Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Avid Automobily (5) - Zdeněk Jan, Bronislav Ždánský, Jindřich Kubát

Učebnice/Odborná literatura

Avid Automobily (5) - Zdeněk Jan, Bronislav Ždánský, Jindřich Kubát

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Automobily 5 - Elektrotechnika motorových vozidel I - Zdeněk Jan; Bronislav Ždánský; Jindřich Kubát. Autorský kolektiv pedagogických pracovníků ISŠ automobilní Brno připravuje a vydává učební texty pro autoobory již 10 let. Jde o prodejně úspěšnou, nově přepracovanou učební řadu, která reaguje rozsáhlou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85568

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Avid Automobily (5) - Zdeněk Jan, Bronislav Ždánský, Jindřich Kubát koupíte i tady

Specifikace Avid Automobily (5) - Zdeněk Jan, Bronislav Ždánský, Jindřich Kubát

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 305 Kč

Aktualizované vydání této učebnice, nyní s novou grafickou úpravou... Obsah Základy elektrotechniky Elektrické stroje a přístroje Základní elektrotechnické materiály Kreslení schémat Pasivní součásti elektrických obvodů Polovodičové součásti v elektronice Základy číslicové techniky Analogové obvody - Operační zesilovače Měření v elektrických obvodech Elektrotechnika a elektronika motorových vozidel Akumulátory Generátory REgulátory Automobily (5) - Zdeněk Jan, Bronislav Ždánský, Jindřich Kubát od authora Zdeněk » ... a dál?

Produkt Avid Automobily (5) - Zdeněk Jan, Bronislav Ždánský, Jindřich Kubát

Avid Automobily (5) - Zdeněk Jan, Bronislav Ždánský, Jindřich Kubát - parametry

Název produktu: Avid Automobily (5) - Zdeněk Jan, Bronislav Ždánský, Jindřich Kubát
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 305 Kč
Maximální cena: 396 Kč
Ušetríte až: 91 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Automobily 5 - Elektrotechnika motorových vozidel I - Zdeněk Jan; Bronislav Ždánský; Jindřich Kubát. Autorský kolektiv pedagogických pracovníků ISŠ automobilní Brno

připravuje a vydává učební texty pro autoobory již 10 let. Jde o

prodejně úspěšnou, nově přepracovanou učební řadu, která reaguje

rozsáhlou inovací obsahu na rychlý vývoj konstrukce motorových

vozidel a na změnu vozidel na trhu. Uživatelé jistě nepřehlédnou

změnu formátu (B5), celobarevné provedení, sloupcové řešení,

testové otázky a další změny reagující na provedení učebních textů

v zemích EU. Všech šest publikací je určeno nejen pro žáky učebních

a studijních autooborů středních škol, ale i pro další zájemce z

řad odborné motoristické veřejnosti. Publikace: Automobily 5 - Elektrotechnika motorových vozidel I - Zdeněk Jan; Bronislav Ždánský; Jindřich Kubát. 2. vydání. Kniha je určena nejen pro výuku žáků učebních a studijních autooborů středních škol, ale i pro další zájemce z řad odborné motoristické veřejnosti. Má moderní formát B5, barevné provedení se sloupcovým řešením a testové otázky přizpůsobené učebním textům v zemích Evropské unie. 1. část publikace: základní pojmy z elektrotechniky, elektrické stroje a přístroje, elektrotechnické materiály, kreslení schémat, pasivní součásti el. obvodů, polovodičové součásti, základy číslicové techniky, analogové obvody, měření v el. obvodech aj. 2. část publikace: akumulátory (základní pojmy, olověné, alkalické, stříbrozinkové, metalhydridové, zapojení, nabíjení, údržba a opravy), generátory (dynama, alternátory), regulátory (regulace generátorů, dynam, alternátorů, ochrana proti přepětí) Aktualizované vydání této učebnice, nyní s novou grafickou úpravou...Obsahuje základy elektrotechniky,elektrické stroje a přístroje,Akumulátory,generátory,regulátory,kreslená schémata,analogové obvody - Operační zesilovače apod.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.