Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Bahníková A., Kolektiv: Italština + 2CD

Učebnice/Odborná literatura

Bahníková A., Kolektiv: Italština + 2CD cena od 0 Kč

Bahníková A., Kolektiv: Italština + 2CD

Hodnocení: 24x
  • 3.91667

Kniha Alena Bahníková a kolektiv: Italština zaznamenala na trhu úspěch. Jedná se o nejucelenější učebnici italského jazyka na českém knižním trhu v nové podobě, která obsahuje také 2 audio CD. V knize Alena Bahníková a kolektiv: Italština najdeme kompletní mluvnici současného italského jazyka. Obsahuje asi 3500 ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Bahníková A., Kolektiv: Italština + 2CD - parametry

Název produktu: Bahníková A., Kolektiv: Italština + 2CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.92 bodů z 5
Počet hodnocení: 24 x
Hodnocení:
  • 3.91667
Podrobný popis:

Kniha Alena Bahníková a kolektiv: Italština zaznamenala na trhu úspěch. Jedná se o nejucelenější učebnici italského jazyka na českém knižním trhu v nové podobě, která obsahuje také 2 audio CD. V knize Alena Bahníková a kolektiv: Italština najdeme kompletní mluvnici současného italského jazyka. Obsahuje asi 3500 nejpoužívanějších slov a nejčastější fráze. Autorky, mají velké zkušenosti z výuky italštiny na mnoha školách. Díky této zkušenosti vysvětlují jednotlivé mluvnické jevy přehledně a srozumitelně a přidávají také množství názorných přikladů.

Nové vydání velmi osvědčené a vyhledávané učebnice je vhodnou pomůckou ke komplexnímu zvládnutí italského jazyka. Učebnice přináší: - živé dialogické i epické texty, včetně textů autentických - 3500 nejfrekventovanějších slov, bohatou frazeologii a italské reálie - kompletní mluvnici současné italštiny přehledné vysvětlenou a doloženou množstvím příkladů - bohatství rozmanitých a zábavných cvičení usnadňující systematické zvládnutí mluvnice a slovní zásoby včetně odlišností českého a italského vyjadřování - italsko-český slovník a klíč k překladovým cvičením - dvě audio CD s nahrávkami úvodních textů lekcí Nejucelenější učebnice italského jazyka na českém knižním trhu ve zcela přepracované a doplněné podobě obsahuje kompletní mluvnici současné italštiny, přibližně 3500 nejfrekventovanějších slov a bohatou frazeologii. Autorky, které mají bohaté pedagogické zkušenosti z výuky italštiny na středních, vysokých i jazykových školách, vysvětlují jednotlivé mluvnické jevy přehledně a

srozumitelně, dokládají je množstvím příkladů a nabízejí jejich procvičení v celé řadě rozmanitých a zábavných cvičení. Další cvičení usnadňují zvládnutí slovní zásoby a nácvik komunikativních schopností. Uživatele bezesporu zaujmou i texty zařazené do učebnice zprostředkovávající italské reálie různými formami a četné autentické materiály. Učebnice je určena studentům a pedagogům středních, vysokých a jazykových škol či kursů. Klíč a 2 audio CD však umožňují studium rovněž samoukům.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.