Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen BALMANDOL olej 225 ml

Léky

BALMANDOL olej 225 ml

Hodnocení: 1x
  • 4

Medicinální olej o koupele i na pokožku. Má silný promašťující účinek. - Balmandol je olej, který se přidává do koupele nebo natírá přímo na suchou pokožku. Má 2 až 3-krát vyšší promašťující účinek než srovnatelné přípravky. Jeho hlavními součástmi jsou mandlový a parafinový olej (99,3 % objemu). Balmandol sa se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? BALMANDOL olej 225 ml koupíte i tady

Specifikace BALMANDOL olej 225 ml

Kategorie Léky
Výrobce SPIRIG
Nejnižší cena 162 Kč

Balmandol je přípravek, který je určen k natírání na pokožku nebo k přidávání do koupele. Má silný promašťující účinek. Jeho hlavními součástmi jsou mandlový a parafinový olej, které po koupeli zůstanou na pokožce rozprostřeny jako tenký, pokožku zvláčňující povlak, který brání jejímu nadměrnému vysoušení. ... a dál?

Produkt BALMANDOL olej 225 ml

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


BALMANDOL olej 225 ml - parametry

Název produktu: BALMANDOL olej 225 ml
Výrobce: SPIRIG
Minimální cena: 162 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 37 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Medicinální olej o koupele i na pokožku. Má silný promašťující účinek. - Balmandol je olej, který se přidává do koupele nebo natírá přímo na suchou pokožku. Má 2 až 3-krát vyšší promašťující účinek než srovnatelné přípravky. Jeho hlavními součástmi jsou mandlový a parafinový olej (99,3 % objemu). Balmandol sa se rozptýlí na hladině vody. Tenký zvláčňující film, který pokožku promastí a zabrání jejímu nadměrnému vysušování, vznikne vynořením těla nebo jeho částí z koupele. Jelikož Balmandol neobsahuje emulgátory, je možné a výhodné aplikovat jej přímo na pokožku. Příbalová informace - VP Informace pro použití, čtěte pozorně! BALMANDOL OLEJ Roztok k zevnímu použití. Držitel rozhodnutí o registraci / Výrobce Spirig Eastern a.s., Bratislava, Slovensko Složení: Léčivé látky: Oleum amygdalae 300 mg, Paraffinum perliquidum 693 mg v 1 g přípravku Pomocné látky: koncentrovaný olejový roztok tokoferolů, cyklometikon, poloxamér, parfém Indikační skupina: Dermatologikum Charakteristika: Balmandol je přípravek, který je určen k natírání na pokožku nebo k přidávání do koupele. Má silný promašťující účinek. Jeho hlavními součástmi jsou mandlový a parafinový olej, které po koupeli zůstanou na pokožce rozprostřeny jako tenký, pokožku zvláčňující povlak, který brání jejímu nadměrnému vysoušení. Indikace: Balmandol lze použít i bez doporučení lékaře jen jako doplňkovou léčbu kožních chorob, které jsou provázeny projevy suché kůže s šupinami nebo prasklinami, např. endogenní ekzem (neurodermitis), suchá šupící kůže (sebostáza), přecitlivělá a suchá pokožka kojenců a malých dětí, stařecká kůže (zejména svědící), lupenka a poruchy rohovění charakterizované tvorbou šupin (ichtyoza). Použití přípravku není omezeno věkem, může se používat i v době těhotenství a kojení. Kontraindikace: Balmandol nesmí používat nemocní se známou přecitlivělostí na některou ze součástí přípravku. Nežádoucí účinky: Přípravek je obvykle dobře snášen, ale mohou se vyskytnout projevy přecitlivělosti v podobě zarudnutí a svědění v místě nanášení. Tyto projevy vymizí záhy po vynechání přípravku, je však třeba další postup projednat s ošetřujícím lékařem. Při případném výskytu jiných neobvyklých reakcí přerušte ošetřování pokožky přípravkem a poraďte se s lékařem. Interakce: Balmandol může nepříznivě ovlivnit vstřebávání jiného kožního přípravku, proto je vhodné použít přípravky v časových odstupech. O současném používání jiných kožních přípravků se poraďte s ošetřujícím lékařem. Dávkování a způsob použití: Stanovené množství přípravku se nalije do koupele a rozmíchá. Doporučené množství pro celkovou koupel je 15 - 30 ml, pro celkovou koupel kojenců 5-10 ml. Balmandol je možno použít i jako kožní olej, např. po osprchování na vlhkou pokožku. Doba léčebné koupele je 10 - 15 minut při doporučené teplotě vody 35°C (uvedenou teplotu vody není nutno dodržet). Po koupeli kůži osušit lehkými dotyky ručníkem (ne třením). Není-li lékařem doporučeno jinak, je vhodné provádět koupel 2 - 3 krát týdně. Před lé


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.