MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Balli Kaur Jaswal: Erotické příběhy pro indické vdovy

Knihy

Balli Kaur Jaswal: Erotické příběhy pro indické vdovy

Hodnocení: 0x
  • 4
EAN: 9788025728871

Erotické příběhy pro indické vdovy - Balli Kaur Jaswalová Nikki je něco málo přes dvacet let, žije v Londýně, pracuje v baru a jako dcera indických přistěhovalců se většinu života snažila budovat vlastní identitu nezávislou na kulturních kořenech a víře své rodiny. Po smrti otce ji rodinná finanční situace donutí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.77981
skladem

Jaké má kniha
Erotické příběhy pro in..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Balli Kaur Jaswal: Erotické příběhy pro indické vdovy

Specifikace Balli Kaur Jaswal: Erotické příběhy pro indické vdovy

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 250 Kč

Kniha - autor Balli Kaur Jaswal, 328 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá. Nikki je něco málo přes dvacet let, žije v Londýně, pracuje v baru a jako dcera indických přistěhovalců se většinu života snažila budovat vlastní identitu nezávislou na kulturních kořenech a víře své rodiny. Po smrti otce ji rodinná finanční situace donutí přijmout místo vyučující v sikhské čtvrti na londýnském předměstí. Než se naděje, stojí před skupinou sikhských vdov, které se touží učit anglicky, a ne tvůrčí psaní, jak původně » ... a dál?

Produkt Balli Kaur Jaswal: Erotické příběhy pro indické vdovy

Balli Kaur Jaswal: Erotické příběhy pro indické vdovy - parametry

Název produktu: Balli Kaur Jaswal: Erotické příběhy pro indické vdovy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 250 Kč
Maximální cena: 268 Kč
Ušetríte až: 18 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Erotické příběhy pro indické vdovy - Balli Kaur Jaswalová Nikki je něco málo přes dvacet let, žije v Londýně, pracuje v baru a jako dcera indických přistěhovalců se většinu života snažila budovat vlastní identitu nezávislou na kulturních kořenech a víře své rodiny. Po smrti otce ji rodinná finanční situace donutí přijmout místo vyučující v sikhské čtvrti na londýnském předměstí. Než se naděje, stojí před skupinou sikhských vdov, které se touží učit anglicky, a ne tvůrčí psaní, jak původně Nikki předpokládala. Prostředníkem se ženám stane erotická kniha, díky níž postupně odhalují své fantazie, tajemství i vzpomínky. Barvitý, dojemný i zábavný příběh z prostředí londýnské sikhské komunity vypráví o síle přátelství, rodině a víře, bourá tabu a ukazuje, že pod odloupnutou slupkou se může nacházet poklad stejně jako odporné tajemství, jež mělo zůstat pohřbené navždy… „Tento erotický, romantický a zároveň tajuplný román o ženách, které se brání patriarchálnímu uspořádání, vás okouzlí.“ Kirkus Reviews „Čtivá a zábavná kniha. Na závažná témata hledí odlehčeně a s úsměvem.“ Glamour Magazine „Zábavný dojemný příběh o touze a nespokojenosti.“ The Economist z kategorie Knihy | Beletrie | Ostatní beletrie | Humor a satira od Argo naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Balli Kaur Jaswal: Erotické příběhy pro indické vdovy

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.