MENU

Srovnání cen » Kosmetika a zdraví » Léky » Ostatní z kategorie léky » Srovnání cen AULIN GEL 100 G

Ostatní z kategorie léky

AULIN GEL 100 G

Hodnocení: 25x
  • 3.8
EAN: 8594044141697

Aulin gel je určen k úlevě od bolesti a otoků při poranění měkkých tkání (jako je podvrtnutí, vymknutí, naražení, úraz provázený výronem), u poranění šlach zvaných akutní poúrazový zánět šlach. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK AULIN GEL POUŽÍVATNepoužívejte přípravek AULIN gel ...a dál?

Filtrovat: i

Doporučujeme AULIN GEL 100 G

Nejlevnější nabídky

Specifikace AULIN GEL 100 G

Kategorie Ostatní z kategorie léky
Výrobce HELSINN BIREX
Nejnižší cena 174 Kč
Příznaky Klouby a pohybový aparát
Forma přípravku Gely

Aulin gel je určen k úlevě od bolesti a otoků při: poranění měkkých tkání (jako je podvrtnutí, vymknutí, naražení, úraz provázený výronem), u poranění šlach zvaných akutní poúrazový zánět šlach. ... a dál?

Produkt AULIN GEL 100 G

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouNovinky z okolí


Medisana IN 550

Medisana IN 550

od 1 899 Kč

OMRON DuoBaby

OMRON DuoBaby

od 1 629 Kč

Orava FI-120 A

Orava FI-120 A

od 549 Kč

OMRON C900

OMRON C900

od 2 403 Kč

OMRON A3

OMRON A3

od 1 459 Kč

AULIN GEL 100 G - parametry

Název produktu: AULIN GEL 100 G
Výrobce: HELSINN BIREX
Minimální cena: 174 Kč
Maximální cena: 245 Kč
Ušetríte až: 71 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.8 bodů z 5
Počet hodnocení: 25 x
Hodnocení:
  • 3.8
Příznaky Klouby a pohybový aparát
Forma přípravku Gely
Podrobný popis:

Aulin gel je určen k úlevě od bolesti a otoků při poranění měkkých tkání (jako je podvrtnutí, vymknutí, naražení, úraz provázený výronem), u poranění šlach zvaných akutní poúrazový zánět šlach. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK AULIN GEL POUŽÍVATNepoužívejte přípravek AULIN gel jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na léčivou látku nebo na kteroukoli další složkupřípravku.jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na aspirin či jiné nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID),v místě, kde máte poraněnou kůži, otevřenou ránu či hnisavé projevy na kůži,jestliže jste mladší 12 let.Pokud se Vás týká některý z výše uvedených bodů, nepoužívejte přípravek Aulin gel. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete přípravek Aulin gel používat.Zvláštní opatrnosti při použití přípravku AULIN gel je zapotřebíPoraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek používat: - jestliže máte astma,- jestliže máte vážné potíže s játry, ledvinami nebo srdcem,- jestliže trpíte krvácením do žaludku nebo máte žaludeční vřed,- jestliže máte poruchu srážlivosti krve,- jestliže jste těhotná nebo kojíte.Pokud se Vás týká některý z výše uvedených bodů, nebo pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete přípravek Aulin gel používat.Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravkyPři zevním použití přípravku AULIN gel nejsou známá ani očekávaná žádná ovlivnění s jinými celkově podávanými léčivými přípravky. Neaplikujte na kůži spolu s jinými lokálně (místně) používanými přípravky.Těhotenství a kojeníPřípravek AULIN gel není určen k používání v době těhotenství a kojení.Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat jakýkoliv lék.Důležité informace o některých složkách přípravku AULIN gelVáš léčivý přípravek obsahuje methylparaben (E 218) a propylparaben (E 216). Tyto látky mohouzpůsobit alergické reakce, které se mohou objevit ihned nebo v průběhu několika dnů.JAK SE PŘÍPRAVEK AULIN GEL POUŽÍVÁPřípravek používejte vždy dle pokynů této příbalové informace, svého lékárníka nebo lékaře. Pokud sinejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.Jaké množství přípravku použítMnožství použitého gelu závisí na velikosti bolestivého či oteklého místa.Obvyklé množství je 3 g gelu (což odpovídá 6 7 cm vytlačeného pruhu gelu).Aplikujte gel 2 3× denně.Používejte gel po dobu 7 14 dnů. Pokud při léčbě poranění nedojde k ústupu obtíží do 7 dnů,poraďte se o dalším postupu s lékařem.Pokud si nejste jistý(á), jaké množství přípravku použít, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.Používání přípravkuVmasírujte gel do bolestivé a oteklé oblasti. Po použití přípravku si umyjte ruce.Přípravek není určen pro vnitřní užití. Při náhodném požití přípravku okamžitě kontaktujtelékaře nebo se obraťte na nejbližší zdravotnickou pohotovostní službu.Neaplikujte gel na poraněnou kůži, máte-li řeznou ránu, odřeninu nebo infekční o


Zkušenosti s AULIN GEL 100 G

jarka, 14. září 2020spokojenost
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro AULIN GEL 100 G

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější výrobci:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.