Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Aventinum Akvaristika - Stanislav Frank

Učebnice/Odborná literatura

Aventinum Akvaristika - Stanislav Frank

Hodnocení: 1x
  • 4

Další publikace z pera uznávaného akvaristy Stanislava Franka. Z obsahu: 1. Co je to akvaristika a kde hledat kořeny jejího vzniku? 2. K čemu slouží společné (společenské) a k čemu účelové akvárium? 3. Kromě chovu ryb a pěstování rostlin chováme a i jiné bezobratlé živočichy jako škeble, raky apod.? 4. Jak se liší ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Aventinum Akvaristika - Stanislav Frank koupíte i tady

Specifikace Aventinum Akvaristika - Stanislav Frank

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 330 Kč

Celosvětově uznávaný odborník na tematiku akvarijních ryb RNDr. Stanislav Frank, CSc. dává v knize vyčerpávající odpovědi na rozličné otázky provázející akvaristy celý život. Počínaje vhodnou vodou do ... a dál?

Produkt Aventinum Akvaristika - Stanislav Frank

Aventinum Akvaristika - Stanislav Frank - parametry

Název produktu: Aventinum Akvaristika - Stanislav Frank
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 330 Kč
Maximální cena: 618 Kč
Ušetríte až: 288 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Další publikace z pera uznávaného akvaristy Stanislava Franka. Z obsahu: 1. Co je to akvaristika a kde hledat kořeny jejího vzniku? 2. K čemu slouží společné (společenské) a k čemu účelové akvárium? 3. Kromě chovu ryb a pěstování rostlin chováme a i jiné bezobratlé živočichy jako škeble, raky apod.? 4. Jak se liší symbióza od komenzalismu? 5. Co je karanténa a rezistence? 6. Co je to voda a jaké druhy vod používáme? 7. Co nejčastěji negativně ovlivňujě jakost (chemismus) vody v akváriu? 8. Jaký má význam oxid uhličitý pro rastliny a ryby? 9. Ozon a jeho využití v akvaristice? 10. Co jsou dusičnany a dusitany a jak stanovíme jejich obsah ve vodě? 11. K čemu slouží deionizace a demineralizace a jaké mají ryby požadavky na tvrdost vody? ... Publikace: Akvaristika - FRANK STANISLAV. Celosvětově uznávaný odborník na tematiku akvarijních ryb

RNDr. Stanislav Frank, CSc. dává v knize vyčerpávající odpovědi na

rozličné otázky provázející akvaristy celý život. Počínaje vhodnou

vodou do akvária, přes výběr plemen, jejich křížení a nemoci -

včetně jejich léčení - a konče ostatními živými tvory v akváriu se

čtenář seznámí se vším potřebným, co je třeba znát a vědět při

založení akvária a jeho provozu. Publikace: Akvaristika - FRANK STANISLAV. Obsáhlá, mimořádně zajímavá publikace odpovídá spolehlivě a odborně, ale zároveň srozumitelně a poutavě, na všechny základní i speciální či prostě jen zvídavé otázky, které si dříve či později položí každý zanícený akvarista. Encyklopedie je bohatě ilustrována obrovským množstvím překrásných barevných fotografií.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.