Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na bolest a zvýšenou teplotu » Srovnání cen Aulin Gel 50 g

Léky na bolest a zvýšenou teplotu

Aulin Gel 50 g

Hodnocení: 3x
  • 3.33333

Aulin gel je určen k úlevě od bolesti a otoků při poranění měkkých tkání (jako je podvrtnutí, vymknutí, naražení, úraz provázený výronem), u poranění šlach zvaných akutní poúrazový zánět šlach. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK AULIN GEL POUŽÍVATNepoužívejte přípravek AULIN gel ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Aulin Gel 50 g koupíte i tady

Specifikace Aulin Gel 50 g

Kategorie Léky na bolest a zvýšenou teplotu
Výrobce MEDICOM INTERNATIONAL
Nejnižší cena 109 Kč

AULIN gel je určen k místní léčbě bolestivých projevů při poúrazových stavech, jako je podvrtnutí nebo zánět šlach. ... a dál?

Produkt Aulin Gel 50 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Aulin Gel 50 g - parametry

Název produktu: Aulin Gel 50 g
Výrobce: MEDICOM INTERNATIONAL
Minimální cena: 109 Kč
Maximální cena: 7 551 Kč
Ušetríte až: 7 442 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.33 bodů z 5
Počet hodnocení: 3 x
Hodnocení:
  • 3.33333
Podrobný popis:

Aulin gel je určen k úlevě od bolesti a otoků při poranění měkkých tkání (jako je podvrtnutí, vymknutí, naražení, úraz provázený výronem), u poranění šlach zvaných akutní poúrazový zánět šlach. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK AULIN GEL POUŽÍVATNepoužívejte přípravek AULIN gel jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na léčivou látku nebo na kteroukoli další složkupřípravku.jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na aspirin či jiné nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID),v místě, kde máte poraněnou kůži, otevřenou ránu či hnisavé projevy na kůži,jestliže jste mladší 12 let.Pokud se Vás týká některý z výše uvedených bodů, nepoužívejte přípravek Aulin gel. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete přípravek Aulin gel používat.Zvláštní opatrnosti při použití přípravku AULIN gel je zapotřebíPoraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek používat: - jestliže máte astma,- jestliže máte vážné potíže s játry, ledvinami nebo srdcem,- jestliže trpíte krvácením do žaludku nebo máte žaludeční vřed,- jestliže máte poruchu srážlivosti krve,- jestliže jste těhotná nebo kojíte.Pokud se Vás týká některý z výše uvedených bodů, nebo pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete přípravek Aulin gel používat.Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravkyPři zevním použití přípravku AULIN gel nejsou známá ani očekávaná žádná ovlivnění s jinými celkově podávanými léčivými přípravky. Neaplikujte na kůži spolu s jinými lokálně (místně) používanými přípravky.Těhotenství a kojeníPřípravek AULIN gel není určen k používání v době těhotenství a kojení.Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat jakýkoliv lék.Důležité informace o některých složkách přípravku AULIN gelVáš léčivý přípravek obsahuje methylparaben (E 218) a propylparaben (E 216). Tyto látky mohouzpůsobit alergické reakce, které se mohou objevit ihned nebo v průběhu několika dnů.JAK SE PŘÍPRAVEK AULIN GEL POUŽÍVÁPřípravek používejte vždy dle pokynů této příbalové informace, svého lékárníka nebo lékaře. Pokud sinejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.Jaké množství přípravku použítMnožství použitého gelu závisí na velikosti bolestivého či oteklého místa.Obvyklé množství je 3 g gelu (což odpovídá 6 7 cm vytlačeného pruhu gelu).Aplikujte gel 2 3× denně.Používejte gel po dobu 7 14 dnů. Pokud při léčbě poranění nedojde k ústupu obtíží do 7 dnů,poraďte se o dalším postupu s lékařem.Pokud si nejste jistý(á), jaké množství přípravku použít, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.Používání přípravkuVmasírujte gel do bolestivé a oteklé oblasti. Po použití přípravku si umyjte ruce.Přípravek není určen pro vnitřní užití. Při náhodném požití přípravku okamžitě kontaktujtelékaře nebo se obraťte na nejbližší zdravotnickou pohotovostní službu.Neaplikujte gel na poraněnou kůži, máte-li řeznou ránu, odřeninu nebo infekční o


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.