Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Autoškola 2012 + CD

Učebnice/Odborná literatura

Autoškola 2012 + CD

Hodnocení: 5x
  • 4

Vogel Autoškola, nepodceňte přípravu v autoškole a neučte se na testy podle této knihy. Pravidla silničního provozu v kostce. + CD. Knihy Knihy jsou součástí lidstva už celá staletí. Bez nich by naše společnost jen těžko vypadala tak, jako teď. Knihy totiž odpradávna byly nositelkami informací, které se tím ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78359
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Autoškola 2012 + CD koupíte i tady

Specifikace Autoškola 2012 + CD

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 192 Kč

Nové vydání oblíbené ilustrované učebnice, ve které najdete vše, co potřebujete k úspěšnému složení řidičské zkoušky. Nové balení učebnice obsahuje změny, které platí od 1.1.2012, ale i upozornění na ... a dál?

Produkt Autoškola 2012 + CD

Autoškola 2012 + CD - parametry

Název produktu: Autoškola 2012 + CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 192 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 107 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 5 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vogel Autoškola, nepodceňte přípravu v autoškole a neučte se na testy podle této knihy. Pravidla silničního provozu v kostce. + CD.


Knihy


Knihy jsou součástí lidstva už celá staletí. Bez nich by naše společnost jen těžko vypadala tak, jako teď. Knihy totiž odpradávna byly nositelkami informací, které se tím pádem neztratily a mohly z nich čerpat i následující generace. Dnes již tomu je o něco jinak. Knížky neslouží jen pro informační účely, ale mohou být napsány čistě kvůli tomu, aby ve čtenáři vyvolaly nějaký pocit. Díky tomu existuje také celá řada žánrů, které se různě prolínají a pomáhají tomu, aby si čtenář mohl snadno vybrat to, co se mu líbí. Pro případ by se daly jmenovat detektivky, knížky pro kutily, dobrodružné povídky, nebo pohádky, které jsou určené především pro malé děti, kterým pohádky pomáhají rozvíjet fantazii a často je i učí. V takovýchto knížkách totiž často bývá určité morální ponaučení, díky kterému se dítě učí koukat na svět jinýma očima. Asi málokterý člověk si dokáže představit svoje dětství bez oblíbených pohádek, které se četly při každé volné chvilce. Určitě by byla škoda o toto ochudit i následující generace.

Autoškola 2012 + Základní testové otázky + CD - aktualizováno k 1.1.2012. Nové vydání oblíbené ilustrované učebnice, ve které najdete vše, co potřebujete k úspěšnému složení řidičské zkoušky. Nové balení učebnice obsahuje změny, které platí od 1.1.2012, ale i upozornění na změny platné od 1.4.2012. Hlavní rozdílem oproti konkurenčním titulům je: 1) softwarová multiplatformní aplikace Autoškola Testy 3.0, která se automaticky aktualizuje poté, co ministerstvo dopravy vydá nové testové otázky. 2) CD s aplikací Autoškola Plus pro přípravu k ústní zkoušce z konstrukce a údržby osobního automobilu. Program obsahuje odpovědi na všech 25 otázek, a to formou krátkých videosekvencí se zvukovým komentářem a stručným textem. Dále v prvním svazku najdete aktuální znění pravidel silničního provozu s komentářem, výkladem a příklady. K výuce slouží i fotografie z běžného provozu, ilustrace a třeba i možnost vyzkoušet si nanečisto řešení křižovatek. Druhý svazek obsahuje přehledný ilustrovaný výklad konstrukce, údržby a ovládání osobního automobilu, základy bezpečného zvládání jízdních i dopravních situací a zásady první pomoci. Bonusové vydání učebnice rovněž obsahuje publikaci Základní testové otázky. Kniha nabízí možnost maximálně efektivní přípravy na závěrečný test, protože bere ohled na to, co je dobré se naučit a řádně pochopit, i na to, co je sice třeba se naučit pro účely testu, ale potom možno rychle zapomenout. Posledním bonusem k této učebnici je CD s programem Autoškola Plus pro přípravu k ústní zkoušce z konstrukce a údržby osobního automobilu. Program obsahuje odpovědi na všech 25 otázek, a to formou krátkých videosekvencí se zvukovým komentářem a stručným textem. Také tento program je třeba při prvním spuštění aktivovat. Princip aktivace je stejný jako u programu Testy 3.0, registrační číslo najdete opět na samostatném titulním listu učebnice. Autoškola 2012 + Základní testové otázky + CD - aktualizováno k 1.1.2012 od nakladatelství Business Media CZ, s.r.o. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Základní učebnice zahrnující ve dvou samostatných dílech veškerou předepsanou látku pro výuku v autoškolách. Součástí učebnice je také tištěný seznam testových otázek, počítačová aplikace Testy 3.0 a bonusové CD. (postrach zbavený iluzí)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.