Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Barbara Ann Brennan: Zjevení světla - Cesta sebeuzdravování

Knihy naučná literatura

Barbara Ann Brennan: Zjevení světla - Cesta sebeuzdravování

Hodnocení: 1x
  • 4

Zjevení světla - Cesta sebeuzdravování - Barbara Ann Brennan. Cesta sebeuzdravování Bestseler Barbary Brennan Ruce světla ukázal autorku jako jednu z nejnadanějších léčitelek a učitelek léčení ve světovém měřítku. Ve své dlouho očekávané další práci pokračuje ve svém průkopnickém zkoumání lidského energetického pole ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Barbara Ann Brennan: Zjevení světla - Cesta sebeuzdravování koupíte i tady

Specifikace Barbara Ann Brennan: Zjevení světla - Cesta sebeuzdravování

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 309 Kč

Autorka bestselleru Ruce světla pokračuje v této práci ve svém zkoumání lidského energetického pole (aury) a ukazuje léčivou moc světla v nás samotných a novou cestu k uzdravování. Rozsah poznatků včetně nového paradigmatu vycházejícího z holografie a konče nahlédnutím do hara úrovně a úrovně hvězdy jádra staví knihu na přední místo v oblasti léčitelské praxe dnešních dnů. ... a dál?

Produkt Barbara Ann Brennan: Zjevení světla - Cesta sebeuzdravování

Barbara Ann Brennan: Zjevení světla - Cesta sebeuzdravování - parametry

Název produktu: Barbara Ann Brennan: Zjevení světla - Cesta sebeuzdravování
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 309 Kč
Maximální cena: 389 Kč
Ušetríte až: 80 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zjevení světla - Cesta sebeuzdravování - Barbara Ann Brennan. Cesta sebeuzdravování Bestseler Barbary Brennan Ruce světla ukázal autorku jako jednu z nejnadanějších léčitelek a učitelek léčení ve světovém měřítku. Ve své dlouho očekávané další práci pokračuje ve svém průkopnickém zkoumání lidského energetického pole neboli aury, jako zdroje prožitku zdraví nebo nemoci. Přibližuje nám mnohé nové poznatky svého učení a ukazuje, jakou sílu dodává pacientům i léčitelům pochopení práce s tím nejzákladnějším - léčivou mocí světla vynořujícího se z jádra každé lidské bytosti. Jedinečný postoj autorky ke spolupráci mezi léčitelem, pacientem a ostatními odborníky na péči o lidské zdraví je příslibem do budoucnosti. V knize také vysvětluje, co léčitelé vnímají vnitřním zrakem, sluchem a kinesteticky a jak se každý z nás může aktivně účastnit na jednotlivých stádiích procesu léčení. Fascinující rozsah autorčiných poznatků, počínaje novým paradigmatem založeným na holografii a konče nahlédnutím do hara úrovně a úrovně hvězdy jádra, staví knihu na přední místo v oblasti léčitelské praxe dnešních dnů. Doplněno o studie případů, cvičení, černobílé i barevné ilustrace. Vynoření světla nabízí novou cestu k uzdravování, celistvosti a rozšířenému vědomí Zjevení světla - Cesta sebeuzdravování - Barbara Ann Brennan od nakladatelství v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Barbara Ann Brennan. V této knize, která navazuje na bestseller Ruce svěla, se dozvíte, jak čerpat sílu k léčení sebe i ostatních ze svého vnitřního zdroje, o sedmi úrovních procesu léčení, nové informace o energietických informacích ve vztazích, o základním spojení mezi léčením, kreativitou a transcendencí...Brož., 355 stran.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.