si do života přivoláme, to máme." Kdo nevěří, ať to zkusí. Je to přece jen na nás…

Druh sortimentu : Kniha, Cesta k vnitřní síle, Jazyk : Čeština, Počet stran : 249


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.