Baby Einstein deka na hraní 4v1 Kickin' Tunes ™ 0m+
Baby Einstein deka na hraní 4v1 Kickin' Tunes ™ 0m+

TOP 28 Baby Einstein deka na hraní 4v1 Kickin' Tunes ™ 0m+

80%
od 1 989 Kč
Vychutnejte si perfektně strávený čas s dekou na hraní 4v1 Kickin 'Tunes™ a objevujte svět hudby a rozvíjejte jazyk. Tato vícesmyslová hrací deka je navržena tak, aby rostla s vývojem Vašeho dítěte. Od převalování se z bříška na zádíčka po sezení a hraní až po první krůčky bude tato deka podněcovat zvědavost Vašeho dítěte. Vychutnejte si perfektně strávený čas s dekou na hraní 4v1 Kickin 'Tunes™ a objevujte svět hudby a rozvíjejte jazyk. Tato…
Pilulka.cz Spolehlivý eshop
Doprava zdarma 4 dny
2 499 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Baby Einstein deka na hraní 4v1 Kickin' Tunes ™ 0m+
Výrobce: Baby Einstein
Minimální cena: 1 989 Kč
Maximální cena: 2 999 Kč
Ušetříte až: 1 010 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Hodnocení:
4

Popis produktu

Vychutnejte si perfektně strávený čas s dekou na hraní 4v1 Kickin 'Tunes™ a objevujte svět hudby a rozvíjejte jazyk. Tato vícesmyslová hrací deka je navržena tak, aby rostla s vývojem Vašeho dítěte. Od převalování se z bříška na zádíčka po sezení a hraní až po první krůčky bude tato deka podněcovat zvědavost Vašeho dítěte. Vychutnejte si perfektně strávený čas s dekou na hraní 4v1 Kickin 'Tunes™ a objevujte svět hudby a rozvíjejte jazyk. Tato vícesmyslová hrací deka je navržena tak, aby rostla s vývojem Vašeho dítěte. Od převalování se z bříška na zádíčka po sezení a hraní až po první krůčky bude tato deka podněcovat zvědavost Vašeho dítěte. Díky technologii Magic Touch bude děťátko umět hrát na klavír jen stiskem prstu nebo kopem nohy. Nejsou zapotřebí žádná tlačítka. Pomocí všech svých smyslů bude zkoumat sedm zajímavých hraček a více než 70 melodií, zvuků a frází ve třech jazycích. Objevování nikdy neskoční a Vaše děťátko si tak bude rozvíjet svou představivost a také zdokonalovat motorické dovednosti. Obsahuje 7 odnímatelných hraček včetně klavíru Magic Touch a jeden polštářek. Díky této dece a ostatním produktům značky Baby Einstien vyroste z vašeho miminka malý Einstein, který se ve světě jen tak neztratí. - 4 režimy: 1. ležení na zádech, kdy miminko začíná objevovat svět 2. sezení 3. čas strávený na bříšku, čímž si miminka trénují a posilují krční svaly a svaly páteře, které jsou důležité pro správnou stavbu a držení těla 4. běhání a čas strávený mimo deky s odnímatelným klavírem - 70 melodií, zvuků a frází ve třech jazycích: angličtina, francouzština a španělština - obsahuje 7 odnímatelných hraček, včetně klavíru Magic Touch - odnímatelný polštářek, zpříjemní čas strávený na bříšku i mimo deku na hraní - deka vyžaduje použití 3 AA baterií, které nejsou součástí balení - vhodné pro děti od narození Rozměry produktu: 86,4 cm x 68,6 cm x 45,7 cm .

Barevná dečka je určena pro děti od narození. Děti na ní mohou v klidu spočinout nebo si na ní aktivně hrát a objevovat vše, co jim dečka přináší. Děti si s dečkou rozvíjí smyslové vnímání.

Skladba dečky:

  • dečka, jeden polštářek
  • 7 odnímatelných hraček
  • klavír Magic Touch jeden polštářek

Funkčnost:

  • možnost volby 3 režimů
  • 35 melodií, zvuků, celkem více jak 25 minut
  • 7 odnímatelných hraček, včetně klavíru Magic Touch
  • odnímatelný polštářek pro čas ne dečce i mimo něj

3 režimy:

  • ležení na zádech, miminko pozoruje barvy a tvary zavěšených hraček, jejich pohyb na hrazdičce
  • při ležení na bříšku může miminko objevovat objevit odnímatelný po

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze