Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Pohybový aparát » Srovnání cen Aspirin 500 mg 100 Tablet

Pohybový aparát

Aspirin 500 mg 100 Tablet cena od 0 Kč

Aspirin 500 mg 100 Tablet

Hodnocení: 5x
  • 3.3

Aspirin obsahuje účinnou látku kyselinu acetylsalicylovou, která působí proti bolesti, zánětům, horečce a trombózám. - Nyní dárek - balzám na rty !!! Kyselina acetylsalicylová snižuje tvorbu prostaglandinů (fyziologicky účinných sloučenin, které se podílejí na vzniku zánětu), a tím působí proti bolesti, snižuje ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Vždycky máte na vybranou

WOBENZYM 800 tablet

WOBENZYM 800 tablet

od 2 424 Kč

WOBENZYM 200 tablet

WOBENZYM 200 tablet

od 747 Kč

WOBENZYM 40 tablet

WOBENZYM 40 tablet

od 165 Kč

AULIN GEL 100 G

AULIN GEL 100 G

od 162 Kč

Aspirin 500 mg 100 Tablet - parametry

Název produktu: Aspirin 500 mg 100 Tablet
Výrobce: BAYER
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.3 bodů z 5
Počet hodnocení: 5 x
Hodnocení:
  • 3.3
Podrobný popis:

Aspirin obsahuje účinnou látku kyselinu acetylsalicylovou, která působí proti bolesti, zánětům, horečce a trombózám. - Nyní dárek - balzám na rty !!! Kyselina acetylsalicylová snižuje tvorbu prostaglandinů (fyziologicky účinných sloučenin, které se podílejí na vzniku zánětu), a tím působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. SLOŽENÍ 1 tableta obsahuje: Léčivou látku: Acidum acetylsalicylicum 500 mg Pomocné látky: Celulóza, kukuřičný škrob INDIKAČNÍ SKUPINA Analgetikum, antipyretikum, antiflogistikum INDIKACE Přípravek se užívá při bolestech hlavy, zubů, bolestech v krku spojených s nachlazením, menstruačních bolestech, bolestech svalů, kloubů a zad. Při nachlazení nebo chřipce k symptomatické úlevě od bolesti a horečky. Pouze na doporučení lékaře užívají přípravek dospělí při bolesti spojené se zánětem kloubů. V průběhu horečnatého onemocnění nepodávat dětem a mladistvým do 16 let. KONTRAINDIKACE Přípravek se nesmí užívat při: žaludečních a dvanácterníkových vředech, zvýšené krvácivosti, přecitlivělosti na kyselinu acetylsalicylovou, jiné salicyláty nebo pomocné látky, astmatu, který se vyskytl po požití salicylátů, nebo látek s podobným účinkem, zejména u nesteroidních protizánětlivých léků, kombinaci s metotrexátem při dávce 15 mg týdně či vyšší (Viz. Interakce), v poslední třetině těhotenství, věku do 16 let a současně probíhajícím horečnatém onemocnění. Pouze ze zvlášť závažných důvodů a na doporučení lékaře se užívá při přecitlivělosti na jiné protizánětlivé a protirevmatické látky, při současné léčbě látkami snižujícími srážení krve (např. kumarinovými deriváty), při chronických nebo opakujících se žaludečních nebo dvanáctníkových obtížích, při poškození ledvin a při těžkém poškození jater, v první a druhé třetině těhotenství a během kojení (pouze v nízkých dávkách). NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY Trávicí soustava Bolesti břicha, pálení žáhy, nevolnost, zvracení. Krvácení do žaludku a střev, které může vést k chudokrevnosti z nedostatku železa. Žaludeční a dvanácterníkové vředy a perforace. Byly popsány izolované případy poruch jaterních funkcí. Centrální nervový systém Závratě a hučení v uších, které obvykle svědčí o předávkování. Cévní soustava Vzhledem k vlivu na krevní srážlivost může být kyselina acetylsalicylová spojována se zvýšeným rizikem krvácení. Přecitlivělost Např. kopřivka, kožní reakce, anafylaktická reakce (šokový stav), astma. O případném výskytu popsaných nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí je nutné informovat lékaře. INTERAKCE Účinky Aspirinu a účinky jiných současně podávaných léčiv se mohou vzájemně ovlivňovat. Prosím informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu. Kyselina acetylsalicylová ovlivňuje účinek následujících léčivých přípravků: zvyšuje účinky metotrexátu zvyšuje riziko krvácení při současném užití antikoagulancií (léky snižující krevní srážlivost, např. kumarin, heparin) zvyšu


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.