Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Aventinum Houby - Mirko Svrček

Učebnice/Odborná literatura

Aventinum Houby - Mirko Svrček

Hodnocení: 1x
  • 4

V knize je na 448 fotografií hub a doprovodného textu s rozlišením na jedovaté, jedlé a nejedlé houby. Dále se čtenář v obsáhle zpracovaném úvodu seznámí mimo jiné s morfologií hub, jejich významem pro člověka, určováním hub a konečně i kam a kdy má jít na houby. Z obsahu: Morfologie hub Houby pod mikroskopem ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Aventinum Houby - Mirko Svrček koupíte i tady

Specifikace Aventinum Houby - Mirko Svrček

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 224 Kč

Houby - Mirko Svrček V knize je na 448 fotografií hub a doprovodného textu s rozlišením na jedovaté, jedlé a nejedlé houby. Dále se čtenář v obsáhle zpracovaném úvodu seznámí mimo jiné s morfologií hub, jejich významem pro člověka, určováním hub a konečně i kam a kdy má jít na houby. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Hobby | Houby a houbaření od Aventinum naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! ... a dál?

Produkt Aventinum Houby - Mirko Svrček

Aventinum Houby - Mirko Svrček - parametry

Název produktu: Aventinum Houby - Mirko Svrček
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 224 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 75 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

V knize je na 448 fotografií hub a doprovodného textu s rozlišením na jedovaté, jedlé a nejedlé houby. Dále se čtenář v obsáhle zpracovaném úvodu seznámí mimo jiné s morfologií hub, jejich významem pro člověka, určováním hub a konečně i kam a kdy má jít na houby. Z obsahu: Morfologie hub Houby pod mikroskopem Rozmnožování hub Zajímavosti ze života hub Význam hub pro člověka a životní prostředí Jedovaté houby a otravy houbami Jedlé houby Kam a kdy na houby Jak sbíráme a určujeme houby Stručný přehled systému hub Slovníček základního mykologického názvosloví Obrazová část Doporučena literatura Rejstřík českých názvů Rejstřík latinských názvů Houby - Mirko Svrček od authora Mirko Svrček a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Na území naší republiky bychom mohli nalézt až 5000 druhů tzv. velkých hub. Ty jsou pro většinu hubařů těmi pravými a jedinými hubami, jež v lesích až náruživě vyhledávají. Při určování hub je tedy nezbytné mít na paměti, že v knize jsou jen houby vyskytující se nejčastěji.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.