BabyGO houpací zvířátko Oslík
BabyGO houpací zvířátko Oslík

BabyGO houpací zvířátko Oslík

od 2 290 Kč
Houpací zvířátko babyGO připravuje malým dětem zábavu a radost. V měkkém polstrovaném sedadle mohou děti nejen pohodlně sedět, ale díky hrazdičce je také bezpečné. Dalším prvkem je zvukový modul houpačky, který vydává zvuky zvířat. Podrobnosti: Zvířecí hlas jako zvukový modul Houpací lyžiny a rukojeti z březového dřeva Prostor pro baterie je pod houpacím zvířetem Výška sedu: 25 cm Výška opěradla: 22 cm Rozměr: caa 61 x 32 x 52 cm Nosnost max 20…
Trendybaby.cz
Doprava zdarma Skladem
2 290 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: BabyGO houpací zvířátko Oslík
Výrobce: BabyGo
Minimální cena: 2 290 Kč
Maximální cena: 2 290 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Houpací zvířátko babyGO připravuje malým dětem zábavu a radost. V měkkém polstrovaném sedadle mohou děti nejen pohodlně sedět, ale díky hrazdičce je také bezpečné. Dalším prvkem je zvukový modul houpačky, který vydává zvuky zvířat. Podrobnosti: Zvířecí hlas jako zvukový modul Houpací lyžiny a rukojeti z březového dřeva Prostor pro baterie je pod houpacím zvířetem Výška sedu: 25 cm Výška opěradla: 22 cm Rozměr: caa 61 x 32 x 52 cm Nosnost max 20 kg Věk: od 6 měsíců Upozornění Nenechávejte hrát si dítě bez dozoru. Předtím, než předáte hračku dítěti, prosím odstraňte všechny obalové materiály a plastové spony. Uchovejte prosím informace od výrobce.

BabyGo houpací zvířátko Oslík

Oslík zdobí přední část dřevěného houpadla určeného k houpání dětem od 10 měsíců a maximální hmotnosti 20 kg. Kostra houpátka je vyrobena z březového dřeva. Sedátko je polstrované, aby se dětem dobře sedělo.

Přednosti:

  • bezpečné a pohodlné
  • křesílko imituje zvukově zvířátko

Kupte dětem houpací zvířátko BabyGo!

Vhodné pro děti od 10 měsíců Materiál: dřevo, textil Výška sedáku: 25 cm Výška zádové opěrky: 22 cm Váha: 3 kg Nosnost: do 20 kg Rozměry balení: 60 x 32 x 52 cm Baterie: 3 x LR44 1,5V - knoflíkové (součástí balení)

BabyGo houpací zvířátko oslík - velmi příjemná houpací plyšová hračka s dřevěnou kostrou - pro děti od 10 měsíců do max. váhy 20kg - houpací ližiny a rukojeti jsou vyrobeny z březového dřeva - obsahuje zvukový modul, který zvířátko imituje (zapotřebí 3x LR44 1,5V - je součástí) Vlastnosti: Rozměry: v. 52 x š.32 x d. 61 cm  Výška sedáku:  25cm  Výška zádové opěrky:  22cm  Váha:  3kg    BabyGo veselé plyšové houpací zvířátko na dřevěných ližinách se zvukovým modulem, které zvířátko imituje.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.