Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Astrid Lindgren: Ronja, dcera loupežníka

Knihy pro děti a mládež

Astrid Lindgren: Ronja, dcera loupežníka

Hodnocení: 1x
  • 4

Ronja se narodila za bouřlivé noci, která byla tak děsuplná, že napůl rozťala prastarý hrad, v němž vládl její otec bandě loupežníků. Lindgrenová Astrid; Kyšková Barbora: Ronja, dcera loupežníka - Ronja se narodila za bouřlivé noci, která byla tak děsuplná, že napůl rozťala prastarý hrad, v němž vládl její otec bandě ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Ronja, dcera loupežníka
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Astrid Lindgren: Ronja, dcera loupežníka koupíte i tady

Specifikace Astrid Lindgren: Ronja, dcera loupežníka

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 183 Kč

Za bouřlivé noci, která byla tak děsuplná, že vedví rozťala prastarý hrad, se narodila Ronja, dcera loupežníka, hradního vládce. Odtrženou část hned obsadil na smrt znepřátelený rod lupiče Borky. A co ... a dál?

Produkt Astrid Lindgren: Ronja, dcera loupežníka

Astrid Lindgren: Ronja, dcera loupežníka - parametry

Název produktu: Astrid Lindgren: Ronja, dcera loupežníka
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 183 Kč
Maximální cena: 259 Kč
Ušetríte až: 76 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ronja se narodila za bouřlivé noci, která byla tak děsuplná, že napůl rozťala prastarý hrad, v němž vládl její otec bandě loupežníků. Lindgrenová Astrid; Kyšková Barbora: Ronja, dcera loupežníka - Ronja se narodila za bouřlivé noci, která byla tak děsuplná, že napůl rozťala prastarý hrad, v němž vládl její otec bandě loupežníků. Odtrženou část hradu ihned obsadil na smrt znepřátelený rod lupiče Borky. A co čert nechtěl, Ronja našla svého nejlepšího kamaráda právě v synovi Borky, Birkovi. Co všechno nebezpečného i hezkého z toho vzešlo, se dozvíte v tomto příběhu, jenž se odehrává v divokém lese a lukách se skřítky, větrnicemi a bludičkami. V příběhu, který budete číst s napětím, obavami, smíchem i nadějí, že se Ronje a Birkovi snad podaří smířit odedávna znesvářené klany. Dávný příběh Ronji a Birka, dětí z dvou znepřátelených loupežnických rodů, je plný napětí, dobrodružství, krásné i divoké přírody, obydlené nejen zvířaty, ale… Albatros Ronja, dcera loupežníka

Prožijte pohádkové dobrodružství s dcerou loupežníka.

Za bouřlivé noci, která byla tak děsuplná, že vedví rozťala prastarý hrad, se narodila Ronja, dcera loupežníka, hradního vládce. Odtrženou část hned obsadil na smrt znepřátelený rod lupiče Borky. A co čert nechtěl, Borkův syn Birk se brzy spřátelil právě s Ronjou. Co všechno poté následovalo a co spolu prožili, prozrazuje toto vyprávění z dávných dob. Příběh, který se odehrává v panenské přírodě a v divokém lese, obývaném zvěří, nelítostnými větrnicemi, bludičkami, skřítky šedivíky a čumbrky, budete číst s napětím i obavami, smíchem i s nadějí, že se snad oběma dětem podaří smířit dva staré znesvářené klany.

Autor: Astrid Lindgrenová

Ilustrace: Barbora Kyšková

Věk: 8+

Počet stran: 168

Jazyk: Čeština

Vazba: kombinovaný potah s plátěným hřbetem

Rozměry: 16,3 x 23,8 cm

Země původu: ČR Albatros Ronja, dcera loupežníka

Ronja je dcera loupežníka, která je od svého narození spojeného s děsuplnou nocí půlícího se hradu, nástupkyní hradního vládce. Čelí nepřátelství rodu loupežníků, usazených v druhé půlce hradu. Mladý lupič Borka z nepřátelené strany se ale s Ronjou setkává osobně a jejich přátelství začíná překonávat dlouhé období sporů. To, jak se vše v krajině hlubokých lesů odehraje dál, vypráví tato knížka.

Autor: Astrid Lindgrenová

Ilustrace: Barbora Kyšková

Kupte dětem knížku plnou loupežníků!

Vhodné pro děti od 8 let

Počet stran: 168

Jazyk: Čeština

Vazba: kombinovaný potah s plátěným hřbetem

Rozměry: 16,3 x 23,8 cm

Země původu: ČR


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.